Opinie o Procyon Construction SA w Stargard

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Procyon Construction SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Procyon Construction SA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Procyon Construction SA w Stargard

Były Pracownik

Nie Polecam kierownictwo jest do bani a zarobki czym więcej godzin tym mniejsze pieniądze jak to powiedział kiero... jesteście tu poto żeby jeb.. Totalne dno to nie jest ten Procyon co kiedyś firma chyli się ku upadkowi jak się nic nie zmieni to ludzie będą odchodzic

Maria
@on

No stawka całkiem przyjemna, ale ktoś tu narzekał ogólnie na warunki. Widziałam, że pobierają opłaty za mieszkanie, jak to wygląda? Kwatera pojedyncza czy kilka osób się ciśnie w jednym mieszkaniu? Wsparcie ze strony biura jest cały czas po wyjeździe, nie zostawiają na lodzie w razie problemów? ;p

XYZ Nowy wpis

Znalazłem na pracuj.pl ofertę na zbrojarza. Z tym angielskim to u mnie różnie. Jak sobie radziliście z brakami w tym języku? Zastanawiam się też czy przy rekrutacji zwracają uwagę na jego znajomość

Inżynier budowy projektów żelbetowych ma tylko jeden zespół pod soba czy więcej? Tak w kwestii tych zadań przedstawionych w ogłoszeniu. Poprzedni pracodawca zdecydowanie oszczędzał na pracownikach i jedna osoba miała po prostu za dużo ludzi pod soba i za dużo obowiązków, mam nadzieję że nie trafię w podobne miejsce.

Uciekac22 Nowy wpis

Nie dajcie się nabrać pracowałem tam (usunięte przez administratora) jak chcesz chorobowe jak ci się coś stanie to ci dadzą wypowiedzenie nie szanują pracownika im więcej godzin tym mniej zarobisz na nocki 100% to chyba wychodzi 20 h płacą za 15h wyzysk człowieka nie dajcie się nabrać dużo ludzi co nic nie potrafią trzeba na nich robić jak na starych cwaniakow firmy nie brakuje ich odradzam dadzą ci tylko jeden raz 400zl dopłata do biletu żeby cię ściągnąć i za badania po odliczeniu kosztów biletów życia zostanie ci 7000 tys zł za 286 godzin kolega wzia 14700zl ja za 226 h 13700????????????gdzie tu polityka koledze się kończyła umowa 22 grudnia mieli mu przedłużyć miał wypadek wysłali go do Polski z krwiakiem mózgu i dali wypowiedzenie taka dobra firma jak ktoś coś potrafi to omijać z daleka a pani kamila z biura leję wode jak kierownicy na budowie pań Patryk, Jacek, Kamil a majstry głąby co się na rysunkach nie znają najlepiej jak byś znał angielski i miał wszystkie uprawnienia i robił po 250 h lub 280h za 13000 lub 14000 zł a tak to zarobki po 12000 teraz ludzi potrzebują bo ncc ciśnie a jak niema roboty to ludzi zwalniają

W jednym wpisie przeczytałem, że "zarobki czym więcej godzin tym mniejsze pieniądze", jak to rozumieć? Rzeczywiście tak jest? Czy chodzi tutaj o nadgodziny?

Firma Procyon Construction SA szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

W sieci widzę ofertę pracy na stanowisko zbrojarza. Jest to praca w Szwecji. Firma informuje, że zjazdy do Polski organizowane są co 4/5 tygodni. Czy transport wtedy też jest sponsorowany? Czy trzeba wrócić do ojczyzny na własną rękę? Bo w ogłoszeniu widzę, że komunikacja na miejscu jest zapewniona... Pracownikowi oferowana jest umowa o pracę. Na jak długo się ją otrzymuje? Pytam, bo szukam stabilnej pracy na lata...

Misiek333

Witam czy ktoś odpisał ci na komentarz z zapytaniem o firmę procyron construction? Sam złożyłem tam ofertę i chciałem zapytać o cos

Max

Czy potrzebują tam operatorów żurawia

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Procyon Construction SA - aktualnie poszukują osób na stanowisko Pracownik Fizyczny. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Hej slyszalem ze za mieszkanie joz nie potracaaja to ciekawe czyli wczesniej ten falszywy wice klamal ze zwiazki zawodowe kazali firmie potracac za mieszkanie kosztem pracownka jedno wielki (usunięte przez administratora) tak samo jest z nadgodzinami Nie polecam .

Żaklina

A skąd to info, że już nie potrącają? W ogłoszeniu w necie nic nie widziałam na ten temat, więc zaciekawiło mnie to. I co to za problem z tymi nadgodzinami? Jakieś obowiązkowe były czy jakieś opóźnienia z zapłatą za nie? Bo tu pisali, że rozliczenie co miesiąc, więc nie wiem czy mam na coś konkretnego uważać w razie co.

Obiektywnie

2018 Fajny swobodny klimat wśród zwykłych pracownikow, kierownik produkcji A nie uprzejmy, (usunięte przez administratora), gburowaty, mający zanic pracownikow nie pomocny I utrudniajacy wykonanie zadan których sam wymaga, z zarobkami jak się dogadasz tak masz, gdyby nie ten chłop to byłoby ok

Grzesio
@Obiektywnie

To z kierownikiem produkcji nie idzie się w ogóle dogadać? Poza słabym poziomem uprzejmości do pracowników, co jeszcze takiego robi, że twierdzisz, iż utrudnia pracę? Generalnie piszesz, że z zarobkami można się dogadać ale pewnie jakieś widełki i tak są maksymalne? Ja właśnie szukam pracy fizycznej stąd moje pytanie.

Były Pracownik

Antoni
@Były Pracownik

To ile płacą za pełen etat? I jaką umowę dają?

