Opinie o Waw-Inż Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Waw-Inż Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Waw-Inż Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waw-Inż Sp. z o.o. w Warszawa

Czemu ktoś się pyta o świadczenia dodatkowe? Nie wiem czy to żart czy faktycznie jakieś ogłoszenie gdzieś zostało wrzucone? Czy ostatni projekt, który prowadzili był w Łowęcinie tak jak tu coś wspominano?

Czy w Waw-Inż Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Co do tego kontaktu o którym ktoś teraz wspomniał, że chyba ma z nim problemy, to mnie również ta strona www z zakładki z kontaktem nie odpowiada…. Teraz dopiero widzę ze o tym to już ze dwa lata temu pisali o ile dobrze po dacie widzę. no to skoro firmy chyba nie ma od takiego czasu to czemu tu piszecie? Pracy i tak nie ma?

Hania

Co z tymi zobowiązaniami, o których ludzie pisali? Nie widzę kontynuacji wątku. Co z pracownikami i ich premiami? Ktoś pisał, że po odejściu można było jej nie otrzymać. Teraz ktoś w ogóle pracuje? nie ma opinii a zastanawiałam się czy warunki się nie poprawiły?

@pracownik
@Hania

Firma zniknęła nie wypłacając swoich zobowiązań. Podobno nie istnieje. Na budowie w Łowęcinie podwykonawcy zostali bez pieniędzy.

Zoja
@@pracownik

Nie istnieje? Zainteresowaliście mnie tym wątkiem. Teraz jak tak patrzę w intrenecie to chyba w rejestrze wciąż istnieje? Chyba, że coś źle sprawdzam. Albo to co piszecie jest w toku? To ta budowa jest zakończona tak w ogóle? Co się z nią stanie?

Nieznany Nowy wpis
@Hania

Firma zniknęła w stylu ,,nie płacimy, nie odbieramy telefonów ani korespondencji, nie mamy nic na kontach firmowych więc komornik też nic nie może,, Tragedia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Waw-Inż Sp. z o.o. na stanowisko ROBOTNIK MAGAZYNOWY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Nati

Dzięki Marku za polecenie :) od razu odzyskałam wiarę w ludzi, widać, że kompetentna firma. I masz rację, że nie ma co się samemu "spawać", szkoda nerwów..

@Nati

Ta wzmianka o kompetentnej firmie to do której się odnosi? Nie wiem czemu robicie zamieszanie na forum z jakąś drugą i ją tu oceniacie.. Wiadomo przy tym jakie warunki są w tej tutaj? Faktycznie były jakieś wzmianki o opóźnieniach z kasą. Czy sytuacja już jest opanowana?

@Wanda

Do tej pory cisza, nie regulują swoich zobowiązań

Zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie podejmujcie jakiejkolwiek współpracy.

Jaka jest umowa w firmie Waw-Inż Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Kierownik Projektu zatrudniają na umowę zlecenie?

Zazwyczaj umowa o pracę, Przestrzegam aby czytać umowy bo będą próbować wcisnąć 3/4 ustalonej kwoty + premia uznaniowa która nie będzie wypłacana na czas albo wcale nie będzie wypłacana.

Julia

A ta premia uznaniowa ma jakieś swoje wytyczne, które mogłyby potwierdzić, czy ktoś ją faktycznie dostanie? Czy na to nie ma się żadnego wpływu?

@Julia

W umowie nie ma nic. Premia prawe zawsze nie była wypłacana na czas (i to nie piszę o kilku dniowych opóźnieniach).

Wanda

Jak na umowie może nie być takich rzeczy? To ja się dziwię, że ktoś to podpisuje chyba jednak warto mieć jakieś poświadczenie odnośnie przyszłych warunków pracy? Nie można na starcie prosić o doprecyzowanie na papierze jak to ma wyglądać?

kontrahent

Arkadiusz i cały Waw-inz to porażka. Po wykonanej robocie, mimo protokołu odbioru nie wypłacają pieniędzy. Po kilku telefonach z przypomnieniem o fakturze nagle kontakt się urywa.

