Anpharm-Servier Group

Opinie o Anpharm-Servier Group

nastek

skoro francuska, to poziom na pewno jest. Francuzi mają słabe podejście do pracy ogólnie, ale nie w takiej branży jak farmacja :)

kargul

Powiem tak pracowałem w tej firmie długo ponad 10 lat. Firma zwalnia pracowników od 2008 roku i to w sposób bardzo nieprzyjemny. Pozodtają tylko krewni i zmnajomi dyrektorów, zdecydowanie nie polecam tymbardziej że leki sprzedawane przez tą organizację są wątpliwej jakośći, [usunięte przez admina] .. Jeśli szukacie pracy to odradzam startowanie do tej firmy szkoda pieniędzy na znaczki. Były pracownik.

pracownik it

Firma zwalnia pracowników mnie to jeszcze ominęło ale już wywalili sporoosób nie polecam szukania pracy w tym bagnie.

Zostaw opinię o Anpharm-Servier Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anpharm-Servier Group