Borowiak Ryszard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Gniezno

Opinie o Borowiak Ryszard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Motocyklista

(usunięte przez administratora). Terminowość wykonania typowa dla budowlańców kilka tygodni po terminie. Najciekawsze jest to, że jak ma opóźnienia to nie odbiera telefonów i maili od zleceniodawcy. Ogólnie nędza i nie polecam.

karol

Proszę wszystkich uważać na właściciela. Kręci niesamowicie. Pracowałem u niego kilka miesięcy (usunięte przez administratora)Poza tym współczuje jego kontrachentom. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Borowiak Ryszard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borowiak Ryszard Przedsiębiorstwo Wielobranżowe