Opinie o Butyjana Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Butyjana Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Butyjana Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Butyjana Sp. z o.o. w Rzeszów

Xyz

Buty Jana to totalna porażka! Pracodawca janusz, dyrektor wszechwiedzący nieuk i mądrala, pani manager to nie wychowana zarozumiała (usunięte przez administratora). Potrzebujesz szkolenia - brak, potrzebujesz wdrożenia - brak, potrzebujesz wsparcia - brak ale jeżeli się nie ogarniesz z obowiązkami to (usunięte przez administratora)łamane przez stalking gwarantowane. Odnoszę wrażenie że kadra kierownicza dba tylko o własną (usunięte przez administratora) łasząc się do szefostwa. Nie możesz się wykazać lub być trochę bardziej ogarnięty od managerów bo zostaniesz momentalnie stłamszony. Po kilku miesiącach dochodzi się do wniosku że się wdepnęło w (usunięte przez administratora) Obiecują wiele kiedy przychodzisz , zwalniasz się rozgoryczony bo nawet połowy z tych obiecanek nie zobaczysz. Bałagan kurz (usunięte przez administratora) wszystko na wielkiej stercie kartonów. Trudno to nawet nazwać taki tam burd.. panuje. A pośród tego burde... siedzisz i pracujesz Ty. Nie polecam!!!

Polecam serdecznie prace w firmie Butyjana. Pracowałam w firmie dwa lata , dużo przez ten czas nauczyłam się i rozwinełam się. Wypłaty zawsze na czas , możliwość rozwoju, atrakcyjne ceny na towar firmy Butyjana. W firmie panuje przyjazna atmosfera.Zawsze mógłam liczyć na wsparcie i szkolenie . Właścicele Adam i Kasia to mili i życzliwi ludzi. Jeżeli szukasz pracy i trafiłeś na oferte Butyjana nie wahaj się i zostaw Swoje CV! W

Proszę, odpowiedz jakie wsparcie i szkolenie masz na myśli? Magento i ewentualnie Optima? Wypłaty na czas jako plus? A to nie powinien być standard? Atmosfera jest bardzo przyjazna, to fakt, ale właściciele zawdzięczają to pracownikom, którzy ją tworzą.

Jakie godziny pracy obowiązują w Butyjana Sp. z o.o.?

Jaki tryb z reguły jest preferowany? Piszesz o ludziach, którzy zdają się być w porządku, wolą więc pracować fizycznie z biura czy jednak z domu? Czy jest to także zależne od stanowiska? na których wygodniejszy jest trub zdalny i dlaczego?

Jak oceniacie pracę specjalisty ds. marketingu? zastanawiam się na ile to spokojna robota jeśli faktycznie przyznawana jest po prostu stała podstawa. piszą o kwocie 6 850 zł i o ile nic mi nie umknęło to nie ma chyba też wzmianki o premii i tym podobnych? ciekawi mnie jak praca wygląda, bo jak widać to 100% stacjonarka, jaki jest więc zespół?

Jeszcze w listopadzie ktoś już nawiązywał do specjalisty ds. rozliczeń, teraz są wystawione oferty dla specjalisty ds. rozrachunków i rozliczeń. Czy to to samo stanowisko? chyba, że dołożono większą liczbę obowiązków? w każdym razie w opisie wskazują na to, że występuje rozwój indywidualny oraz szkolenia. możecie doprecyzować jakie? zdarzają się przy tym awanse?

Sts Nowy wpis

Na magazynie szczury chodzą czwórkami. T(usunięte przez administratora) Sprzęt jaki oferuje firma w ramach innowacyjnego rozwiązania to "maszyna" do streczowania kartonów zrobiona z bębna od pralki. Cud techniki! Wózki z uchwytami z kijów od miotły podklejone taśmą. Super! Zimno jak w psiarni, ile stopni na zewnątrz tyle w magazynie. Warto tego doświadczyć i zobaczyć te nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Kornelia Nowy wpis

W sprawie specjalisty ds. e-commerce z językami obcymi - czy firma pójdzie na taką zamianę dopłat, opieka medyczna zamiast zajęć sportowych? Jednak są priorytety, siłownia niekoniecznie jest jednym z nich.

