Anpharm-Servier Group
2 4 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

juchusquad Nowy wpis

Witam chce aplikować na stanowisko operatora w dziale produkcji,prosze o informacje jak wygląda praca na tym stanowisku,jaka atmosfera,jakie zarobki i jak wyglądają zmiany czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy 4 -brygadówka także weekendy. pomocna (0) odpowiedz

Tak7Nie

Administrator Nowy wpis

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 8 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa Anpharm-Servier Group? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

nastek Nowy wpis

skoro francuska, to poziom na pewno jest. Francuzi mają słabe podejście do pracy ogólnie, ale nie w takiej branży jak farmacja :)

Ranking
kargul

Powiem tak pracowałem w tej firmie długo ponad 10 lat. Firma zwalnia pracowników od 2008 roku i to w sposób bardzo nieprzyjemny. Pozodtają tylko krewni i zmnajomi dyrektorów, zdecydowanie nie polecam tymbardziej że leki sprzedawane przez tą organizację są wątpliwej jakośći, [usunięte przez admina] .. Jeśli szukacie pracy to odradzam startowanie do tej firmy szkoda pieniędzy na znaczki. Były pracownik.

Tak6Nie

pracownik it

Firma zwalnia pracowników mnie to jeszcze ominęło ale już wywalili sporoosób nie polecam szukania pracy w tym bagnie.

Zostaw opinię o Anpharm-Servier Group - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie