Opinie o A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. w Bytom

Dostawca

Firma jest nie wypłacalna, wszystkich naciągają. Nie płacą faktur w terminie. Nie rzetelny wykonawca, nie polecam zlecać im robót. Krętacze, kłamcy i (usunięte przez administratora)

podwykonawca Nowy wpis
@Dostawca

mi także firma a1 budowalni sp. z o.o. , nie zapłaciła pomimo wielokrotnych zapewnień Pana Szymona. Okazało że chodziło tylko o odwlekanie w czasie . Klient się rozliczył w terminie ,mimo że Pan Szymon twierdził ze mają opóźnienia w płatności , i jak tylko zapłacą to się Pan Szymon Wierzchowski ze mną rozliczy. Jak się dowiedziałem ze klient się rozliczył to Pan Szymon rzekomo już pięniedzy nie miał bo gdzieś musiał dziurę załatać. Nie polecam jedno wielkie (usunięte przez administratora) a nowym mercedesem jeździ to teraz widać dlaczego .Bo nie płaci podwykonawcom. Jak byłem dowiadywać się u inwestora odnośnie rozliczenie to dowiedziałam się że nie tylko ja tam się pojawiałem w poszukiwaniu pieniędzy ,które nie uregulowała spółka a1 budowlani z Panem Szymonem jako reprezentantem.

Zostaw merytoryczną opinię o A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. - Bytom

Firma A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• WYKOŃCZENIOWIEC, Bytom - Październik 2022
  • CIEŚLA - ZBROJARZ, Bytom - Wrzesień 2022
  • KIEROWCA KAT. B - ZAOPATRZENIOWIEC, Bytom - Maj 2022
  • OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI, Bytom - Kwiecień 2022
  • Magazynier, Warszawa - Luty 2022

Czy pracujesz w firmie A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o.
  • Techniczna 1
    41-906 Bytom

A1 Projekt Budowlani Sp. z o.o.