Pablo

Najgorszy (usunięte przez administratora) Umawiasz się na konkretne pieniądze, później dostajesz umowę na inną kwotę z punktem o możliwości otrzymania premii. Firma wszędzie ma zadłużenia, miałem problem nawet z załatwieniem wynajmu narzędzi bo tam też niezapłacilli. Kupienie czegokolwiek na budowę tylko na odroczoną płatność. Teraz już wiem dlaczego. Panu Arkadiuszowi nie można wierzyć, naobiecuje dużo a na koniec nic z tego. Proponuje nagrywać rozmowy.

Zuzanna
@Pablo

Dobrze rozumiem, że kwota, która wydała ci się podstawą, okazała się podstawą z wliczoną już maksymalną premią?

@Zuzanna

Dokładnie, a jak się Panu Arkowi coś pozmienia to nie wypłaca premii uznaniowej. Prawie każdy pracownik z którymi miałem kontakt nie otrzymał po odejściu premii za kilka miesięcy. Jestem na tym stratny kilka tysięcy złotych.

@Pablo

No ale jakby nie patrzeć to niestety uznaniówka, więc w teorii miał jakby do tego prawo?

@Wanda

Tak, ale to opracowany mechanizm działania. Zatrudniają pracownika, umawiają się przykładowo na 4000zł netto Bez ustaleń podają do podpisania umowę 3000zł + 1000zł premii uznaniowej. Pracujesz 2-3 miesiące licząc ,ze otrzymasz umówioną premię i na koniec zostajesz z niczym ,może znajdzie się osoba która nawet dłużej. Dlatego w tej firmie jest tak duża roszada. Znam osobiście wiele osób które w ten sposób zostały (usunięte przez administratora) Pracuje się często powyżej 10 godzin dziennie a na koniec wychodzi wypłata w granicach 13zł na godzinę mimo innych ustaleń.

@Pablo

No jeśli to prawda to faktycznie niefajnie, żeby tak na premii dać się zrobić. Czyli jakby ktoś nie zgodził się na taki układ to umowy by nie podpisali?

Partner

Firma WAW-INZ , nagle - zniknela, strona nie dziala, telefony milcza. Mimo umowionych spotkan. Jesli sie pojawi znowu - sugeruje trzymac sie z daleka. Nie mozna polegac ani za grosz ufac.

Kamil

Oszuści nie polecam brak pieniędzy w terminie I ciężkie doproszenie się o protokół odbioru od Pana Kamila

@Kamil

To chyba masz umowę na podstawie której możesz domagać się kasy? Czy wszystko było załatwiane bez papierów?

Masło
@Kamil

W moim przypadku było tak samo. Firma nie wypłaca pieniędzy na czas.

old

Papiery są ale i tak robią swoje.

witam mój komentarz na temat firmy jest szczery , pracowałem tam u pana ARKADIUSZ P . właściciel firmy . naopowiadał mi takich głupów ze az wstyd pisać - -za wzorowa frekwencje w pracy będę premie - brygady Polsko - ukraińskie - dotacja do paliwa - pomaga w różnych sprawach - zaliczki ( tylko 200) zł pieniądze na czas ( przelew na konto to tak , na koperty czekałem 3 tygodnie , pod pretekstem już Arkadiusz pakuje koperty , no jakoś długo mu to z chodzi teraz trochę o firmie - pan właścicieli firmy łaskawy Arkadiusz p , bardzo lubi pracowników z ukrainny , dal niego to tani siłą robocza ... dal Polaka nie ma pracy ,ale dla Ukraińca jest zawsze , Ukraińcy lepiej traktowani od Polaków - jak jeszcze pracowałem to było dwóch kierowników PAWEŁ B , co tylko sie pytał co tam , co nowego a potem mają co rozmawiać ,a ty pracujesz 5 m od niego a kierownik ma cb mówi , PAWEŁ S. TO JEST TAKA OSOBA , JAK NIE WIE CO POWIEDZIEC : TO PRZEWRACA OCZAMI , (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora), trochę dziwny , ludzi wącha jak pies . po za tym jeden jak i drugi , pracują tylko przez znajomości w pracy . - Arkadiusz p . pona kupował z 10 samochód , tylko pytanie po co .... cały ten zespół to jedne wielkie kierownictwo nadaje sie do piaskownicy . a ludzi mazana szybko poznać po ich twarzach ... jak najdalej od dziadostwa

Zostaw merytoryczną opinię o Waw-Inż Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Waw-Inż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Waw-Inż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waw-Inż Sp. z o.o.?

Waw-Inż Sp. z o.o.
  • Robinii 13A