Opinie o Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. w Słupsk

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.?

Stary Lis . Nowy wpis

Owszem po 3mc możesz dostać umowę na czas nie określany (zależy od stanowiska )ale uwaga nie na więcej jak minimalna krajowa bo w firmie wiecznie bieda na podwyżke bez szans odbijesz sie od muru na chwilę obecną pracują w kratkę bo raz zlecenia są a raz ich nie ma ale w pakiecie masz najniższa krajową i szargane nerwy bo jesteś w firmie dosłownie i w przenośni od wszystkiego...umowa na czas określony nic w tej firmie nie znaczy bo można zostać odpalony w każdej chwili .Jest wiele innych firm gdzie można zarobić więcej i mieć większy spokój chyba że lubisz robić więcej za mnie to już twoja decyzja przyszły rekrucie

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Kierownik Projektu. Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Stary Nowy wpis

Nie polecam. Składa fałszywe obietnice, kiepski pracodawca

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.? 8 października na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierownik Projektu. Ktoś z Was aplikował?

Aga

Samo ogłoszenie jest trochę tricky. W firmie jest kompletny chaos. Nikt nie wie co ma robić. Projekt manager oznacza, ze za 3500 masz robić wszystko i nic. Oczywiście wysławianie i wysłuchiwanie mądrości Cara należy do obowiązków Ja wytrzymałam 4 miesiące

Witam. Jeżeli mój wpis może komuś pomóc w podjęciu decyzji by unikać tego pracodawcy, to się cieszę oszczędzicie sobie nerwów i czasu, stąd decyzja by choć w małym stopniu nakreślić co tam się dzieje. Na początek, na spotkaniu i rozmowie o pracę (usunięte przez administratora)omyłkowo zwany "szefem" kupi was swoją gadką i wizją rozwoju firmy, jednak nie dajcie się zwieźć to pozory, ten człowiek nie ma podstawowego pojęcia jak prowadzić firmę, o prawach pracownika nie wspominając. Po pierwsze dostaniecie (usunięte przez administratora)pieniądze 3tyś na rękę, do tego (usunięte przez administratora)nie płaci nadgodzin a takie się zdarzają, niby są do odbioru, jednak gdy ktoś chcę je odebrać są z tym ogromne problemy, najlepiej pracować za darmo wtedy (usunięte przez administratora) Firma znajduję się w parku pod wiatrakami i tu już jest problem, jest za mała powierzchnia na produkcję zakład jest wielkości kiosku ruchu dosłownie. (usunięte przez administratora)Szatnię a raczej szatnia jest wspólna dla kobiet i mężczyzn pełni też funkcję stołówki, choć niektórzy pracownicy muszą z powodu braku miejsca jeść na korytarzu. Wracając do głównego bohatera (usunięte przez administratora), dla niego ludzie nie znaczą nic, wszystkich traktuję z góry ma się za Boga oczywiście wszystko wie lepiej, wymaga od pracowników by robili na wszystkich stanowiskach i się nie odzywali, jest absolutny zakaz posiadania własnego zdania. Notorycznie (usunięte przez administratora) kupców na składzie produktu, etykieta zawiera inną informacje niż jest w rzeczywistości, skład z etykiet nigdy nie zgadza się ze stanem faktycznym. (usunięte przez administratora). W dni upalne gdzie na produkcji jest trzydzieści bądź więcej stopni, nie uruchomi klimatyzacji bo to przecież kosztuję, co z tego że ludzie ledwo żyją, ważne że zaoszczędził parę groszy, na wszystkim oszczędza są dni że i nawet papier toaletowy rozlicza, pomijając brak zaufania do pracowników i ciągłą kontrolę rozliczanie z każdej minuty, wieczne pretensje o nic, a spróbuj się raz z nim nie zgodzić to już masz wieczną kontrolę i pretensję, w skrócie bo o tym (usunięte przez administratora)można pisać godzinami, jeżeli lubisz być poniżany, poniżana, kontrolowany,kontrolowana, nie masz szacunku do samego siebie lubisz robić za dziesięciu w zamian dostać marne pieniądze to miejsce dla Ciebie, jeżeli jednak szukasz pracy w normalnej atmosferze i szacunku to nawet nie podejmuj dyskusji z tym człowiekiem. To był mój największy błąd współpraca o ile to można tak nazwać z tym typem.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik projektu.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.?

Czy jesteś samodzielny, czy możesz jeździć w podróże służbowe, w sumie standardowych- takich samych jak we wszystkich pseudo firemkach u mini prywaciarzy z tego miasta. Z tym że w podróże służbowe to najlepiej swoim samochodem za pół darmo i bez niezbędnych badań dla kierowców. Samodzielnym trzeba być na tyle, że kilka razy dziennie jest potrzeba spowiedzi co robisz i na jakim etapie jesteś. Dodatkowo trzeba być odpornym na oddech dowodzącego na plecach, kiedy biega za człowiekiem ze stoperem- dosłownie- i co chwila pyta: co robisz? Więc samodzielnie to najwyżej poodkurzać można w firmie bo nawet to się tu robi za darmo, ewentualnie umyć toaletę- to też dosłownie i również sa darmo.(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Więc jeśli szukasz pomysłu na książkę - nie na życie - o polskim (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)

Znajomy

Uwierz, że nie chcesz tam pracować. Na szczęście mnie juz tam nie ma. Nie wiem po co w ogóle mój czas był tam tracony.(usunięte przez administratora) Fajna załoga i to jedyny plus. Ale nie wiem jak długo taka pozostanie bo wszyscy szukają czegoś z normalnym (usunięte przez administratora). Ten sam wie wszystko najlepiej a reszta to według Niego (usunięte przez administratora). Nie płaci za nadgodziny, każe jeździć pracownikom swoimi samochodami w celu załatwiania Jego spraw. Tu każy robi dosłownie wszystko- nawet sprząta toalety. Żadnych dodatków. Tyrasz i tyrasz a temu ciągle mało. Dokłada roboty codziennie. Kontroluje czas pracy co do minuty ale jak zostajesz dłużej to tego nie widzi bo uważa, że tak powinno być. (usunięte przez administratora) są na wszelkie możliwe sposoby i jak człowiek ma zero pojęcia co pracownik może w pracy i jakie ma prawa, a czego nie może, to Go wyrolują z każdej strony. Także wszystkim radzę omijać- łukiem szerokim najlepiej.

Aplikująca

Prowadzą rekrutację, a nawet nie napiszą czy oferta została rozpatrzo a pozytywnie czy negatywnie. Zero kontaktu po złożeniu aplikacji. Ciekawe jak traktują potencjalnych pracowników? Pracował tam już ktoś? Ktoś został zaproszony na rozmowę czy tylko badają rynek i zbierają dane osobowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kochmanski Sales Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.
  • Jaśminowa 63
    76-200 Słupsk

Kochmanski Sales Service Sp. z o.o.