PROJEKT MAT-FIZ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PROJEKT MAT-FIZ

Michał Nowy wpis

Pracowałem w PROJEKT MAT-FIZ 2,5 miesiąca, szukając pracy przed wyjazdem. Mimo, że był to stosunkowo niedługi okres, to dzięki Łukaszowi rozwinąłem się niesamowicie. Jest szefem, który uczy i sprawdza, a następnie wskazuje błędy i sugeruje rozwiązania, nie narzucając przy tym jedynej słusznej metody. Atmosfera w pracy była bardzo pozytywna, pensja wysoka i wypłacana zawsze przed ustalonym terminem. Uczniowie też pojawiali się szybko. Polecam serdecznie, szczególnie tym korepetytorom, którzy chcą usprawnić relację z klientem i organizację kalendarza. Czuję, że nabyte umiejętności zostaną ze mną na długo.

@Michał

Dzięki za opinię Michale! Świetnie się z Tobą pracowało!

Zuzanna

Pracuję w PMF od wakacji i bardzo polecam, kontakt z szefem jest dobry, profesjonalny i bezproblemowy, czas pracy elastyczny, płaca bardzo dobra, warunki bardzo w porządku, wypłaty na czas i bez żadnych problemów. Życzę każdemu szefa takiego jak Łukasz!

Barbara
@Zuzanna

Hej, brzmi super! A może wiesz od innych pracowników jak wygląda ścieżka rozwoju w firmie? Można na coś liczyć?

@Zuzanna

Dzięki Zuzia, świetnie mieć Cię na pokładzie!

@Barbara

Odpowiem za Zuzannę. Firma cały czas intensywnie się rozwija, a wraz z tym pojawia się miejsce na rozwój pracowników. Nie mamy sztywno ustalonej ścieżki rozwoju, jednak zaangażowany i chętny do pracy korepetytor zawsze może liczyć na awans.

Tosia

W firmie PROJEKT MAT-FIZ pracuję od kilku miesięcy. Jestem bardzo wdzięczna za ogrom zaufania jakim mnie obdarzono w momencie przyjęcia mnie na stanowisko korepetytora. Uwierzono we mnie I moje możliwości mimo młodego wieku. Satysfakcjonujące wynagrodzenia, zawsze w terminie. Praca w tym miejscu to sama przyjemność.

Andrzej
@Tosia

Mimo młodego wieku - czy to oznacza, że firma przyjmuje do pracy już studentów?

@Tosia

Dzięki za opinie Tosia! Świetnie się z Tobą pracuje

@Andrzej

Tak, przyjmujemy. Bycie studentem to nie grzech ;) Liczy się dla nas przede wszystkim podejście do ucznia i umiejętność przekazywania wiedzy.

Jakub

Pracuje w PROJEKT MAT-FIZ od początku roku i jestem bardzo zadowolony. Ilość godzin pracy i terminy mogę dostosować pod siebie, bez problemu łączę to ze studiami. W krótkim czasie dostałem tylu uczniów o ilu prosiłem. Pensja jest wysoka i wypłacana zawsze terminowo. Kontakt z pracodawcą jest zawsze bardzo szybki.

@Jakub

Dzięki Kuba!

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy PROJEKT MAT-FIZ? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Jan

Od kilku miesięcy pracuję w firmie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Proste zasady, dowolna liczba godzin pracy i grafik. Dużo swobody, bezpośredni kontakt z klientami i szefem. Co miesiąc podsumowanie przepracowanych godzin i wypłata na czas. Polecam!

@Jan

Dziękuję Janku

Paweł

Jeżeli chodzi o firmy zajmujące się korepetycjami, to zdecydowanie PROJEKT MAT-FIZ jest najlepszą z jaką się dotychczas spotkałem. Bardzo dobra stawka, różnorodność klientów co do formy zajęć, całkowite panowanie nad swoim grafikiem. Jednocześnie bez żadnych obowiązków związanych z przyjmowaniem płatności czy ogólnym rozliczaniem. Warunki pracy na miejscu też super, przestrzeń jest dobrze przygotowana do korepetycji. Zdecydowanie polecam!

Teresa
@Paweł

Piszesz, że przestrzeń dobrze przygotowana do zajęć, a czy miałeś możliwość uzyskania od firmy dodatkowych pomocy naukowych, których nie było na wyposażeniu, ale uznałeś, że będą przydatne? Czy firma zapewnia takie rzeczy po zgłoszeniu przez korepetytora?

Dzięki Pawle!

@Teresa

Szczerze mówiąc, nie miałem dotychczas takich potrzeb. Są niewielkie zasoby pomocy naukowych na miejscu. Myślę, że jest to kwestia do dogadania, gdyby były potrzeby, bo pracodawca jest otwarty na propozycje a propos ogólnej współpracy.

