IMASZCZAS (www.drogerix.pl)

Kraków

Opinie o IMASZCZAS (www.drogerix.pl)

małami

Jednym słowem dramat .

Mała

Pracowałam tam przez wiele lat i atmosfera była super, a o tym wyzysku to założę, się że napisała złodziejka, która przyszła do pracy i nas okradła. NIE pozdrawiam cię!!!!

praownik

Nie polecam - wyzysk, zła atmosfera, niegrzeczni właściciele, nieetyczny handel. Pracownicy pracują na umowę zlecenie chociaż praca jest regularna, długotrwała, pod kierunkiem pracodawcy, w określonych godzinach.Szkoda nerwów i czasu.

Zostaw opinię o IMASZCZAS (www.drogerix.pl) - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMASZCZAS (www.drogerix.pl)