Dach-Met S.C. Zakład Blacharsko-Dekarski Robert Paluch Maciej Paluch

Gniezno

Opinie o Dach-Met S.C. Zakład Blacharsko-Dekarski Robert Paluch Maciej Paluch

Pgn

Nie solidny no i zlodziej oszust

naciągnięty

Zgadzam się z opinią powyżej, choć na szczęście nie pracowałem u tego pana. Niesłowny, niesolidny, naciągacz a jego słowo jest nic nie warte. Lepiej nie mieć z nim nic do czynienia. Kasę też mi wisi i wiem, że już jej nie zobaczę.

Nedza

Pracowalem u tego zlodzieja winien mi jest jeszcze 1600zl Bielsko Biala Robert pamietasz mnie ??jeszcze przyjade po mije pieniadze :)

Zostaw opinię o Dach-Met S.C. Zakład Blacharsko-Dekarski Robert Paluch Maciej Paluch - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-Met S.C. Zakład Blacharsko-Dekarski Robert Paluch Maciej Paluch