Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak

Opinie o Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak

użytkownik zarejestrowany

czajen
użytkownik zarejestrowany

doświadczenie to możesz zdobyć wszędzie pytanie tylko czy będzie ono przydatne w przyszłości. powodzenia

lubon

Ja w pełni zadowolony polecam szybko ladnie

z kiekrza

pełen pozytyw

sztrzeszyn

polecam szybko i dobrze wykonali u mnie tynki. zadnych problemów

pan pikus

pragne oficjalnie przeprosic Pana (usunięte przez administratora) za treść poprzedniej mojej wypowiedzi gdyż jest ona całkowicie wymyslona i nie zgodna z prawda. Przepraszam

Zadowolony

Polecam tą Firmę, Pan Miłosz potrafi doradzić niezdecydowanemu klientowi, pozostawia porządek na budowie, nie ma problemu z kontaktem.

pan pikuś

witam to jest kpina co pan milosz wyprawia najpierw przyjezdza na budowe i bieże zaliczke na towar zaczyna prace i wieczorem ucieka z budowy. Jego ludzie sa mało wykwalifikowanymi pracownikami i niemaja pojęćia o pracy. Po wykonaniu jego pracy jest wiele poprawek z którymi zostawia zleceniodawce i nie ma juz z nim zadnego kontaktu. Odradzam współpracę z tym panem

Zostaw opinię o Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak - Mieleszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlane Miłosz Skotarczak