Opinie o Medspan Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Medspan Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Medspan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medspan Sp. z o.o. w Kraków

Ktos

Korzystalam juz nie raz i skorzystam jeszcze nie raz. Polecam jak naj bardziej. Wszystko szybko sprawnie.

DMal

Prosta weryfikacja, czytelny formularz, przystępna cena. Polecam

Mb

Wszystko sprawnie. Wyrozumiale i cierpliwie. Dziekuje!

Krystian

Pani doktor przeprowadziła wywiad. Recepta wystawiona. Wszystko jak najbardziej ok. Nie rozumiem komentarzy typu zero odezwu, pieniądze stracone

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Medspan Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zjawka

Szybko i sprawnie otrzymałam receptę na kontynuację leczenia

Karola

Recepta wystawiona bardzo szybko i bez zbędnych pytań na kontynuację leczenia. Polecam

Agnieszka

Polecam , dr Marcin wszystko mi wytłumaczył szybko sprawnie zarówno receptę jak i zwolnienie lekarskie . Wszystko załatwione w sobotę w niecałe 30 minut polecam każdemu :)

@Agnieszka

Pani Agnieszko, bardzo dziękujemy za przekazanie opinii. Jest nam niezmiernie miło. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Edyta

Po konsultacji otrzymałam kod recepty,polecam,szybko i sprawnie

@Edyta

Pani Edyto, bardzo nam miło. Dziękujemy za opinie i cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Medspan

Szanowna Pani, Szanowny Panie, wszystkie informacje odnośnie przebiegu konsultacji są opisane na stronie oraz w regulaminie. Nie wyłudzamy żadnych danych. Przykro mi, że informacje, które są na stronie - nie zostały przeczytane. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Andzia

Pani dr szczegółowo opowiedziała o podłożu infekcji bakteryjnych i wirusowych po czym zaleciła wizytę w przychodni. ???? No tak to można faktycznie " robić pieniądz". Człowiek ledwo żyje, mało tego wie co mu jest bo zaraził się od domowników, którzy już są na końcowym etapie leczenia. Nie wypisano leków. Konsultacja długa ale nic nie wnosząca do sprawy. Szkoda pieniędzy. Nast razem pojadę na nocną pomoc, w tym przypadku nie chciałam brać tam dziecka ze sobą. Nie polecam. Lepiej dopłacić gdzie indziej i mieć pewność wypisania recepty.

Aga

Wszystko sprawnie i konkretnie. Recepta po konsultacji po paru minutach dotarła.

Misia

Skorzystalam z usługi recepta Pani doktor konkretna, zrobiła krótki wywiad a po paru minutach przyszedł kod recepty . Jestem bardzo zadowolona Polecam

Słoniu

Szybko sprawnie i na temat. W ciągu pół godziny mam receptę na ikp.polecam wszystkim którzy potrzebują wsparcia na szybko

Bardzo szybko i sprawnie.Pani Doktor bardzo miła i wszystko wytłumaczy.Dziękuję Pani Doktor

Greta

Pomimo dłuższego czekania, otrzymałam E-receptę. Gorąco polecam!

Gosia

Szybka i sprawna realizacja . Polecam !

Neo

Polecam serdecznie jako pacjent, bardzo szybka i bezproblemowa pomoc.

Alicja

Super polecam., szybko uzyskalam potrzebna recepte

@Alicja

Szanowna Pani, bardzo nam miło, że jest Pani zadowolona z usługi. Bardzo dziękujemy. Wszystkiego dobrego. Zespół Medspan

Grażyna

leżałam chora 4 dni w naszej miejscowości nie było lekarza rodzinnego poprosiłam o wystawienie e recepty na antybiotyk który już wcześniej miałam przepisywany ,Pan doktor zażyczył sobie scan dowodu osobistego zdjęcie gardła , a mnie bolały zatoki i miałam napadowy kaszel ,po konsultacji Pan doktor kazał mi zażywać ibuprom i doraźne leki ,które już do tej pory brałam i nie pomagały , potem stwierdził że mi recepty nie wypisze ale kasę skasowali ja nie chciałam porady lekarskiej bo pewnych dolegliwości nie da się sprawdzić na odległość , zależało na jednym opakowaniu antybiotyku . Już więcej do nich nie napiszę i zraziłam się do e recept jak widać to fikcja

@Grażyna

Szanowna Pani, lekarz przekazał odpowiednie zalecenia. Antybiotyków nie stosuje się w infekcji wirusowej, a przedstawione objawy w trakcie teleporady świadczyły o infekcji wirusowej, a nie bakteryjnej. Lekarz w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów, może odmówić wystawienia e-recepty i przekazać odpowiednie zalecenia. Przykro nam, że nie przeczytała Pani wszystkich istotnych informacji, które są dostępne na stronie placówki. Serdecznie pozdrawiamy Zespół Medspan

M

Polecam ,szybki kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Medspan Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Medspan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medspan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medspan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 23 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medspan Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Mogilska 16 lok. 7
    31-516 Kraków