Opinie o Waxy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Waxy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Waxy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waxy Sp. z o.o. w Warszawa

Pokrzywa

Cześć, swoją wiadomość kieruje do innych (usunięte przez administratora) przez te firmę osób. Po krótce, chciałem zapytać czy ktoś tez dostał maila od tej firmy, z treścią mniej więcej że po roku czasu doszli do wniosku ze jednak moje odstąpienie od umowy zostało niesłusznie odrzucone i jeśli odeśle im kurs (może być używany) to w ciągu 120 dni oddadzą mi pieniądze. Konsultowałem to z Uokik i ich zdaniem zwrotu nie otrzymam, chyba ze wejdę na drogę sądową. Chce zapytać czy ktoś tez dostał podobnego maila oraz czy otrzymał zwrot za odstąpienie od umowy?

Czy
@Pokrzywa

Ja nie otrzymałam takiego e-mail, jednak warto przypadek zgłosić na policję. Ich nieuczciwe praktyki wobec klientów są znane organą ściągania. Ten proceder trwa od dłuższego czasu

Anita Nowy wpis
@Pokrzywa

Dokładnie ta samą wiadomość otrzymałam i zwrotu nie dostałam

Antoni Nowy wpis

Ile zainwestowałaś w kurs? Po jego ukończeniu obiecywali jakieś oferty pracy czy po prostu to miała być tylko sama nauka?

Otrzymałem Nowy wpis
@Pokrzywa

Ja byłem zaskoczony bo cisza, odesłałem im materiały po otrzymaniu maila z możliwością zwrotu i patrzę a na koncie zwrot po kilku miesiącach. Dotrzymali słowa ale trochę to trwało, nie liczyłem że sami zwrócą ale jednak. Ogólnie to jednak fair się zachowali że sami się zreflektowali.

Jacek Nowy wpis

Cześć. Szukam pracy i zainteresowała mnie trochę praca w tej firmie. Martwi mnie tylko, co pisano tutaj dawniej o braku szkoleń i kiepskiej atmosferze. Te dwie kwestie rzuciły mi się w oczy najmocniej. Skoro tak to wyglądało wcześniej, to może ktoś napisać, czy jest dalej tak samo, czy już inaczej? Najbardziej o te szkolenia mi chodzi, bo jako tako doświadczenia to za bardzo nie mam. Szukam właśnie miejsca, gdzie bym mógł się czegoś nauczyć. Tu jest już pod tym względem lepiej?

R.Z

(usunięte przez administratora) którzy wyłudzają dane osobowe aby wysłać pesudo kurs językowy. Sprawa opisywana przez gazetę.pl oraz niebezpiecznie.pl bardzo polecam zapoznanie się artykułem na niebezpiecznik.pl w komentarzach padają nazwiska (usunięte przez administratora) i założycieli firmy.

Joanna
@R.Z

Hej widziałam te artykuły, ale nigdzie nie pada tam nazwa firmy, więc skąd pewność, że ta stosuje te same praktyki? Jacyś pracownicy w końcu się tu wypowiadali, więc wydawałoby się, że firma normalnie działa. Miałeś z nimi osobiście może takie doświadczenia?

PZ

Komentarze warto aby wystawień były przez autentycznych pracowników a nie widma, których nikt nie widział ani nigdy o nich nie słyszał. Prawda jest taka że zarówno firma jak i panujące zasady są naprawdę OK. Wszystko jest jasne w momencie zatrudnienia, raportowane na bierząco, atmosfera jest w porządku a sam zespół jest dość kameralny. Można dostać umowę o pracę a to uważam że jest bardzo dużym plusem bo jednak daje to poczucie bezpieczeństwa, każdy kto pracował w branży call center wie że z tą umową o pracę jest zawsze kłopot. Po kilkumiesięcznym stażu jest podwyżka samej podstawy plus fajny system prowizyjny. Klienci z którymi się kontaktujemy raczej wiedzą czego chcą a rozmowy są całkiem miłe, oczywiście bywają odstępstwa od tego ale to wiadomo że nie wiadomo kto jest po drugiej stronie słuchawki i czasem trafi się ktoś niemiły. Co ważne klienci sami kontaktują się z nami, czyli nie ma sytuacji że ktoś rzuca słuchawką i ma pretensje że miał już 20 telefonów z ofertą fotowoltaiki. W rozmowie mają wszystko tłumaczone i jeżeli warunki im odpowiadają to decyzją się na współpracę z firmą, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) - jasne zasady. Produkty są naprawdę fajne, znajdźcie mi podobne szkolenia za podobne pieniądze, dodatkowo sygnowane przez Cambridge school. Zawsze można zadzwonić do Cambridge school i spytać o produkt oraz szkolenia czy je opracowali. Rotacja zatrudnienia jest mała, raczej jak ktoś przychodzi to już zostaje na dłużej. Jasne że nie jest idealnie i niektóre rzeczy można byłoby poprawić jak awarie systemu które bywają irytujące. Każdy kto pracował w call center wie jak wygląda rzeczywistość i że praca łatwa nie jest w tej branży, jeżeli ktoś przychodzi bez doświadczenia może się nie odnaleźć i narzekać. Ale praca na słuchawce sama w sobie nie jest łatwa, tym bardziej jeżeli jest to sprzedaż. Polecam popracować w windykacji czy innej branży gdzie klient naprawdę potrafi dać popalić, wtedy łatwiej jest docenić sprzedaż.

