Opinie o Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j. w Krosno Odrzańskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j. w Krosno Odrzańskie

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w Mrówce Krosno Odrzańskie. Nie zapewnia podstawowych narzędzi do pracy, przy tym wymagając rzeczy niemożliwych z dnia na dzień. Nie wywiązuje się z umowy. Omijać szerokim łukiem

anonim Nowy wpis

T. Nowy wpis

Zgadza się wszystko w 100% NIE POLECAM PRACY W MRÓWCE U KLUSKA W KROŚNIE ODRZAŃSKIM

Twoja opinia o przedsiębiorstwie Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j. w mieście Krosno Odrzańskie jako o pracodawcy może stać się na rynku pracy drogowskazem dla wielu osób szukających tutaj zatrudnienia. Dodaj komentarz i rozpocznij dyskusję już teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j. - Krosno Odrzańskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wakacyjna 35
    66-600 Krosno Odrzańskie
  • NIP: 9261471364 KRS: 0000083969
Firma Wielobranżowa Klusek Bogdan Klusek Krystyna Klusek sp.j.