Prestige-Door Łukasz Banaszak

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prestige-Door Łukasz Banaszak

Maria

Polecam mialam montowane drzwi wewnatrzklatkowe 22.11 w Bydgoszczy termin realizacji bardzo szybki,panowie od montazu sprawnie sobie poradzili pozdrawiam.

Robert

Kontakt z właścicielem firmy bardzo dobry rzetelnie podszedł do tematu.Wymiana drzwi klatkowych Perfect.Polecam z całego serca.

Monis

Polecam wszystkim właściciel bardzo kompetentny umie doradzić montaż wszystko na wysokim poziomie jak zmienić drzwi to tylko u Łukasza

@kliemt

Kontakt express,pomoc w doborze koloru oraz skrzydła w tym samym dniu w którym się kontaktowałam Montaż ???????? dwa dni później Panowie to profesjonaliści,mają złote ręce Bardzo polecam ????????????????????

Aleksandra Nowy wpis

Miałam wymieniane drzwi w całym mieszkaniu, włącznie z drzwiami przesuwnymi na szynie. Firma świetna, warta polecenia. Panowie z ekipy montażowej uprzejmi ,pracę wykonali szybko i sprawnie, nie pozostawiają po sobie bałaganu.

Magdalena Nowy wpis

Drzwi porządnie wykonane, terminowa dostawa i montaż. Kompetentna i przemiła obsługa.Wszystko załatwione szybko i zgodnie z ustaleniami.Właściciel to profesjonalista który zna się na tym co robi — z czystym sumieniem polecam!!!

Patrycja Nowy wpis

Świetna firma! Montaż drzwi był profesjonalny, a ekipa montażowa przyjechała punktualnie. Wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania!

Marek Nowy wpis

Miła, sprawna obsługa, dbająca o czystość i estetykę otoczenia. Bogata oferta i profesjonalne podejście do klienta.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prestige-Door Łukasz Banaszak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jakie są warunki zatrudnienia w Prestige-Door Łukasz Banaszak?

Maria

Robert

Czy Prestige-Door Łukasz Banaszak oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Monis

@kliemt

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Łukasz Banaszak

Pracownik firmy - Właściciel

17.07.2023 09:07

Czym zajmuje się Pana firma?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Zajmujemy się wymianą wszelkiego rodzaju drzwi w domach jednorodzinnych i w blokach. W branży działam od 10 lat, w tym od 3 lat pracuję na swój rachunek. Moi montażyści również posiadają bardzo duże doświadczenie, jeden z nich działa w branży od 2005 roku.

W jakich rejonach działa Prestige Door?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Firma Prestige Door zarejestrowana jest w Gnieźnie. Działamy w czterech województwach: wielkopolskim, lubuskim, zachodniopomorskim i kujawsko-pomorskim.

Jak wygląda struktura Pana firmy?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Jako właściciel zajmuję się obsługą klienta i wizytami pomiarowymi. Pozostali pracownicy zajmują się montażem. Nasz zespół składa się z 4 osób i na ten moment jest to wystarczające.

Jak wyglądały początki firmy?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Aktualnych współpracowników poznałem w poprzedniej firmie, która miała ten sam profil działalności co Prestige Door. Po 10 latach etatowej pracy, postanowiłem otworzyć swoją własną działalność, a koledzy dołączyli do mnie.

Jak prezentuje się otoczenie biznesowe Pana firmy?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Konkurencja w branży jest spora - Gniezno to zagłębie firm oferujących sprzedaż i wymianę drzwi. Mamy bardzo dużą liczbę klientów z polecenia, co świadczy o jakości naszych usług. Zależy nam na długotrwałych relacjach. Znaczna część naszych klientów przychodzi do nas z polecenia lub z ofert reklamowych, pozostawionych w skrzynkach pocztowych. W większości przypadków mamy drzwi dostępne od ręki, co jest ogromnym plusem. Zazwyczaj salony mają tylko ekspozycje i termin oczekiwania wynosi do 8 tygodni, a u nas klient ma wstawione drzwi w terminie do 7 dni roboczych. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zlecenie dotyczy drzwi premium, powyżej 3 tysięcy złotych, wówczas czas oczekiwania wydłuża się.