Aktualny pracownik
@Były Pracownik

A ja pracuję szósty rok i zmiany na gorsze nie widzę. Razem ze mną wielu pracowników nawet ze stażem ponad 10 lat i się nigdzie nie wybieramy...

Aktualny pracownik
@Antoni

Umowa o Pracę 215SEK/h

@Aktualny pracownik

Z takiego stażu wynikają jakieś spore podwyżki?

On
@Aktualny pracownik

Proszę o info ile mogę zarobić pracując cały miesiac? jako zbrojarz???

Franciszek
@On

Ktoś napisał że 215 koron szwedzkich na godzinę. Czyli koło 90 zł wychodzi. Teraz może stawka jeszcze poszła w górę. Masz zamiar aplikować? Napisz jak coś się więcej dowiesz bo sam też jestem zainteresowany.

on
@Franciszek

tak chce aplikować . Zobaczymy. Ryzyko jest wszedzie :)

Franciszek
@on

Masz racje. I co? Wysłałeś już CV i byłeś na rozmowie? Jakie realne warunki proponują? Stawka się sprawdziła? Napisz coś aktualnego.

on
@Franciszek

215 koron umowa Pl . aplikuj

Maria

Typowy polak

Jeszcze się nie spotkałem z tak pożądna firma , a pracowalem w wielu polecam oby więcej takich firm

Aneta
@Typowy polak

A co Tobie podpasowało, bo akurat Ty nie piszesz czemu tak dobrze? :) Ile przykładowo zbrojarz zarobiłby na wyjeździe? Mężu mój szuka pracy ;)

Dział Rekrutacji Procyon
@Aneta

Obecnie prowadzimy rekrutację na zbrojarzy i cieśli szalunkowych! Miejsce pracy: Göteborg, Szwecja Nasze wymagania: ✅Doświadczenie ✅Dokładność ✅Rzetelność Gwarantujemy: ✅Umowę o pracę ✅Stawkę 215 SEK / h brutto ✅Godziny pracy 6:30-17:30 (w tym godzinna przerwa obiadowa) ✅Zjazd do Polski co 4-5 tygodni (termin indywidualnie dopasowywany do potrzeb) Zapewniamy: ✅Odzież roboczą i narzędzia, ✅Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą, ✅Ubezpieczenie emerytalne FORA w Szwecji. Warunki pracy: ✅ Praca w Goteborgu przy budowie obiektów w technologii żelbetowej, ✅ Umowa z polską firmą + Składki ZUS opłacane w Polsce (druk A1), ✅Odprowadzanie podatków w Szwecji, ✅Za staż pracy naliczamy dodatkowe płatne dni urlopu (ATF – 5 dni na rok), ✅Comiesięczne rozliczanie nadgodzin, ✅Płacimy za dni świąteczne przypadające w dzień roboczy w tygodniu (pon-pt), ✅Możliwość zakwaterowania w cenie 2900 SEK /miesiąc (mieszkania w pełni wyposażone, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, w cenie transport na budowę), ✅Koszt przejazdu Polska-Szwecja po stronie pracownika, ✅Indywidualnie dopasowane zjazdy do Polski, ✅Firmowa sekcja sportowa.

@Typowy polak

Hahaha widać ze tu pisze ktoś z biura ???????? . Zle warunki pracy większość uk co mogą wszystko a polacy nie mogą nic …. Ludzie się chowają po między klatkami bo nie ma roboty a administracja i tak ich goni

Dawid
@pracownik

Ale czemu się chowają? Złe warunki pracy to znaczy, jakie? Weź rozwiń trochę swoją wypowiedź, bo szczerze mówiąc teraz to nie wiem czy aplikować ;) źle tam jest pod względem warunków? Nie chcę strzelać, więc niczego się nie domyślam a bazuję na tym co napisałeś. Rozwiniesz?

Sławek

Pracuję już w firmie prawie 5 lat. Działa w pełni legalnie, płaci na czas, warunki bardzo dobre. Na tle konkurencji zdecydowanie na plus. Polecam

Stary pracownik
@Sławek

Hahaha karzełki ktoś szuka pracy to polecam mu iść nawet do hiaba tam wyciągnięcie chociaż na czystko 4K a nie jak tu 2700-2800

Krystyna
@Stary pracownik

Te 2700-2800 To jest tak zwany sufit? Czy można tę stawkę trochę sobie podnieść np. jakimiś premiami czy nadgodzinami?

Max
@Sławek

Ile tak naprawdę się zarabia

xxxx

Jak najbardziej polecam. Kasa zawsze się zgadza i jest na czas. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Kierownictwo normalne i bezproblemowe, zawsze można się dogadać odnoście zjazdów do Polski i urlopów. Pracuje w firmie już kilka miesięcy i na razie nie zamierzam szukać nowej.

@xxxx

Wszystko jest klamstwem

Ilona

widzę, że definitywnie... A co jest prawdą w takim razie?

Jestem umówiony na spotkanie, czy faktycznie jest tam taka atmosfera jak w (usunięte przez administratora)?

@Nowy

I co, już po spotkaniu może? Bo na pewno na własnej skórze miałeś szansę wtedy atmosferę wyczuć. Jest ok?

Stary pracownik
@Ilona

Zero wyrozumiałości administracja nie interesuje się co się dzieje w twoim życiu po za firma . Liczy się się dla nich byś(usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a na sam koniec dostaniesz 50 zł premi z 1300 hahaha każda premia jest upierdalana już na samym początku miesiąca

Zostaw merytoryczną opinię o Procyon Construction SA - Stargard

• Jak się pracuje w Procyon Construction SA?

Zobacz opinie na temat firmy Procyon Construction SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Procyon Construction SA?

Procyon Construction SA