Agata

Jako kilkumiesięczny pracownik firmy mogę śmiało polecić pracę w Projekt Mat-Fiz. Od samego początku pracy są jasno określone warunki, przejrzysta struktura. Dużą zaletą jest elastyczny grafik i możliwość dostosowania go do swoich potrzeb. Wynagrodzenie na bardzo fajnym poziomie. Polecam każdemu zarówno tym którzy chcą sobie dodatkowo dorobić jak i tym którzy szukają pracy na pełen etat.

@Agata

Dziękuję

Aleksandra

Od 4 miesięcy pracuje w firmie Projekt Mat-Fiz i zdecydowanie polecam. Jasne warunki umowy, dobra stawka, szczególnie w porównaniu do konkurencji. Elastyczny grafik, sami decydujemy, czy bierzemy danego ucznia, i co bardzo ważne, rzeczywiście można dostać sporo uczniów, jeżeli się chce. Poza tym też na plus jest na pewno pozytywna atmosfera w pracy i kontakt z szefem.

@Aleksandra

Dzięki Olu!

Zuzanna

Pracuję w Projekt Mat-Fiz już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Na pewno atutami są pozytywna atmosfera oraz praca w młodym zespole, ale według mnie najważniejszy jest stały kontakt z pracodawcą. Zawsze można o wszystko zapytać i dogadać się w wielu sprawach. Zarobki również są satysfakcjonujące. Czas pracy jest indywidualną kwestią pracownika, dlatego z łatwością można połączyć pracę ze studiami.

Dzięki Zuzia!

Maks

Do firmy Projekt Mat-Fiz zatrudniłem się już na pierwszym roku wymagających studiów inżynierskich. Miałem wiele wątpliwości czy dam radę pogodzić tą pracę z egzaminami, kolosami i wieloma innymi obowiązkami studenta. Okazało się, że godziny pracy nie są z góry narzucane, atmosfera jest bardzo pozytywna, kontakt z pracodawcą jest 24/7, czyli kiedy nowy pracownik ma wiele pytań to o wszystko może dopytać i dowiedzieć się niezbędnych informacji. Cieszę się że mogę zarobić bardzo zadowalające pieniądze wykorzystując swoje umiejętności intelektualne, nie czując przy tym presji oraz mając pozytywny kontakt z klientami którymi są maturzyści. Sam niedawno podchodziłem do matury i wiem że bez odpowiedniego wsparcia ciężko osiągnąć dobre wyniki, także cieszę się że powstają takie firmy jak Projekt Mat-Fiz uczące jednych z najważniejszych przedmiotów które otwierają przed ludźmi wiele możliwości oraz co więcej że mogę być częścią tego przedsięwzięcia.

@Maks

Dzięki Maks, też się cieszymy że jesteś z nami!

Paweł

Gorąco polecam,elastyczny grafik i realne wsparcie w każdym możliwym momencie.

Dzięki Paweł!

Anna

Pracuję w firmie MAT-FIZ już pół roku i śmiało mogę ją polecić. Atmosfera jest super, kontakt z założycielem także - jest bardzo pomocny i troszczy się o pracowników. Godziny pracy można dopasowywać według uznania do własnych potrzeb. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Każdy problem lub niepewność zawsze można wyjaśnić z Łukaszem. Miło współpracuje mi się z firmą. Polecam

@Anna

Dzięki ;)

Jakub

Współpracę z firmą Projekt Mat-Fiz prowadzę od kilku miesięcy i jak dotąd nie mogę mieć do niej zastrzeżeń. Cenię sobie przede wszystkim elastyczność, którą mam tutaj zapewnioną. Sam decyduję o tym, ile chcę pracować i z kim współpracować, a terminy i formułę spotkań ustalam bezpośrednio z uczniami, tak, by wszyscy byli usatysfakcjonowani. Można spokojnie połączyć tę pracę ze studiami i innymi aktywnościami tak, by nic nie kolidowało. Przy tym wynagrodzenie jest na satysfakcjonującym poziomie, rzetelnie rozliczane i płatne zawsze w terminie. Polecam!

@Jakub

Dzięki Jakub!

MDK

Polecam! + jasne zasady i dobre warunki pracy + miła atmosfera + świetny kontakt z pracodawcą + elastyczny grafik + co miesiąc plik z opracowanymi godzinami i pytaniem, czy wszystkie zajęcia zostały prawidłowo uwzględnione + terminowe wypłaty

Teresa
@MDK

W jakim trybie jest ta praca, zdalne korki, czy kiedy pandemia trochę przygasała, to spotykałeś/aś się z uczniami na żywo?

@MDK

Dzięki Monika!

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Projekt Mat-Fiz mieszczącej się w miejscowości Warszawa?

Zostaw merytoryczną opinię o PROJEKT MAT-FIZ - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PROJEKT MAT-FIZ?

Zobacz opinie na temat firmy PROJEKT MAT-FIZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROJEKT MAT-FIZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROJEKT MAT-FIZ