PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE

Kielce

Opinie o PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE

kielce

Diego popieram cię na 100% z tym co napisałeś. Źle wspominam przygodę z ta firmą, ale na szczęście już tam nie pracuję - i to była bardzo dobra decyzja!. Wymagania wobec pracownika wygórowane a w zamian oferują umowę o pracę tylko, że fakt faktem nie ma się czym szczycić bo zarobki nie są adekwatne do wykonywanej tam pracy. Jak ktoś się chce dorobić tam garba to polecam. Chyba szefostwo było tak zaślepione zyskiem, że nawet nie potrafiło docenić naszej ciężkiej pracy. Nic tam dobrego nikogo nie spotka a teraz tym bardziej ktoś ledwo przyjdzie widzi co się dzieje i odchodzi. Zarobki na poziomie 1,7k pln a o zapleczu socjalnym można zapomnieć. Ci co odeszli w ostatnim czasie w końcu odpoczną psychicznie od tej pseudo szefowej która nawet nie potrafi normalnie rozmawiać tylko zawsze unosi głos co tylko świadczy o jej profesjonalizmie. Podsumowując nie polecam nikomu.

Diego

Sama praca jest ok. Niestety żona szefa niszczy dobra atmosferę. Wymagania ma oderwane od rzeczywistości i możliwości człowieka na ta chwile zwolnili się wszyscy ludzie odpowiedzialni za magazyn i sklep. Nikt tam nie wytrzyma dłużej niż 3mies. Strata czasu i szkoda nerwów. Dlatego ze na początku szefowa jest miła obiecuje gruszki na wierzbie później pokazuje swoje prawdziwe oblicze ta kobieta niszczy firmę. Zdecydowanie nie polecam. Idąc na zwolnienie licz się ze będziesz miał komisje lekarska. Po dwóch dniach na L4

adm

Podobno wszyscy w Kielcach położyli wypowiedzenia.No dzieje się tam...

A ile można zarobić jako magazynier kierowca w Kielcach

Pawel
@admin 28.11.2016 17:47
A ile można zarobić jako magazynier kierowca w Kielcach

nie pytaj ile możesz zarobić, pytaj ile możesz pracować, to jest właściwe pytanie ;-) a ci którzy są mili dla kierownictwa to maja dobrze . znów ktoś odszedł ;-(

Thes

Atmosfera w Kielcach jest w porządku @Kot. Bez problemu można się dogadać z kierownictwem tak samo jak i z współpracownikami. W dodatku masz stabilność, bo jest umowa o pracę.

Kot

Proszę o informację na temat pracy, atmosfery w oddziale w Kielcach.

jancio

No mini...to jest powód do radości...tyle że tu nie piszemy o skuteczności preparatów a o pracodawcy...który do najlepszych ...mimo wszystko nie należy a produkty , jak to produkty , jedne lepsze inne gorsze...taki rynek. życzę powodzenia wszystkim startującym do pracy w PERS ;-))

Paweł

Michał
@Paweł 14.10.2015 17:25
Firma? Jaka to firma, wyzysk i tyle. Kolorowe prognozy a kończy się syfem i musisz się zwalniać. Szkoda czasu. Odradzam....

Paweł, a kiedy pracowałeś w Persie?

anonim-pers

Ja polecam. Oczywiście nie tym co chcą nic nie robić i zarobić , bo takiej pracy chyba już nie ma, a jak ktoś wie o takiej to chętnie podejmę drugi etat :) Co do zarobków , nie znam nikogo takiego co zarabia tyle że więcej nie chce, ale firma jest stabilna, wypłata regularnie jest i jak ktoś poważnie traktuje pracę to i jego traktują poważnie.

klient

o znów kogoś potrzebują ...ludzie popracujcie choć trochę w PERSie bo uciekać po miesiącu to wsty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trochę wiary w siebie i tylko w siebie..i choć dwa miechy dajcie radę bo już nei wiem z kim współpracuję..co chwilę nowy człowiek...co wy robicie temu pracodawcy ciągłe koszty;wizytówki,rekrutacje ,ogłoszenia,szkolenia...przecież tego żaden kierownik nie wytrzyma...no chyba że lubi... pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych i miłego odnajdywania siebie w PERS (usunięte przez administratora)o/Kielce

Zostaw opinię o PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERS MAREK SOWIŃSKI ODDZIAŁ KIELCE