Opinie o Przedszkole Fair Play Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedszkole Fair Play Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Fair Play Sp. z o.o. w Kraków

Nie polecam, cały miesiąc czekałam na podpisanie umowy, (usunięte przez administratora) Większość Pań na najniższej krajowej, (usunięte przez administratora)Ciągła zmiana Pań, brak organizacji, brak poszanowania dla pracowników krótszych stażem … nie nie nie! Nie róbcie sobie tego

Rodzic
@Monika

A o których placówkach mówisz? Bo nie możesz pisać o wszystkich. Sama mam dziecko w Krakowie w jednym z przedszkoli i wszytko jest idealnie.

Po jednym z zapytań na forum wiem, że oferta dla pomocy nauczyciela została wznowiona. Nikt się nie zgłosił czy po prostu dość trudno się dostać? czy mógłby ktoś opisać przebieg procesu rekrutacyjnego a w tym głównie samej rozmowy?

Dzień dobry, od paru dni jest wystawiona oferta dla pomocy nauczyciela chodzi o placówkę przy ul. Pokutyńskiego. Jaka występuje w niej atmosfera? zastanawiam się na ile elastycznie można się dogadać z tym ruchomym grafikiem. Ciekawa też jestem powodów tego, że akurat teraz jest ktoś potrzebny?

Jaki jest styl zarządzania w Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.?

Julka Nowy wpis

Bardzo polecam placówkę. Magicznie pozytywne miejsce. Wspaniała opieka, wsparcie w rozwoju zarówno fizycznym jak i na poziomie emocjonalnym, bardzo dużo uwagi i ciepła, od strony Cioć, pyszne i zdrowe jedzonko, dużo spacerów. Dużym atutem jest również opieka psychologiczna i możliwość indywidualnych bezpłatnych konsultacji. Panią dyrektor cechuje profesjonalne podejście do swojej pracy, zawsze pomocna i życzliwa. Nie zamieniłabym placówki na żadne inne miejsce. Żadne podziękowania nie wystarczą :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dzień dobry. Czy przyjęcia asystentek nauczyciela będą możliwe? szukam wstępnie zatrudnienia w swojej okolicy w Krakowie. widziałam te niektóre odradzające komentarze, ale nie zostały do teraz już bardziej rozwinięte, co stało się dla mnie jeszcze bardziej zastanawiające. Czy istniałaby szansa na opis bieżących warunków? atmosfery?

Wercia
@Monika

Większość Pań na najniższej? Skoro tak to co innego wpływa jeszcze na stawkę? Domyślnie może chodzić po prostu o podwyżkę? Występują stażowe? Po jakim ewentualnym czasie pracy i w jakich średnich wysokościach?

Rodzic

Zuzanna

Tak? Ciekawa jestem na podstawie czego została wyrobiona taka opinia?

Witam ,mój syn chodzi do tego przedszkola miesiąc i mam pewne wątpliwości, stąd nasuwa mi się pytanie dlaczego Pan/i nie poleca?

@Anonim

Witam, z tego co widzę minęło już parę miesięcy a Pan pozostał bez odp. Jakie to były wątpliwości i czy nauczycielom z placówki udało się je jakkolwiek rozwiać?

Zuzanna

Można szczegóły? W ubiegłym roku szukali pomocy dla nauczyciela i w wymaganiach pisali o organizowaniu nauki oraz zajęć. jaki problem można zauważyć w tym zakresie, że taka opinia padła? ciekawa tez jestem opinii odnośnie pracy jako pomoc. czy ktoś ma zdanie?

Zuzanna

Zależy pewnie o jakie problemy może chodzić i z czego wynikają jeśli już? do czego mogli się odnieść. Wiadomo przy tym wszystkim jaka jest tutaj sytuacja osób zatrudnionych? jak ta organizacja od środka wygląda?

Zuzanna

Tak właściwie to dlaczego? Jedynym wyznacznikiem są opinie tutaj wystawiane?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Fair Play Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Fair Play Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.
  • Jana Dekerta 24
    30-703 Kraków

Przedszkole Fair Play Sp. z o.o.