Opinie o Milena Baszura E-Vibes Polska w Krosno Odrzańskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Milena Baszura E-Vibes Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Milena Baszura E-Vibes Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milena Baszura E-Vibes Polska w Krosno Odrzańskie

Tosia Nowy wpis

Po komentarzach widzę ze o swoje składki może nie będę musiała sie martwic skoro wszystko jest tak pięknie opłacane jak opisano. :) ciekawa tylko jeszcze jestem atmosfery bo coś pracownicy sie nie uruchamiają. Jest po prostu w porządku i nie ma na co narzekać?

Martyna Nowy wpis

Pieniądze wydane, brak zrealizowanego zamówienia, brak odpowiedzi. Nie polecam

Michał Nowy wpis

Ja wbrew opinią zaryzyowałem i fakt trwało to znacznie dłużej niż powinno ale otrzymałem tel prawie 4 stowki taniej niz w sklepie takze jestem zadowolony

Lidia

Pracownicy to chyba mają tu "sporo" roboty z tego co widzę skoro nawet nie odbiorą telefonu... O co chodzi z tą obsługą tutaj? Ktoś pracuje i dałby znać na czym praca tutaj polega skoro są takie problemy? No chyba, że tylko niezadowoleni klienci tutaj wpadają ale mimo wszystko to zaskakujące

Oskar
@Lidia

Niestety, ale nikt Pani nie odpowie, ponieważ telefon na stronie internetowej tego sklepu jest fikcyjny i nie ma możliwości dodzwonienia się a dodatkowo nie odpisują na maile. Na innych stronach poszuka Pani więcej opinii na temat działalności tego sklepu. Pozdrawiam

Bodzio
@Lidia

Nie wiem o co chodzi z tą firmą ale to chyba jakiś przekręt. Telefon na stronie nie działa. Na maile nie odpisują. Telefon do właścicielki dostępny na stronie CEIDG: https://aplikacja.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/SearchDetails.aspx?Id=7c7c6810-014d-42bb-86e3-561c730e369d ale można ją tez znaleźć na FB https://www.facebook.com/milena.baszura . Z opisu wynika, że właścicielka pracuje w Straży Granicznej i studiowała prawo Ja towaru nie otrzymałem a zwrot należności wywalczony po miesiącu od zakupu. To chyba mówi samo za siebie

Milena
@Bodzio

Szanowny Panie Bogdanie, skoro znalazł Pan informacje na temat mojego prywatnego życia i głosi je Pan we wszystkich możliwych miejscach to ja chętnie się ustosunkuje do Pana wypowiedzi. We wrześnio bieżącego roku mija rok od rozpoczęcia przeze mnie działalności. Przez ten czas zaimportowałam oraz sprzedałam ogromną ilość elektroniki. Fakt w ostatnim czasie z powodu problemów po pierwsze prywatnych po drugie (usunięte przez administratora) po stronie importera funkcjonowanie sklepu zostało w znacznym stopniu zaburzone i jestem tego świadoma, jednakże przed tymi sytuacjami sklep funkcjonował i miałam ogromną ilość zadowolonych klientów. Dla Pana byłam uprzejma i w jaki najszybszym czasie starałam się dojść z panem do porozumienia. Jest Pan przedsiębiorcą więc dziwi mnie Pana stosunek do pewnych problemów, które są w stanie spotkać każdego na swojej drodze. Nadto, myśli Pan że kręciłabym jak to Pan nazwał "przekręt" i publicznie przez portal internetowy głosiła miejsce pracy oraz skończone studia? Rozumiem Pana rozgoryczenie ale dodawanie komentarzy gdzie popadnie już po zwrocie pieniędzy i pogrążanie kogoś, kto nie miał na celu umyślnie Pana skrzywdzić jest brakiem wyrozumienia. Formalnie Pana przepraszam za Pana ogromne pokrzywdzenie, zachęcam również do zapoznania się z procedurą dropshipingu - drogą telefonu z Chin, importem, odprawą celną i aktualnie panującą sytuacją - wówczas może okaże Pan odrobinę zrozumienia. Dobrze będzie również zauważyć, że każdy jest tylko człowiekiem i bardzo często ludzie przechodzą ludzkie tragedie. W razie zainteresowania mogę wykazać faktury ile telefonów zostało przeze mnie sprzedanych i dotarły do klientów, mogę wykazać płacony terminowo podatek VAT oraz składki do ZUS. I fakt, mieliśmy problemy ale nie ma w tym żadnego przekrętu...

Milena Nowy wpis
@Milena

Jeśli Pan nie ma czasu i jest oburzony można iść do marketu i kupić za gotówkę. Konkurencyjne ceny wiąże się z oczekiwaniem bo proces importu niestety trwa i często zależy od sprzedawcy w Chinach. Bo jeśli chce się kupić telefon po kosztach to niestety to czasem musi potrwać. Bo importer z Chin wgrywa polskie oprogramowanie, raz miesiąc a raz tydzień - a pieniądze trzeba zapłacić z góry. W momencie w którym każdy rezygnuje przez komentarze takie jak Pana nie jestem w stanie nagle tych pieniędzy odzyskać więc czekam na towar, który potem muszę sprzedać. Rozumiem niezadowolenie i chętnie poczytam komentarze - nie jestem zadowolony, zbyt długi czas, brak kontaktu ale podnoszenie przekrętów publicznie jest tożsame ze zniesławieniem.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Milena Baszura E-Vibes Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy DYREKTOR ZAKŁADU Z J. NIEMIECKIM (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG stal czarna oraz nierdzewna - praca za granicą
ATN Service ApS
Bodzio

Marta Kraków

11 września 2022 r. zamówiłam i zapłaciłam 144.99 zł za etui iphone 12 . Do dnia dzisiejszego zero reakcji ze strony sklepu, maile plus dzwonienie na telefon- nie ma takiego numeru- masakra.(usunięte przez administratora)I (usunięte przez administratora) -ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM

Alesia

Zamówienie nr 502/2022 Nie otrzymałem zamówionego telefonu ani zwrotu pieniędzy. Ignoruj ​​klientów. Poszedłem dziś na policję i złożyłem raport o oszustwie. Jutro napiszę oświadczenie, żeby sprawdzić ten fikcyjny sklep. Nikomu nie radzę.

Oskar

Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy to omijaj ten sklep a jeśli chcesz stracić to lepiej przeznacz pieniądze na cele charytatywne. Brak zamówionego telefonu, brak pieniędzy, całkowity brak kontaktu po prostu nie odpisują, a numer telefonu na stronie internetowej jest fikcyjny. Do czasu złożenia oficjalnego zamówienia i przelania pieniędzy odpowiadali na zadane pytania natychmiast, natomiast po przelaniu pieniędzy kontakt urwał się całkowicie i nie odpisują już na maile. Naprawdę odradzam zakupy w tym sklepie a wszystkich (usunięte przez administratora) zachęcam do zgłaszania tego na policję.

Zostaw merytoryczną opinię o Milena Baszura E-Vibes Polska - Krosno Odrzańskie

Milena Baszura E-Vibes Polska