Opinie o Małgorzata Kujawa Centrum Nubia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Kujawa Centrum Nubia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Małgorzata Kujawa Centrum Nubia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Kujawa Centrum Nubia w Kraków

San Nowy wpis

Jak dla mnie wszystko ok. Profesjonalna firma, płątności na czas, dbają o pracownika

Klient Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta, super usługi . Wszystko było ok

Niki Nowy wpis

Ja też polecam. Korzystam z usług wielokrotnie. Wszystko wykonywane na najwyższym poziomie. Jesteśmy zadowoleni

Yigor tx Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Wypłaty na czas, wszystko było ok super miła atmosfera. Widać , że opinie z 2021 roku pisała jakaś sfrustrowana osoba.Bardzo polecam współprace

Aplikowałeś do firmy Małgorzata Kujawa Centrum Nubia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Yoanna

Bardzo rzetelna firma.Od kilku lat współpracuję i zarówno pracownicy jak i kontrahenci są zadowoleni z usług

P.w

(usunięte przez administratora) nie utrzymuje porządku a miejscu pracy, nie wypłaca pieniędzy pracowników, nęka, straszna kobieta która nie nadaje się do prowadzenia jakiegokolwiek biznesu

Osoba kompletnie niekompetentna, sama nie wie czego oczekuje od pracodawcy, oczekuje że pracownik będzie oszukiwał klienta, wciskając tańsze usługi za cenę droższej. Jest osobą niewypłacalna, nie zapłaciła należytego wynagrodzenia pracownikom. Po zakończonej pracy wypisuje za pośrednictwem siebie i innych pracowników oczerniajace komentarze, ubliża. Nikomu nie polecam takiego pracodawcy jak Małgorzata Kujawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Kujawa Centrum Nubia - Kraków

• Jak się pracuje w Małgorzata Kujawa Centrum Nubia?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Kujawa Centrum Nubia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Kujawa Centrum Nubia?

Małgorzata Kujawa Centrum Nubia
  • Maciejkowa 6
    31-336 Kraków
  • NIP: 9452005621 REGON: 121489065

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042