Rozmowę kwalifikacyjną w Butyjana Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży e-commerce?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie. Począwszy od "rozmowy kwalifikacyjnej" między kartonami z butami w jednym ze sklepów. Bezpłatny dzień próbny. "Biuro" w Zarzeczu za Rzeszowem, które jest dobudówką do magazynu. Kurz, brud i ścisk, praca w jednym pokoju obok właściciela firmy. Ogrzewanie poprzez palenie w piecyku starymi foliami i śmieciami. Za moich czasów były dyżury sprzątania, łącznie z myciem WC (!!) (gdzie do domu właściciela obok przychodziła sprzątaczka dwa razy w tygodniu...). Sztywna atmosfera. Na umowie najniższa krajowa, reszta gotówką do ręki. Zero szkoleń, brak możliwości rozwoju. Typowa firma Janusz.

Hejka widziałam te opinie od jednej byłej pracownicy odnośnie ogólnych warunków pracy. ciekawa jestem jednak konkretów już przy zatrudnieniu się jako specjalista ds. rozliczeń. Widnieje właśnie oferta z jasno wskazaną kwotą wynagrodzenia. ciekawa wiec przy tym jestem jasnych warunków na tym dziale. opowiecie jak praca wygląda? i dlaczego teraz akurat ktoś jest potrzebny?

Cześć, teraz niedawno ktoś pisał o tym, że chyba są rozbieżności miedzy tym co powiedziano na rozmowie a tym co wyszło już w trakcie pracy. ktoś jeszcze tak miał? Z miesiąc temu wygasła mi oferta do e-commerce, na którym się znam. ciekawi mnie czy od nowego roku zarobki przebiją piątkę? Teraz pokazuje, że pracuje się za max 4,4 tys brutto.

Xyz

Jakie godziny pracy obowiązują w Butyjana Sp. z o.o.?

7:30 - 15:30 w biurze

@...

A przerwy jak tu wyglądają?

@Justyna

pół godziny w ciagu dnia, możesz iść do kuchni lub zjeść lub pod wiatą w towarzystwie zagrody dla 2 dużych psów.

Marzena
@...

No to pół godziny to tak standardowo moim zdaniem. A trzeba te pół wykorzystywać ciągiem czy można sobie decydować np. 15 min o 10, a 15 o 13?

byłyprac
@Marzena

Mozesz sobie dzielić choć nie jest to praktykowane, jeśli nie dostaniesz od szefa wiadomości na gg: co tak czesto siedzisz w kuchni to bedzie ok

@byłyprac

Haha, gg tu używacie? Oj wspomnienia. Ale to ten Szef tak nadzoruje faktycznie wszystkich? Bo on gabinet to raczej osobno ma?

Były pr.
@Justyna

Szef siedzi w jednym pokoju z innymi pracownikami. Jest jeszcze druga wielka sala przechodnia, tam siedzi szefowa z innymi pracownikami.

@Były pr.

Ahaaa, no trochę jak na uczelni to wygląda jak siedzenie z prowadzącym. To jak oceniacie atmosferę w tych salach tak w sumie

Salowy
@Justyna

Daj spokój, wolisz ten czas poświęcić na własny rozwój i poszukiwanie lepszego miejsca pracy, ani tu nie zarobisz, ani się nie rozwiniesz, ani nie spędzisz w miarę godnie czasu. Jestem przekonany że większość ekipy szuka nowej pracy.

Teresa
@Salowy

To rozmawiałeś z nimi czy skąd to wiesz że taki przekonany jesteś?

Uważam, że opinie tu zamieszczone nie do końca są zgodne z prawdą. Godziny pracy elastyczne. Standardowo 7:30 -15:30, ale można się dogadać i pracować w innych godzinach lub zdalnie. Szefostwo idzie na rękę. Pracuje tu wielu młodych ludzi, którzy chyba nie maja porównania do warunków jakie są oferowane w innych firmach.

Generalnie 7:30-15:30 ale można się dogadac na inne godziny.

Butyjana Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Magazynier. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

odradzam

Praca po godzinach i bez dodatkowego wynagrodzenia. Warunki pracy nędzne

Wojciech
@odradzam

To jest przymus pracy po godzinach nawet jak nie płacą? Ile w tygodniu musisz zostać zwykle dłużej? Jest tak dużo roboty czy po prostu się nie wyrabiasz?

ktoś
@odradzam

Bzdury piszesz człowieku pracowałem tam 2 lata i nadgodziny miałem zawsze płacone. Warunki pracy fakt nie są za ciekawe.

