Opinie o Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. w Białystok

Kamil

Jak oceniacie?

Figran
@Kamil

Fachowo i profesjonalnie, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów i dbałością o każdy szczegół

Moroz Nowy wpis

Pracownicy byli bardzo pomocni i zawsze dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości.

Darek Nowy wpis

Ich zaangażowanie, wsparcie i empatia są warte polecenia.

Figran Nowy wpis

Polecam. Fachowo, profesjonalnie i rzetelnie.

Kamil

Jak oceniacie?

@Kamil

Według mnie nie ma się do czego przyczepić. Bardzo empatyczne podejście. Profesjonalnie i fachowo.

@Kamil

Pozytywnie, wszystko załatwione jak należy.

5/5, nie ma do czego się przyczepić

Roman
@Kamil

Wszystko załatwione tak jak należy.

Szymon

Wszystko ok

Agata

Jest ok

Hania
@Kamil

Wszystko załatwione szybko i konkretnie. Dziękuję za pomoc

Ok, wszystko załatwione jak należy

Urszula
@Kamil

Ok. Firma zajęła się dosłownie wszystkim.

@Kamil

Wszystko było dopracowane, bez chaosu czy nerwów. Dziękuję za całą pomoc w tak trudnym czasie.

@Kamil

Profesjonalna obsługa. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione.

Janusz
@Kamil

Kompleksowa i profesjonalna obsługa.

Dagmara
@Kamil

Pełen profesjonalizm przy organizacji ceremonii w tak trudnej dla nas chwili.

Ok, wszystko załatwione jak należy

Tammi
@Kamil

Usługi na najwyższym poziomie, a przede wszystkim ludzkie podejście do człowieka w tak trudnych chwilach.

@Kamil

Rzetelna firma z profesjonalnym podejściem do klienta.

@Kamil

Według mnie ok. Wszystko załatwione sprawnie. Rzetelne podejście pracowników.

@Kamil

Fachowa i profesjonalna obsługa. Szczerze polecam

Ewelina
@Kamil

Kompetentna i kompleksowa pomoc godna polecenia.

Kinga
@Kamil

Oferują szeroki zakres usług, które mogą dostosować do indywidualnych potrzeb i tradycji rodziny. Mogą zająć się organizacją ceremonii, wystawieniem zwłok, kremacją, przygotowaniem dokumentów związanych z zgonem, a nawet pomocą w procesie żałoby i wsparciem psychologicznym. Polecam.

Joanna
@Kamil

Wszystko ok, profesjonalnie. Personel był wyjątkowo uprzejmy i troszczył się o nasze potrzeby w tym trudnym czasie. Zorganizowali wszystko perfekcyjnie, zapewniając nam spokój i wsparcie.

nika

Profesjonalnie i bez zarzutu

@Kamil

Moim zdaniem ok. Zajmują się wszystkim kompleksowo i dopilnowują żeby było tak, jak należy.

@Kamil

Mogę polecić usługi pogrzebowe w tym domu pogrzebowym. Wszystko było załatwione na najwyższym poziomie i dopracowane w najmniejszych szczegółach.

Kajtos

Bezproblemowo wszystko załatwione. POLECAM

@Kamil

Bez problemu, z dopilnowaniem wszystkich formalności i szczegółów.

Pablo
@Kamil

Byli bardzo elastyczni i otwarci na nasze indywidualne potrzeby i życzenia, co pozwoliło nam uczcić pamięć naszego bliskiego w sposób, który dla nas był najbardziej znaczący.

Damian
@Kamil

Zajmują się całym pogrzebem profesjonalnie z troską o każdy detal.

@Kamil

Dom pogrzebowy który zajmuje się wszystkim kompleksowo i organizuje wszystko tak, jak być powinno.

Anita
@Kamil

Organizacja pogrzebu była bezproblemowa, a personel zadbał o wszystkie szczegóły, dbając o nasze potrzeby.

@Kamil

Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy, niezwykle empatyczne i indywidualne podejście i zaangażowanie, życzliwa obsługa dbająca o każdy szczegół.

@Kamil

Pani w biurze błyskawicznie i bezproblemowo załatwiła wszelkie sprawy. Z chęcią i zaangażowaniem odpowiadała na nasze pytania.

@Kamil

Bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej profesji

@Kamil

Super profesjonalizm! Oprawa pogrzebu, realizacja, wsłuchanie się w potrzeby - bez zarzutu. Dziękuję

Bini
@Kamil

Niezwykle profesjonalna i troskliwa obsługa.

Weronika
@Kamil

Wszystko załatwione tak, jak należy. Dziękuję za pomoc.

Grzesiek
@Kamil

Wszystkie formalności zostały załatwione sprawnie i z szacunkiem dla naszych emocji.

Renata
@Kamil

Ich zespół był wyjątkowo uprzejmy i pomocny, co sprawiło, że cały proces był znacznie łatwiejszy do zniesienia.

Figran Nowy wpis
@Kamil

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. na stanowisko Pracownik domu pogrzebowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sabro

Wszystko zostało zorganizowane perfekcyjnie i z dopilnowaniem wszystkiego jak należy.

Topik

Szczególnie doceniam ich elastyczność i otwartość na indywidualne życzenia rodzin, co w naszym przypadku miało ogromne znaczenie. Dziękujemy za pomoc!

Grzesiek

Dom pogrzebowy zapewnił usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

Robert

Wszystkie nasze pytania i wątpliwości zostały szybko rozwiane, co pomogło nam w podjęciu odpowiednich decyzji

Łuki

Wszystko załatwione profesjonalnie z dbałością o wszystkie szczegóły. Dziękuję za pomoc!

Bini

Korzystaliśmy z usług tego domu pogrzebowego i byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu oraz wysokiej jakości usług.

Maciek

Fachowa pomoc w tych trudnych momentach życia jest niezwykle ważna. Pomogli nam we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Renata

Chciałam podziękowaćza fachową i profesjonalną obsługę pogrzebu. Ciepło i szacunek jaki został nam okazany. Wysoka kultura osobista pracowników.

Perfekcyjna obsługa, Panie załatwiające formalności bardzo pomocne i profesjonalne, potrafią doradzić w każdej sprawie związanej z załatwianiem formalności.

Bardzo solidna, taktowna i bardzo pomocna obsługa w trudnych momentach

Paula

Profesjonalna obsługa. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione. Bardzo dziękuję za pomoc i okazane serce.

Ela

Bardzo dziękuję za pomoc w tym trudnym czasie. Pełen profesjonalizm. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie.

Polecam każdemu, kto oczekuje szacunku i godności dla bliskiej osoby w jej ostatniej drodze. Bardzo dziękuje za dyspozycyjność w trakcie przygotowań, organizacje oraz oprawę pogrzebu

Iwona

Jakość usług na najwyższym poziomie. Wszystkie sprawy formalne i organizacyjne związane z pochówkiem bliskiej Osoby udało się załatwić bardzo sprawnie.

Damian

Fachowo i profesjonalnie. Dziękuję

Dom pogrzebowy zapewnił profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pomogli nam w każdym aspekcie organizacji pożegnania, co znacznie obniżyło nasz poziom stresu w tym trudnym okresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. - Białystok

• Jak się pracuje w Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j.?

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j.
  • Jana Klemensa Branickiego 17
    15-085 Białystok

Dom Pogrzebowy Sławomir Wierzbicki sp.j.