Polmex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Nowy Sącz

Opinie o Polmex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

sflustrowany

Osobiście nie polecam Tej firmy szczególnie dla osób które mają poczucie własnej wartości.. (usunięte przez administratora)ogólnie rzecz biorąc można by było prace doktorską napisać na temat.. : Nieudolność zasad firmy wręcz jej brak na postawie Firmy ,,P....x '' .. więcej może kiedyś na tle ludu publicznego.. (a co do zarobków Dobre tylko trzeba się liczyć z tym że na koniec miesiąca przy brakach w towarze bądź pieniądzach może dojść do skutku że przyjdzie nam pracować za darmo... cały bądź połowę miesiąca .. Szczera prawda.. :/

Zostaw opinię o Polmex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polmex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe