Opinie o Effect Creative Innovation Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Effect Creative Innovation Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Effect Creative Innovation Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Effect Creative Innovation Sp. z o.o. w Kraków

Poszkodowana

Czy wiadomo coś więcej w tej sprawie ? Czy ktoś odzyskał już swoje pieniądze? Jest wg jakiś cień szansy ?

@Poszkodowany

Czyli co, cała firma składała (składa?) się z zarządu? Według KRS w zarządzie są tam trzy osoby, plus jeszcze jeden wspólnik beneficjent. I wszyscy oni są nieuchwytni?

Alicja Nowy wpis

Dzień dobry, szukałam pracy biurowej w swojej okolicy w Krakowie i ciekawa byłam czy na Wadowskiej przypadkiem nie ma jakichś przyjęć. Tu po komentarzach wskazujecie na to, że firmy jednak już w pewnym sennie nie ma. A wiadomo jak w tym roku wygląda sprawa byłych pracowników?

Panowie po pieniądze na inwestycje to umieliście przyjechać z umową, ale zwrotu gotówki brak z inwestycji 170 tyś/zł. Czekam na ten moment kiedy będziecie w areszcie i odpowiadać za naszą wielką krzywdę - czekamy na zwrot gotówki z umowy inwestycji ECI - KRAKÓW.( Znam wiele osób poszkodowanych ). Posiadam informację ze postępowania w kraju trwają (Częstochowa, Racibórz), a potem do aresztu po wyroku Sądu i takie losy będą dla właścicieli, wspólników firmy z Wadowickiej 7.

Poszkodowany1 Nowy wpis

Z kim pan podpisał umowę ? Prowadzi się u pana już postępowanie ?

poszkodowany2 Nowy wpis
@Poszkodowany1

Czy mają Państwo jakieś informacje dotyczące dochodzenia w sprawie?

Poszkodowana

@Poszkodowana

Z tego co widzę, wątek o tych pieniądzach ciągnie się tutaj już od miesięcy... Firma z tego co zauważyłam w rejestrze wciąż jest aktywna, czy to oznacza, że obecnie normalnie zatrudnia? Wiecie coś więcej na ten temat? Ilu pracowników mogłoby teraz tutaj być i na jakiej zasadzie działają?

@Kamila

Z tego co się orjentuję to oni nikogo nie zatrudniali jak pracowników aby oszczędzać na Zusie itd. Po co generować koszty. Chcieli jak najwiecej kasy od ludzi wyciągnąć. Ludzie bez honoru I klasy zdecydowanie omijać ich

@Kamila

twierdzisz, że umów żadnych tu nie było ani nic? ale mimo tego jakieś ręce do pracy chyba były potrzebne? to ludzie jakieś warunki mimo wszystko mieli, wiadomo jakie?

Poszkodowany
@Kamila

Ale jakie ręce do pracy ? Mieli bankeiera, prawnika I oni jako wspólnicy pozyskiwali kasę od ludzi pod inwestycje. A żadnego pracownika nie mieli

@Poszkodowany

Czynności wyjaśniające trwają w Krakowie oraz Raciborzu.Proszę oddać nasze zainwestowane pieniądze

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Effect Creative Innovation Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Nowicjusz 123

Nie tylko tam ...

@Nowicjusz 123

Wynika że poszkodowanych osób jest bardzo dużo jeżeli postępowania trwają " Nie tylko tam...".

@Nowicjusz 123

Czynności wyjaśniające również trwają w Jastrzębiu Zdroju

@Piotr

Czyli jednak faktycznie po takim czasie cokolwiek odnośnie tej sytuacji ruszyło? wiadomo czego można się spodziewać jak już zakończą te czynności wyjaśniające czy nic nie jest pewne?

673Pat

Z kim podpisywaliscie umowy ?

Nowicjusz

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

Nowicjusz 123
@Nowicjusz

Nie skąd pan pisze ?

Mario

Udało się komuś odzyskać pieniądze ?

Dwie osoby A.T, K.P. już usunęli swoje konto na GOWORK - wszyscy jakoś znikają powoli z naszymi pieniędzmi zainwestowanymi. Czekamy na zwrot gotówki , ciekawe kiedy oddacie finanse. Teraz będziemy wypisywać negatywne opinie tutaj , kiedy zniknie firma zobaczymy.

@Piotr

Ale ta firma to w końcu istnieje czy nie, bo jeśli nie to chyba dlatego jak już znikają?

Bonifacy
@Kamila

spółki mają status "aktywne" ale w rzeczywistości ich nie ma, są zawieszone ! Zadłużone !

@Bonifacy

Ale jeśli faktycznie by były zawieszone to nie powinna być dana donośnie tego stosowna informacja w zaufanym miejscu?

Boni
@Kamila

Wystarczy sprawdzić wszystkie spółki po NIP . Robi coś Pani w kierunku odzyskania finansów ?

@Boni

A czy policja wobec tego cokolwiek by zdziałała?

Katarzyna

Wyłudzają pieniądze w kwotach 100k złotych i więcej, obiecuje zysk którego nie ma jak i zainwestowanych pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Jerzy
@Katarzyna

Wyłudzili odemnie 100 tyś złotych ( nie kredyt ); obiecywali zysk a tu nic z tego. Brak zwrotu pieniędzy po zakończeniu umowy. 4 osoby muszą ponieść odpowiedzialność za wyrządzoną krzywdę biorąc pieniądze od osób pokrzywdzonych. Sprawa jest w Prokuraturze. Zostałem okradziony tak samo jaki i inne osoby - ile jest osób okradzionych przez te firmy ze statusem aktywne lub zawieszone.

Bonifacy

Mogą sobie znikac wszyscy z różnych portali czy zmieniać dane na FB i innych portalach czy stronach ze złotem , prokurator ich znajdzie wszędzie czy to w krakowie Katowicach Jastrzębiu czy Rybniku!

Yny

Widzę że dużo ludzi się nacięło na tej firmie. (usunięte przez administratora) i reszta to zwykli (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)kredyty, gwarantują spłatę umową inwestycyjna do 6mscy co oczywiście jest kłamstwem. Nie odbierają telefonów, nie odpisują. (usunięte przez administratora)

@Yny

Firmy pod wskazanym adresem już niema. Co ze wspólnikami firmy wraz z Panem Prezesem, pieniądze zainwestowane a po zakończeniu umowy brak zwrotu gotówki - nie odbierają telefonów, nie odbierają korespondencji. Na umowie mam wszystkich czterech Panów podpisy i pieczątki - ale przepadli jak kamień w wodę. Sprawa została już skierowana w odpowiednie miejsce czyli do organów ścigania. PANOWIE ODDAJCIE NASZE ŚRODKI FINANSOWE.

Klient

Firma oferuje inwestycję z których się nie wywiązuje! Piramida finansowa, omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Creative Innovation Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Effect Creative Innovation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Creative Innovation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Creative Innovation Sp. z o.o.?

Effect Creative Innovation Sp. z o.o.
  • Wadowicka 7
    30-347 Kraków
  • NIP: 6793200836 REGON: 386303141 KRS: 0000845985

Effect Creative Innovation Sp. z o.o.