Opinie o Synowie Budownictwa Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Synowie Budownictwa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Synowie Budownictwa Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synowie Budownictwa Sp. z o.o. w Bytom

RATOWNIK Nowy wpis

CHORE zasady pracy ,częste ogłoszenia wszystko mówią wiele .Szkoda czasu ,zdrowia dla tej firmy .Nie polecam ,nikt tu nie panuje nad sytuacją .Omijać szerokim łukiem . Kręcą jak mogą ,zarobki ,podatki zus. Czas na kontrolę skarbówki ,ile można (usunięte przez administratora) ludzi od lat .

Tomasz Nowy wpis

Właśnie podjęliśmy współpracę z firmą Synowie Budownictwa umowa, ustalenia i rozpoczęcie prac to pełny profesjonalizm wszystko odbywa się zgodnie z ustaleniami. Ogromny pozytyw dla firmy.

Marek Nowy wpis

Właśnie kończymy budowę z Synowie Budownictwa i jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy każdemu kto się waha !

Kasiek1

Omijać szerokim łukiem Koleżanka budowała z nimi dom,nie dokończyli w terminie, niepodokrecali belek,zostawili rury ma wierzchu, (usunięte przez administratora)

zainteresowany budową
@Kasiek1

I dlatego komentarz zamieszcza kolega a nie osoba zainteresowana ???? Hmm " Chcesz wiedzie co u mnie słychać ? zapytaj moich znajomych oni wiedzą lepiej" ...

zainteresowany budową Nowy wpis
@Kasiek1

Przecież to gołym okiem widać, że osoba wystawiająca opinię niemała nic wspólnego z tą firmą o czym sam pisze w komentarzu... Czyżby celowe oczernianie firmy ??

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Synowie Budownictwa Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Dzien dobry. Chcę zapytać o ocenę w sprawie warunków współpracy w firmie Synowie Budownictwa Sp. z o.o.. Czy dobrze jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy firma gwarantuje dodatkowe benefity? Szczerze dziękuje za pomoc.

...

Nie ma nic tylko stawka ustalona i lipna atmosfera w (usunięte przez administratora) nie polecam..

H

Nie, polecam brak porozumienia i informacji

Bytomski

Nie polecam na pierwszym spotkaniu nic nie było mówione ze będzie dana umowa zlecenie. P Marcin ino marudził że mało zrobione jedyny + kasa na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Synowie Budownictwa Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Synowie Budownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synowie Budownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Synowie Budownictwa Sp. z o.o.
  • Stanisława Moniuszki 26 A lok. 1 A
    41-902 Bytom

Synowie Budownictwa Sp. z o.o.