Opinie o HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik w Wrocław

Joanna Nowy wpis

Niestety osoba pracująca Jacek Łomozik jako osoba fizyczna, ale reklamująca się na fixly jako HJR Design Wykończenia Wnętrz nie wykonała poprawnie prac remontowych łazienki. Nie dokończyła prac, nie zwróciła pieniędzy. Uszkodziła płytki, wykonała WC niezgodnie ze standardami (wysokość montażu deski 50cm, standardy mówią o 40-42cm), pozostawiła gwóźdź między płytkami (i go zafugowała!), zanieczyściła płytki silikonem sanitarnym (po płytkach pomazany palcem silikon! i to we wszystkich rogach łazienki!!), niepoprawnie zamontowała kabinę prysznicową oraz jej nie uszczelniła poprawnie (przecieka), niepoprawnie zamontowała ościeżnicę (drzwi nie zamykają się pomimo regulowania). Na zgłaszane usterki, reklamacje i telefony nie odpowiada. Na początku sierpnia 2023 łazienka została "wykonana", została zapłacona pełna kwota ponieważ była podpisana umowa i się zobowiązaliśmy zapłacić (co było największym błędem, tacy (usunięte przez administratora) żerują na takich uczciwych ludziach jak my), po 3 dniach "korzystania" znaleźliśmy wszystkie usterki i od razu zgłosiliśmy. Od 3,5 msc. pan ma albo mnóstwo wymówek, albo nie odbiera telefonu, albo jestem blokowana. Oficjalna reklamacja nie przynosi efektów. Umowa podpisana między nami jest nic niewarta. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYM (usunięte przez administratora)

Czy jesteś zadowolony z pracy w przedsiębiorstwie HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik w miejscowości Wrocław? Dodaj opinię i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o posadę.

Zostaw merytoryczną opinię o HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik - Wrocław

HJR Design Wykończenia Wnętrz Remigiusz Łomozik
  • Franza Petera Schuberta 76 lok. 12