Opinie o Zespół Zrywni Paweł Chronowski w Krużlowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Zrywni Paweł Chronowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zespół Zrywni Paweł Chronowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Zrywni Paweł Chronowski w Krużlowa

Jan Szczepanski Nowy wpis

Gorąco polecam tych panów, wiedza co robią i znają się na rzeczy. Myśle ze poniższe komentarze to po prostu zazdrość i brak dystansu do pewnych zasad, którymi żyją wesela. Każdy ma prawo do swojej opini ale wesele rządzi się swoimi prawami i zabawy maja być humorystyczne. Chłopaki biesiada to był sztos, porwali każdego od stolika. Nie przejmujcie się ludźmi i dalej róbcie to, co robicie. Polecam tych panów bez zastanowienia, przekonajcie się sami!

Konrad Nowy wpis

Tragedia zespół pijany jeżeli chcecie panów którzy zepsują wam najważniejszy dzień w życiu to Polecam :)

Kinga Nowy wpis

Z zespołem Zrywni mieliśmy okazję spotkać się już dwa lata temu na weselu znajomych i od razu wiedzieliśmy, że muszą zagrać również u nas ☺️ zespół idealny pod każdym względem. Chłopaki nawiązują świetny kontakt z gośćmi, prowadzą zabawy oraz biesiady, które porywają na parkiet każdego, chłopaki mają również drużbę, który bardzo dobrze prowadzi całą imprezę. Od Zrywnych bije profesjonalizm i dobra energia, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych ☺️ Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i z całego serca polecamy wszystkim parom. Chłopaki, mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieć przyjemność bawić się z wami na jakimś weselu ❤️

gregory176 Nowy wpis

Tragedia. Wesele przypominało jakieś prymitywną rombankę w akompaniamencie chyba lekko wstawionych już panów. Niezręczne, niesmaczne zabawy. Ponad to jakość samych piosenek była daleka od choćby przyzwoitości. Momentami goście wychodzili na zewnątrz, żeby tylko nie słyszeć ich. Nie wiem jak para młoda, ale goście byli co najmniej zawiedzeni.

Jakieś aktualne komentarze pojawią się o przedsiębiorstwie Zespół Zrywni Paweł Chronowski w miejscowości Krużlowa? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Zrywni Paweł Chronowski - Krużlowa

Zespół Zrywni Paweł Chronowski