Opinie o Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A. w Gniezno

Wiktoria Nowy wpis

Macie zapewnione przez firmę darmowe obiady pracownicze ?

gość

Jestem z zawodu złotnikiem, pracowałem w tym zawodzie ponad 35 lat, mam zdane egzaminy czeladniczy i mistrzowski, uczyłem się jeszcze jak nie było odlewnictwa na taką skalę jak jest teraz, wykonywałem biżuterię ręcznie i wyłącznie na zamówienia i były to arcydzieła, naprawiało się biżuterię i tą starą i tą nową. Teraz te wszystkie firmy które dają pracę jako złotnik-jubiler to tak naprawdę nie mają nic wspólnego z prawdziwym złotnictwem, pracownik uczeń nie jest wstanie nauczyć się zawodu, są wykorzystywani i nie opłacani. Apeluję do tych ludzi zmieńcie zainteresowanie, idźcie w innym kierunku, tam wielkich pieniędzy nie zarobicie a o emeryturze musicie myśleć już teraz jak jesteście młodzi a nie jak będziecie mieć 50 lat. Czytając te posty to aż się włosy jeżą i choć nie znam nikogo o kim mowa to jestem pewny iż przynajmniej w 90% jest to prawda. W 2013 roku rozmawiałem w Gdańsku i w okolicach Trójmiasta z firmami złotniczo jubilerskimi które głównie produkują wyroby ze srebra z bursztynem, myślałem że to jest zły sen, proponowali mi pracę ale płaca była na granicy absurdu. Takim firmom mówię NIE. W budownictwie jest lżej a i zarobek jest większy, kierowca autobusu miejskiego zarobi więcej niż pracownik zatrudniony w takiej złotniczej firmie. Złotnictwo nie jest łatwym zawodem, ale być złotnikiem i pracować w tym zawodzie a być pracownikiem w takiej firmie i pracować jako złotnik to jest różnica. Złotnik-jubiler to magia która działa na ludzi którzy nie są w temacie. Pozdrawiam Serdecznie.

złotnik Nowy wpis
@gość

Ma pan racje ja byłem w zawodzie złotnika 20 lat i ten rynek jubilerski który się wytworzył w Polsce to absurd a nie żaden poważny rynek w stosunku do tego co jest na zachodzie w Polsce rynek jubilerski to galerie handlowe sieciówki które żeruja na pracownikach i płaca im marne pieniądze w Polsce dla normalnych firm rodzinnych czy sklepow nie ma już miejsca a w galeriach sa siecówki a one to pralnie głownie brudnych pieniadzy na zachodzie sa indywiduane sklepy tak jak w usa salony rodzinne i inne a w Polsce te zresztą ceny za ta tandetę TO POPROSTU ROZBÓJ W BIAŁY DZIEN RZNIE SIE KLIENTA NA MAKSA NA WYROBACH BO KTOS MUSI ZAROBIC NA ABSURDALNE CZYNSZE OWSZEM KIEDYS TO BYŁO ZŁOTNICTWO TAK JAK PAN PISZE 30 LAT TEMU A OBECNIE KTO SIE NAUCZY ZAWODU I GDZIE JAK ROBIA ODLWY GŁOWNIE tandetę za duże pieniądze które żądaja w detalu.a owszem zawód złotnika to marne pieniądze które oferują za prace obecnie to prawda jak pan pisze zarobi się w byle jakiej innej pracy więcej JA JESZCZE CHCE OSTRZEC LUDZI NIE DAJCIE SIE NAVRAC NA JAKIES SKLEPY W GALERIACH FRANCYZOWE TYPU YES I INNE BO DO KONCA ZYCIA ZOSTANIECIE Z DŁUGAMI I KARAMI UMOWNYMI ZE STRONY GALERII HANDLOWYCH KTÓRE OFERUJA WARUNKI ABSURDALNE W UMOWACH.

Jerzy Nowy wpis

Napiszcie cos o firmie. Czy coś nowego sie wydarzyło. Interesuje mnie praca tu i dopytuję.

jio Nowy wpis

Mogliby zainwestować w jakiegoś lepszego front endowca. Kilka stówek by ich na pewno nie zbawiło

Aplikowałeś do firmy Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Gniezno
logo firmy Asystent / Asystentka księgowości
Gniezno
Tex Year Europe Sp. z o.o.
fjuczer

Teraz to tych futuratów się trochę porobiło i nawet nie wiem na temat którego jest ten wątek na forum. Może już ktoś się dowiedział co się stało z Futuratem ? Na KRSie coś jest napisane ale średnio rozumiem, no i wolałbym się dowiedzieć z pierwszej ręki, może jest tutaj jakiś były pracownik tej firmy ?

