Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.

Utalentowany pan Ripley

W GSC IT pracuję ponad rok, atmosfera tutaj jest bardzo przyjazna i nie czuje się jak w typowym IT korpo. Jest ona jedną z wewnetrznych spółek IT tak więc spektrum możliwości jest dość szeroki a przy tym każdy z zespołów jest niezależny w swoim działaniu. Wiele zespołów budowanych od zera co daje duże możliwości rozwoju i wykazania się. Wynagrodzenie konkurencyjne + benefity, możliwości szkoleń i certyfikacji. W samej groupie Eurofins zmiany sa dość dynamiczne, co dla jednych może być uciążliwe dla inych interesujące. Ogólnie gorąco polecam.

ITCrowd

Eurofins GSC IT to świetna firma. Sporo możliwości rozwoju, przyzwoite wynagrodzenie, szkolenia i certyfikacje. Firma jest duża i jej struktura jest szeroka. Wszystko zależy od działu w którym się znajdujemy i od tego za co jesteśmy odpowiedzialni. Zmian jest dużo, a każdy zespół zdaje się mieć swoje podejście zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym.

Administrator Nowy wpis

Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Staż. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Utalentowany pan Ripley

@Utalentowany pan Ripley

Bardzo dziękujemy za opinię o pracy w Eurofins!

Kamila Nowy wpis
Kandydat
@Utalentowany pan Ripley

Możesz powiedzieć w jakiej kwocie jest to konkurencyjne wynagrodzenie? I co macie w tych benefitach?

Nowy wpis

@Kamila

Informację o naszych benefitach znajdziesz w zakładce na naszym profilu: https://www.gowork.pl/eurofins-gsc-it-poland-sp.-z-o.o.,24183347/dolacz-do-nas Jeśli chodzi o kwoty wynagrodzeń to oczywiście wszystko zależy od danego stanowiska, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: https://careers.eurofins.com/pl/jobs?countryId=pl

Max

Pracuję tu od 1 miesiąca. Szczery i miły zespół, zawsze pomogą. Dobre warunki pracy i ciekawe projekty. Wspaniała okazja do realizacji siebie.

Nowy wpis

@Max

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię o pracy w Eurofins!

ITCrowd

@ITCrowd

Hej ITCROWD, bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią o pracy w Eurofins!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Information Security Delivery Intern (Service Delivery Management Department)?
KtośtamKtośtam

W Eurofinsie (dział IT) pracuję od 2,5 roku, w tym czasie pracowałem w dwóch wydziałach. Są + ale i -. + Jak dla mnie spoko wynagrodzenie (porównując i z tym jakie inne oferty mi przychodzą), jakaś tam roczna premia. + Można iść na szkolenia (też płatne) i certyfikacje + Homeoffice (w trakcie pandemii 100%, teraz oficjalnie 60%, ale zależy od dogadania się ze szefem ;)) + Fleksybilny czas pracy (chociaż to trochę zależy od stanowiska) - ja np. wolę zacząć wcześnie i wcześniej skończyć, są też chłopacy co pracują sobie częściowo w nocy bo tak wolą, itp. + Ekipa ogólnie spoko (oczywiście znajdzie się czasami jakaś czarna owca) - Korpo z punktu widzenia organizacji - ciągle zmiany w planach, managerach i strategii firmy, pod tym punktem słabo - niektóre procesy ustawione dość nielogicznie... - jak się nie trafi dobrego przełożonego to może to być naprawdę uciążliwe ( u mnie 2 ze 3 spoko) Ale ogółem nie jest źle :)

Nadal nie widać zbyt wielu wieści o firmie Eurofins GSC Poland sp. z o.o. w miejscowości Katowice. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eurofins GSC IT Poland sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii