Opinie o Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. w Łódź

Karolina Nowy wpis

Same pozytywy. Nawet kiedy ja, patrząc z perspektywy czasu teraz, mogłam zachować się lepiej, koordynatorka zawsze wykazywała się życzliwością i profesjonalizmem. Uczniowie zawsze mili i pełni zaangażowania (może to specyfika mojego języka ;) ). Elastyczne warunki współpracy.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Asystent/-ka?

Bartek R Nowy wpis

Słuchajcie, życie stawia nam na naszej drodze życia często wyjątkowych ludzi, taką osobę spotkałem kilka lat temu, kiedy byłem dosłownie dwa miesiące po poważnym wypadku samochodowym. Mówię o Dominice S. - szefowej Germanicusa. Mimo, że wówczas nie mogłem jeszcze rozpocząć współpracy, to Ona cierpliwie czekała, kiedy dołączę do Jej teamu. Dziś, moja przygoda z Germanicusem trwa w najlepsze. Mam swoich kursantów na różnych poziomach języka niemieckiego, ciągle pojawiają się nowi, a też i najważniejsze, udaje nam się dopasować terminy do moich innych zobowiązań. Poza tym mamy do siebie zaufanie, szacunek, lubimy naszą pracę. Stawiamy na jakość, nowoczesne metody pracy, nie boimy się wyzwań. Cieszę się, że jestem częścią rodziny Germanicusa, którego zdecydowanie polecam wszystkim, bez względu na wiek, wykształcenie. Pamiętajcie, przy nauce języka nie ma żadnych ograniczeń, barier. Bariery są tylko w naszej głowie, w My z Germanicusem je przełamujemy :-)

Eric Nowy wpis

To już jest prawie rok mojej wspaniałej współpracy ze szkołą Germanicus, czyli z kursantami i z założycielką szkoły panią Dominiką Szeleszczyk. Współpraca układa się nam pod każdym względem jak najlepiej. W przypadku pytań czy problemów udaje się nam je wyjaśnić w sposób otwarty w tempie ekspresowym. Kompetencja, rzetelność, staranność, zaangażowanie, wyczulenie na indywidualne potrzeby kursanta, dbanie o merytoryczny przebieg zajęć, to wszystko i więcej stanowi doskonałą wizytówkę szkoły Germanicus, w której mam zaszczyt pracować i kontynuować współpracę. Z wielką przyjemnością polecam nawiązanie współpracy z Germanicus tym wszystkim, którzy lubią uczyć języków obcych i to w dodatku w świetnej atmosferze zespołowej. Współpraca ze szkołą Germanicus jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Do zobaczenia i Auf Wiedersehen!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Dzień dobry. Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać w odniesieniu do specyfiki pracy w firmie. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Dziękuje za wskazówki.

Julia

Dzień dobry, spotkanie może odbyć się w każdym miejscu w którym ma Pani/Pan dostęp do internetu, aby połączyć się na spotkanie :)

Jacek
@Julia

Czyli rekrutacja jest zdalna. A zajęcia z uczniami też odbywają się teraz zdalnie czy już stacjonarnie? Bo ostatnio dużo się zmienia i wraca do normalności to może będzie też powrót do tradycyjnych metod uczenia, co?

@Jacek

Rekrutacja jest zdalna, a zajęcia w 99% zdalnie. Zdarzają się pojedyncze przypadki zajęć stacjonarnych, np w siedzibach firm

@Julia

To jak dokładnie lektorzy są szkoleni do tej trybu zdalnego? Sprawiało to na samym początku jakieś większe trudności?

Dominika
@Danuta

Tak, wspieramy lektorów w nauczaniu zdalnej. Brak doświadczenia nie stanowi problemu.

Dominika
@Danuta

Tak, wspieramy lektorów w nauczaniu zdalnym. Brak doświadczenia nie stanowi problemu.

@Dominika

A w jaki sposób są wspierani? Dostają odpowiedni sprzęt i przydatne wskazówki?

Julia

Bardzo polecam firme Germanicus Pro jako pracodawcę. Duża elastyczność, praca z fajnymi ludźmi, wyplata zawsze na czas. Wyrozumiały i otwarty pracodawca, z którym można porozmawiać o wszystkim. Brak zastrzeżeń :)

Urszula
@Julia

A tę elastyczność to masz na myśli co do godzin pracy? :) Jeśli tak to super, jeśli można się dogadać w tej firmie z grafikiem..bo studiuje i szukam jednocześnie pracy, którą mogłabym pogodzić z zajęciami na uczelni.

@Urszula

Godziny pracy są określone, natomiast w sytuacji, kiedy potrzebuję wyjść coś załatwić, będę później lub w ogóle mnie nie będzie - nikt nie ma z tym problemu

Krzysztof

Marzyłem całe życie o pracy, o której nie będę musiał mówić w kontekście źródła dochodów. Dniami i nocami męczyła mnie myśl, że mogę takiej nie znaleźć, los akurat poprowadził mnie do szkoły Germanicus, w której spróbowałem swoich sił. Wszystko okazało się rzeczywistością, a ja unoszę się na obłokach idylli w tym wspaniały miejscu, z niezastąpionymi ludźmi, profesjonalnym podejściem i uspokajającą duszę atmosferą. Germanicus jest nie tylko szkołą, jest również polską nirwaną.

@Krzysztof

Ten komentarz mamy traktować poważnie czy jest to jakiś żart z twojej strony ?

Krzysztof
@Danuta

Oczywiście, że poważnie, bardzo cenię sobie współpracę z Germanicusem, jest to bardzo profesjonalna szkoła i naprawdę doceniam pracę tam oraz ludzi :)

Jacek
@Krzysztof

No i super ze tak dobrze Ci się tu pracuje że aż unosisz się na obłokach idylli, że cie zacytuję. Fajnie mieć prace którą się lubi i przychodzi się do niej z przyjemnością. A jak z zarobkami? Też nastrajają optymistycznie? Podasz stawkę?

@Jacek

Germanicus stara się dostosować zarówno do potrzeb klientów, jak i pracowników, więc jak najbardziej jesteśmy otwarci na stawki podawane przez lektorów, jeśli tylko są adekwatne do ich poziomu umiejętności :)

Hubert

Polecam firmę Germanicus jako pracodawcę, jak również jako partnera biznesowego! Przede wszystkim ze względu na rzetelność, terminowość oraz profesjonalne podejście. Dodatkowym atutem jest również dobry kontakt z właścicielką, która jest bardzo otwarta i wyrozumiała. Nigdy nie miałem problemów z wypłatą, która zawsze była na czas (a często nawet przed wyznaczonym terminem). Polecam!

Karena

Polecam firme Germanicus Pro jako pracodawce :) Miła atmosfera, wyplata zawsze na czas, Właścicielka Firmy to otwarta, wyrozumiała i elastyczna osoba. Nie miejcie obaw co do rzetelności i uczciwości firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.
  • Karolewska 19A lok. 4
    90-560 Łódź

Germanicus Pro Kursy i Tłumaczenia Sp. z o.o.