@Wojciech

To nie jest prawda, wszystkie nadgodziny są dobrowolne i normalnie wypłacane.

wyzysk

Witam, Nie polecam pracy w firmie butyjana. To typowa firma pokroju januszpol. Pracuje się na hali bez klimy, w zimie zimno, w lecie gorąco.Bywa ze brakuje papieru. Nadgodziny nie sa płatne. Nie ma opcji szkoleniowej i jest kumoterstwo. Osoby ambitne i chcace się rozwijać, sa odpychane od projektów, bo kadra kierownicza czuje sie zagrozona, kiedy pojawiaja sie nowe pomysły.

Nikomu nie polecam pracy w firmie butyjana! Niestety wszystkie negatywne komentarze nie biorą się z niczego i przekonałem się tego na własnej skórze. Nie jestem pewien jak (ale się domyślam ) magazyn w Zarzeczu a tym bardziej ten w Boguchwale mogą w ogóle egzystować, pracowałem już na wielu magazynach w Polsce i za granicą i czegoś takiego nie jeszcze nie widziałem . Nie będę się rozpisywał bo szkoda mi na to czasu, dodam tylko że słyszałem iż pracownicy zbierali się aby gdzieś ten temat zgłosić, ciężko powiedzieć na czym stanęło bo jestem już za granicą i chce mieć to za sobą. Pisze tylko aby przestrzec potencjalnych pracowników.

Również były pracownik

Kodeks pracy w tej firmie chyba nie obowiązuje (z tego co zdążyłem zauważyć) Oj inspekcja pracy miała by tam pełne ręce roboty :D

wow

Dobrze że odwiedziłem tę stronę. Ostatnio wysłałem CV na ogłoszenie z pracuj, ale pracuje juz dla jednego januszpolu i chcialbym znalezc lepsza prace a nie wpasc z deszczu pod rynne. Strzec sie przed takimi miejscami

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Butyjana Sp. z o.o.?

niewielkie

chcieć małą wypłatę i nie chcieć się rozwijać - to są kluczowe kryteria zatrudnienia. nie wypada mieć też wiedzy i doświadczenia

@niewielkie

ciekawa bym była odnośnie którego stanowiska teraz to piszesz i dlaczego...? ten brak chęci rozwoju mnie zastanawia, czemu firmie miałoby na tym zależeć? jak praca wygląda na tym stanowisku przez pryzmat którego to oceniasz?

Justyno
@Justyna

Chodzi o to że osoby które rekrutuja celowo nie wybierają osób z doświadczeniem i wiedzą. Doświadczeni kandydaci nie są mile widziani bo wytykają błędy których w firmie nie brakuje. Proponują zmiany których managerowie się boją i które pokazują ich niewiedze.

@Justyno

Ok takiej odpowiedzi się nie spodziewałam. Ale skoro tak twierdzisz to jakie przykładowe zmiany proponowali i jak rozmowy na ten temat wyglądały? Zastanawiam się co tutaj mogłoby być możliwe do zmiany

c
@Justyna

kierownictwo. kierownik i kierowniczka do zmiany i wtedy w tej firmie da się normalnie pracowac

Paparapa
@c

Poziom wiedzy Maćka o e-commerce i marketingu jest poniżej dna, dziwne że nie został jeszcze zwolniony albo przynajmniej zdegradowany do szeregowego pracownika. Dyrektora broni się jedynie znajomością języków i tym że cokolwiek załatwi na zewnątrz firmy.

Były pracownik 20

Nie polecam, zmarnowany czas, jeśli ktoś nie ma większych aspiracji to można spróbować ale widzę po nowych opiniach ze dzieje się to samo co dwa lata temu. Bardzo duże "kolesiostwo" zwłaszcza w biurze. Są stanowiska gdzie pracownik nie wyrabia się z zadaniami a są stanowiska gdzie inna osoba nie robi prawie nic przez całą zmianę bo np.jest znajomą właścicieli. Sami właściciele są spoko chociaż nie wiedzą kto co robi na poszczególnych stanowiskach.... Pseudo dyrektorzy chyba nawet szkoda słów, większego zakłamania nie widziałem nigdy wcześniej. Lepiej się nie wychylać i nie komentować bo doprowadzą do zwolnienia. Mam wrażenie że firma zatrzymała się wiele lat temu w rozwoju. Podsumowując nie polecam tego pracodawcy ponieważ to tylko strata czasu.

