Stacja Paliw BP

Zielonka

Opinie o Stacja Paliw BP

małazołza

Miałam "zaczyt" pracować na tej stacji. Jeżeli chodzi o zachowanie personelu,to jest ono spowodowane negatywnym podejściem kierownika do osób tam pracujących. Pan "kierownik" chyba wszystkie niepowodzenia życiowe przekłada na pracowników. Krzyczy i nęka oraz swoją osobowością A właściwie postawą peszy i denerwuje pracowników. Stoi nad każdym i patrzy się na ręce. Ma ogromną zmienność humoru. Praca tam jest ciężka,jak każda praca z klientem a poza tym wygląd sklepu jak i odbiór dostawy,przygotowanie jedzenia w nocy na rano,utrzymanie porządku i wiele innych rzeczy robionych jednocześnie. Pracownik nie ma prawa głosu,bo od razu jest zmieszany z błotem przez owego szefa. Generalnie nie polecam! Traci się tylko nerwy A do pracy się chodzi jak na skazanie co jest tortura samą w sobie bo nie dość,że klienci są różni to jeszcze kierownik podburza cały zapał do pracy. Wierzcie mi jak najdalej od bp!

majk

Obsluga tragiczna, nie polecam lepiej pojechac kawalek dalej.

PRZEMO

BANAS ma zryty leb wszyscy to oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A SAM FAKTURY wali az miło i na zywca bo urny ma na paragony zamykane na klucz potem w biurze wysypuja i wiesniak i wiesniaczka przebieraja i pisza NIE POLECAM TEJ PRACY SZKODA ZDROWIA I NERWOW dodatkowo jest podgladaczem kamer 15

Zostaw opinię o Stacja Paliw BP - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw BP