Płotka

Może nie jest tak tragicznie. Co prawda ich strona internetowa nie jest dostępna, ale nie oznacza to od razu, że nie działają. Myślę, że najlepiej byłoby się do nich wybrać (FUTURAT Sp. z o.o. ul. Żeromskiego 44 GNIEZNO, 62-200, Polska) i samemu dowiedzieć czy i jaki obecnie prowadzą zakres działalności. Chociaż każdy opinia pracownika mile widziana.

kinia

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej; jakis czas temu byłam zainteresowana podjeciem wspolpracy z ta firma; chciałam utworzyc sklep partnerski. Warunki - pozal sie Panie Boze, wszystko opisywane w samych superlatywach. Zobaczyli młoda dziewczyne to pomysleli , ze głupiotka i nie wie nic na temat branzy... Brak słów. Wyciagna od Ciebie ile mozesz włozyc w interes i tyle od Ciebie wezma a pozniej dokladaj co miesiac bo towar sie nie sprzedaje. Uwazajcie, ostrzegam! W ogole smiech na sali. Jedna osoba mowi jedno, druga osoba jej zaprzecza w trakcie negocjacji handlowych... Żenua! Warunki wspolpracy jesli chodzi o sklepy partnerskie - fatalne! Nie dajcie sie nabrac! Pozdrawiam

Igor

Lepiej dodaj iż ciebie wyrzucili z firmy za wałki dlatego teraz na nich plujesz

anonym

Futurat wynajął PiotraŚ - czyściciela kamienic by przejąć lokal na Rynku więc chyba ten Futurat to nie do końca "porządna " firma

Igor

Ludzie o czym piszecie futuratu nie ma od póltora roku , to jest struktura korporacyjna z zarządem radą nadzorczą inwestorami instytucjonalnymi. Odpowiedzcie sobie sami jeśli fundusz inwestycyjny inwestuje w tą firmę dużą kasę to znaczy że jest to dobra firma a nie obóz koncentracyjny. Ludzie którzy piszą źle o tej firme są po prostu osobami, które nie spełniły swoich ambicji życiowych ( popaprańcy ) bez żadnych ośiągnięć.

KP - 2011-03-03 20:55:49 Żałosne płacze jakiegoś miernego byłego pracownika.Żadna firma nie pozbywa się dobrych pracowników szczególnie taka jak Futurat. Nowoczesna i świetnie zarządzana.Płaczcie sobie nieudacznicy i miernoty życiowe co wam pozostało.a mówiła,że się sama zwolniła, bo źle zaczęło się dziać.. wielka mi kierowniczka..

mauurycy

Dostałem propozycję pracy w dziale handlowym_PH . Może ktoś opowiedzieć coś więcej. Atmosfera już wiem, a zarobki na tym stanowisku? Samochód i najważniejsze czy towar się sprzedaje? Podobno otwierają sklepu partnerskie. a jak wygląda sytuacja w tej sprawie ?

nie prawnik

Zgadzam się z ostatnim wpisem. Odszedłem i oddyc (usunięte przez administratora) jak normalny człowiek. Pozdrowienia.

Od razu widać które komentarze pisali szefowie tej firmy. Żałosne

Waldek

Moja żona pracuje w Futuracie bardzo dobra firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zarobki podstawowe są średnie chyba że ktoś chce więcej zarobić to wówczas firma go w tym nie ogranicza efekt jest taki iż można uzyskać całkiem nie złą kasę, a co najważniejsze wszystko legalnie z pełnymi opłatami podatku od wynagrodzeń , zusu nie tak jak u konkurencji gdzie chcą zatrudniać na lewo lub płacą pod stołem etc. Dla mnie firma dobra

Dobra firma prężnie się rozwija ostatnio są już spółką akcyjną, płace średnie, atmosfera bardzo dobra. Firma z przyszłością jak niewiela rzeczy w Gnieźnie.

"Znajomi znajomych mówili, że zlecili jakiemuś projektantowi zaprojektowanie dużego budynku w Gnieźnie i teraz panowie biznesmani migają się od zapłaty za projekt. Porażka! Wielcy "biznesmani"? Chyba krętacze. Sorry ale nie czaję tego. Nie chciałbym pracować u kogoś kto taką drogą dorabia się. Swoją drogą współczuje wyrolowanym."

Sąsiad

Przy tak wysokim bezrobociu w kraju a zwłaszcza tak tragicznej sytuacji jak w Gnieźnie gdy nie ma alternatywy dla znalezienia pracy w innej firmie to zmusza ludzi do pozostania tutaj i godzenie się na takie upokarzające warunki i pozostawanie przeszło 8h w stresie i wcale nie jest tak różowo jak tu poprzednio napisano.

KP

KP

Weroniko nie idź tą drogą. Wiedziałem, że masz się za najpiękniejszą lalunię ale brzydko tak pisać na swoje koleżanki, oj bardzo brzydko.Myślę,że taką opinią sama sobie wystawiłaś cenzurkę.Powodzenia w nowym miejscu pracy.I nie miej już żalu że nie pracujesz w Futuracie.Teraz wiem,że ktoś podjął właściwą decyzję.Zawsze możesz komuś serek sprzedać albo kurczaczka lub jajeczko.

Zostaw merytoryczną opinię o Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A. - Gniezno

Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Wyszyńskiego 10 lok. 7
    62-200 Gniezno

Futurat Handel Futurat Financial 2 Sp. z o.o. S.K.A.