W jaki sposób dba Pan o rozwój pracowników?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Co jakiś czas pracownik może podszkolić się z zakresu montażu drzwi i nowego asortymentu.

Jakie ma Pan plany rozwojowe?

Łukasz Banaszakikona wywiad

Mój najważniejszy cel to powiększenie firmy. Chciałbym też przejść w tryb pracy zdalnej i w przyszłości zatrudnić kogoś rzetelnego, kto będzie koordynować zlecenia, opracowywać oferty oraz pozyskiwać nowych klientów. Jednak bieżące trendy pokazują mi, że ludziom nie chce się pracować, są zainteresowani pracą na etacie - od godziny 11 do 14 - i jednocześnie wysokimi zarobkami, poza tym brakuje im inicjatywy, motywacji i samozaparcia. Mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni i znajdę odpowiedniego pracownika, któremu będę mógł powierzyć odpowiedzialne zadania i zdjąć z siebie część obowiązków.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Prestige-Door Łukasz Banaszak? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Lukasz

Polecam termin realizacji zamówienia do 10dni komunikacja z właścicielem wzorowa,jeśli chodzi o drzwi wewnątrzklatkowe dużo gama wzorów i kolorów od ręki Panowie od montażu znają się na swojej pracy, pracują bardzo dokładnie mają profesjonalny sprzęt i mają potrzucie humoru Polecam

Prestige Door
@Lukasz

Dziękujemy za miłe słowa

Aleksandra

Miałam montowane drzwi wewnatrzklatkowe w Poznaniu firma Prestige Door z Gniezna spisała się na medal szybki czas realizacji duży wybór drzwi od ręki.POLECAM

super firma

dziekuje drzwi piekne Pan Banaszak uprzejmy dostepne terminy firma kontaktowa fachowcy mili profesjonalni super maly jack bialy

Magda

Zdedydowanie polecam firmę Prestige-Door Łukasz Banaszak. Miła, fachowa obsługa. Szybki termin realizacji, łatwy kontakt z właścicielem. Duży wybór drzwi, można liczyć na rzetelną poradę. Montaż drzwi wewnątrzklatkowych, wraz z wymianą futryny, przeprowadzony szybko, w sposób profesjonalny. Całość prezentuje sie bardzo ładnie. POLECAM

Mucha

Prestige door miła,sprawna obsługa, dbająca o czystość na stanowisku pracy duży wybór drzwi,szybka realizacja zlecenia,pracownicy mili sypatyczni z poczuciem humoru.

Roxciena

Zdecydowanie polecam firmę Prestige-Door Łukasz Banaszak-Gniezno wszystkim przyszłym klientom. Dobry kontakt, konstruktywna rozmowa podczas prezentacji oferty, ale przede wszystkim pełen profesjonalizm podczas prowadzenia prac związanych z wymianą drzwi wejściowych oraz futryny, z jednoczesnym bardzo krótkim czasem ich trwania.

Prestige door
@Roxciena

Dziękujemy za miłe słowa, jest nam bardzo miło pozdrawiam serdecznie

Dorota z Międzychodu

Panowie przyjechali o wyznaczonej godzinie. Drzwi zostały założone sprawnie ,Panowie zostawili po sobie porządek. Firma godna polecenia drzwi prezentują się bardzo ładnie, kilka osób już zainteresowało się skąd była firma, oczywiście namiary na Was przekazujemy dalej. Pozdrawiamy

Prestige door
@Dorota z Międzychodu

Dziękuję bardzo pozdrawiam

Wanda

witam. :) chciałam się zapytać czy do firmy nie przyjmują może dorywczo? widzę, że klienci chwalili pracowników a chłopak chce sobie gdzieś dorobić i pomyślałam czy by nie tutaj. orientuje się ktoś czy jest jakaś opcja na zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige-Door Łukasz Banaszak - Gniezno

• Jak się pracuje w Prestige-Door Łukasz Banaszak?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige-Door Łukasz Banaszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prestige-Door Łukasz Banaszak?

Prestige-Door Łukasz Banaszak