Beata
@PZ

A z tą umowa to najpierw trzeba dostać się na staż, tak? I na początku stażu nie ma żadnych prowizji tylko sama podstawa, aż się sprawdzisz?

Odpowiedź
@Beata

Dostajesz umowę po szkoleniu i etapie próbnym. Jest podstawa a jak się sprawdzisz to i premia. Ale to wszystkiego najlepiej dowiedzieć się samemu i spytać.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Waxy Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Zofia

Dzięki za odp. Ale to dopiero po takim czasie rusza? Nie żeby coś ale pytałam o to w maju a już jest lipiec. Jak długo to wszystko potrwa?

Eeehh..

Negatywy: 1.Brak rozwoju pracowników ( firma nie zapewni Ci rzadnego szkolenia sprzedażowego żeby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności ( masz sprzedać a jak to zrobisz to tylko od Ciebie zależy) 2.Brak motywacji- ogłoszony " konkurs" - zrobisz obrót xxxx w danym miesiącu extra premia xxxx ..a później usłyszysz że jednak firmy nie stać na to.. 3.Atmosfera kiepska 4.Raporty- ciężko doprosić (usunięte przez administratora) czasami o proste przyziemne rzeczy trzeba się prosić... 5.Pamiętaj o tym że musisz 24 h wiedzieć wcześniej że będziesz miał " biegunke" bo jak zgłosisz to później możesz ponieść konsekwencje:) Pozytywne: - pracodawca wypłacalny- wypłata zawsze na czas

Dorota
@Eeehh..

A jak stawka? Zaliczysz ją do pozytywów, czy negatywów?

Mateusz

Nie rozumiem jak pracownicy tej firmy mogą ją zachwalać. Trzeba nie mieć sumienia, żeby sprzedawać tak perfidne (usunięte przez administratora) Radzę uważać.

Zapytanie

Czyli to o was piszą na niebezpieczniku :)

@Zapytanie

Bardzo możliwe że o nich, stosują dokładnie takie same praktyki jak opisuje (usunięte przez administratora)

Olo

Co za bzdury i teorie z palca wyssane, ciekawe bo na callu nikogo nie zwolnili ktoś tam sam odszedł przez kilka miesięcy bez żadnych afer czy zgrzytów. Fajna praca, fajni ludzie i zgrany zespół. Pracuje ponad pół roku, zarobki zawsze powyżej 4k na rękę, z tym zus to niezły odlot bo to przecież online sobie można sprawdzić. przelew zawsze dostaje od pracodawcy z banku millenium a i za 2021 pit mi wysłali :). W lutym dali solidne podwyżki do podstawy a dla tych z dłuższym stażem nawet umowę o pracę. Takie pisanie jako anonim trochę słabe jest, chyba że odpalili cię po szkoleniu już i teraz swoje żale tutaj wypisujesz bo nie doczytałeś czegoś w umowie. Kontaktu z prezesem chcesz on to sobie ferrari popierdziela zadowolony i myślisz że będzie problemy anonima rozwiązywać co to takie fake wypisuje :) co najwyżej doigrasz się pozwu od nich bo to już pod pomówienie podlega. Raczej nikt nie narzeka integracje też są fajne. W kilku cc pracowałem i mam porównanie. Nie pisz bzdur bo ośmieszasz się tylko albo jakaś konkurencja

Zostaw merytoryczną opinię o Waxy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Waxy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Waxy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waxy Sp. z o.o.?

Waxy Sp. z o.o.
  • Pory 78