w sedno
@Były pracownik 20

Jest dokładnie jak piszesz. Najgorsze jest pseudodyrektorstwo ktore zgładzi każdego kto ma wiedze wieksza od nich albo swoje pomysly. W tej firmie poki co mozna wykonywac tylko ich rozkazy a oni nie maja wiedzy, którą można by wykorzystac do rozwoju firmy albo która jest aktualna. Robic, nie wyhylac sie, nie mowic swojego zdania - tak tam mozna pracowac

Peja1986

Złożyłem CV do Boguchwały , ale odezwali się z Zarzecza. Przybylem na dzień próbny i nie znając rozłożenia dokładnego towaru i jak pakują towar producenci dlatego szukałem długo towaru stwierdzili że jestem za wolny i po jednym dniu próbnym podziękowali mi. Nie powiedzieli mi też, że jak nie mogę czegoś to żebym odpuścił szukanie bo zrobią to inni.

grazka

Firma prowadzi aktualnie kilka rekrutacji. Czy ktoś mi może powiedzieć, jak sie tam pracuje? Widze same negatywne komentarze. Rozmowa rekrutacyjna faktycznie na hali ale jak jest pozniej?

Bum
@grazka

Później tylko gorzej.

Witam, obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko pracownik ds zamówień i e commerce, czy ktos może powiedzieć coś więcej o pracy w wyżej wymienionym dziale?

nie idz
@Zainteresowany

nie polecam tej firmy, wszystkie komentarze sa prawdzie. Uwaga na dyrekotra, ktory wszystko wie najlepiej i blokuje dostep do rozwoju innym pracownikom

O kurczę
@nie idz

Masakra. Ale czy to stanowisko jest bardzo wymagające? Jeśli chodzi o obsługę klienta zagranicznego i amazona? Język angielski musi być perfekt? Myślę czy nie spróbować bo to dla mnie początek ale nie wiem czy podołam...

Byłypracownik

Wszystkie wyżej wymienione opinie są prawdziwe, praca w tej firmie to porażka. Zacznijmy od tego, że pracownicy nie są traktowani poważnie i każdy traktowany jest inaczej. Nowa osoba dostaje na start więcej pieniędzy niż długoletni pracownik (najniższa krajowa + dodatek do ręki) W ofercie pracy- praca w Rzeszowie, po przyjęciu okazuje się że trzeba dojeżdżać na Zarzecze, gdzie wybudowana jest hala, która nawet nie ma osobnych pomieszczeń na biura tylko wszyscy siedzą w kupie zawaleni pudłami, kurzem i brudem. Nie ważne na jakim jesteś stanowisku i jakie są twoje obowiązki, menadżer i tak zwali na ciebie swoje zadania, które musisz wykonywać (a ktore nie należą do twoich obiwiązków). Częto nie wyrabiasz się ze swoją pracą i nikt nigdy cie nie doceni, nie powie dobrego słowa jeśli zrobisz coś dobrze. Pracownicy z obsługi klienta muszą przewalać brudne kartony ze zwrotów. Ponadto ludzie boją się brać L4 a długich 2 tygodniowych urlopów nie bierze nikt bo nie jest to mile widziane (!)... nie ma tu żadnych szkoleń, żadnego rozwoju... no nie POLECAM...

@Byłypracownik

2 tygodniowy urlop jest obowiązkowy, tak jest zawarte prawo pracy. I to pracodawca ma obowiazek dopilnować aby każdy mógł pójść na 2 tyg. urlopu inaczej może płacić karę jeśli pujdzie to co inspektoratu pracy.

@...

A tego urlopu to nie można sobie rozbić?

Dawid
@Byłypracownik

Rozumiem że w aktualnej pracy kierownik przychodzi i klepie cię po plecach za dobrze wykonaną pracę? Co do wypłaty to chyba normalne że jak ktoś więcej umie to dostanie lepszą kasę.. Serio taki (usunięte przez administratora) to jest czy ktoś po prostu wylewa swoje żale?

Zostaw merytoryczną opinię o Butyjana Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Butyjana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Butyjana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Butyjana Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Butyjana Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Tadeusza Rejtana 53A
    35-326 Rzeszów