Opinie o Hany Service Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hany Service Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hany Service Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hany Service Poland Sp. z o.o. w Katowice

Kandydat Nowy wpis

Ze względu iż, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną chciałam wyrazić opinię na temat tej Firmy. A więc już na dzień dobry ta Firma to porażka, Firma pozyskuje ludzi do pracy na Holandię, lecz wynagrodzenie jak przy takiej odpowiedzialności, zbyt niskie, zważywszy iż praca w biurze z językiem angielskim- komunikatywnym i zawansowanym poziomem excela to kwota 3600 netto/ umowa na zlecenie. Nie ma żadnych szkoleń z umiejętności, nie zapewniają kursów językowych, nie można wynieść za dużo a wymagania spore. W dodatku osoba rekrutująca widać iż wymagająca, dyscyplina w tym miejscu to norma do której musicie się Państwo przyzwyczaić. Odradzam.

Zespół Hany Service Nowy wpis
@Kandydat

Pani Anno, dziękujemy za wyrażenie opinii po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik ds. Administracji. Od pracownika na tym stanowisku oczekujemy pewnego poziomu wiedzy i doświadczenia – co zostało szczegółowo opisane w ogłoszeniu. Chcemy się rozwijać i iść naprzód. Potrafimy też docenić zaangażowanego pracownika, jednakże oczekiwanie premii i bonusów w czasie trwania miesięcznego okresu próbnego, w którym wprowadzamy w pracę na tym stanowisku (na umowie zleceniu) – to niedorzeczność. Pani opinia jest kwintesencją profilu osób wystawiających komentarze na tym portalu. Zespół Hany Service Poland.

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Łódź na stanowisku Project Manager. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Dzień dobry wszystkim. Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać na temat firmy. Czy pracodawca zapewnia szkolenia? Czy atmosfera w miejscu pracy jest przyjazna ? Szczerze dziękuje za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Hany Service Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Hany Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hany Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hany Service Poland Sp. z o.o.
  • Andrzeja Mielęckiego 10 lok. 304
    40-013 Katowice

Hany Service Poland Sp. z o.o.