Opinie o Nomad Electric Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nomad Electric Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nomad Electric Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nomad Electric Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy w Nomad Electric. Przełożeni bardzo chętnie dorzucają swoim pracownikom dodatkowe obowiązki nie oferując dodatkowego wynagrodzenia. Teoretycznie ze wszystkim można iść do przełożonego i obiecują że rozwiążą każdy problem, ale w praktyce tak nie jest; brak przepływu informacji. Podwyżki i premie dostają jedynie osoby na wyższych stanowiskach, dla reszty zwyczajnie nie ma pieniędzy. Duża rotacja pracowników, nikt nie robi nic z tym że na kilku inwestycjach nie ma kierowników budowy.

@Gość

Nie polecam, unikać szerokim łukiem, brak jakiejkolwiek organizacji, zero szacunku do człowieka i jego pracy

Nowypracownik

Firma rozwijająca się, dobrze oceniania na rynku pod kątem wykonania i serwisu pv, procesy rekrutacyjne przebiegają bardzo szybko.

@Musk

Skąd wiesz że po znajomości? Chodzi o to że przyjęta osoba nie ma odpowiednich kwalifikacji? A co z wdrożeniem? Taki nowy pracownik ma szkolenie żeby załapać jak pracować albo kogoś kto na początku pomoże czy od razu na głęboką wodę?

Kandydat Nowy wpis

Pracownicy mili, ale proces rekrutacyjny nie wygląda obiecująco. Po umówieniu się na termin, nie oddzwaniają, dopiero po przypomnieniu następuje kontakt zwrotny i dalszy etap rekrutacji. Po finalnym etapie gwarantują odpowiedź niezależnie od decyzji jednak to nie prawda.

Karolina Nowy wpis

Dowiem się od was jak wygląda kwestia wyjazdów służbowych na stanowisku Młodszego specjalisty ds. Rozwoju Biznesu. Chcą kogoś na ostatnim roku studiów i trochę się obawiam, że ciężko będzie zgrać pracę z uczelnią wieczorową.

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w Nomad jak i sama rekrutację Brak organizacji, na siłę budowanie wizerunku firmy, aby mówiono dobrze. A sposób kontroli to jakaś porażka

Julia
@Gość

To ile zarabiają ci na niższych szczeblach ? Dużo jest tych dodatkowych obowiązków ?

@Gość

Dzień dobry, proszę napisać maila na adres rekrutacje@nomadelectric.com, przekieruję pytanie do managera odpowiedzialnego za tę rekrutację. Pozdrawiam serdecznie, Adrian Kowalski@Pracodawca

Pracownik Nowy wpis
@Gość

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Nomad Electric Sp. z o.o. na stanowisko Operator Koparki - Miejscowość Dowolna? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Rekrutowałem się na stanowisko managerskie. Proces miał dosyć zmienne tempo. Na początku wszystko szybko szybko, potem nagle brak informacji zwrotnej. Trzeba było się samemu dowiadywać po kilka razy. Brak informacji o przełożeniu terminu na dostanie informacji zwrotnej i to po 3 etapach rekrutacji wygląda bardzo niepoważnie. Drugi raz raczej bym tam się nie rekrutował, szkoda czasu na niesłownych pracodawców.

@Kandydat

Aż 3 etapy rekrutacji? Czy jeszcze więcej? Na czym polega każdy z nich? Jesteś w stanie coś więcej napisać? Będę wdzięczny, bo zamierzam tu zaaplikować.. Szkoda, że u Ciebie tak wyszło... :(

Edyta

Cześć, chciałabym się dowiedzieć jednej rzeczy odnośnie tego,jaki tu jest tryb pracy. Specjalista/ka ds. przygotowania inwestycji/spraw formalnoprawnych ma możliwość pracy zdalnej czy jednak rygorystycznie patrza na to i nie wchodzi w grę żadna alternatywa poza biurem wspomnianym w ogłoszeniu? Dziękuję jak coś

śnieg

Nomad Electric poszukuje od długiego czasu Analityka Finansowego, ogłoszenia pojawiają się na pracuj.pl co kilka miesięcy. Czy ktoś wie z czego wynika taka ciągła rekrutacja ? Czy jest rotacja ? jeżeli tak, to co jest jej powodem ? może zła atmosfera, a może ilość pracy jest niemożliwa do przerobienia, może coś innego ? nie sądzę, żeby firma aż tak się rozwijała, że potrzebuje co kilka miesięcy kolejnego analityka. Czy może ktoś podzielić się swoją opinią ?, i nie chodzi mi o opinie funkcjonariuszy firmowych i ich PR, tylko o zdanie zwykłych pracowników firmy.

Jakie standardy panują w firmie odnośnie zatrudnienia ludzi na wyższych stanowiskach ? Jakie wykształcenie musi mieć menager ?

Naprawdę nie trzeba mieć co najmniej średniego bądź wyższego? Jestem w szoku. To w takim razie, co biorą pod uwagę? Doświadczenie? Czy jakieś inne kwestie? Mierzę w życiu wysoko i chciałbym się tutaj załapać do pracy.

@Marek

@Marek zatrudniamy osoby, które posiadają kompetencje/umiejętności/doświadczenie/wykształcenie na których nam zależy przy danym stanowisku. :) Bierzemy pod uwagę wiele kwestii.

Pytający
@Pracodawca

W jaki sposób jest to weryfikowane?

Rysiu

Specjalista ds. Administracji i Back Office wygląda dobrze w opisie. Oferują umowę o pracę jako formę zatrudnienia, szukają studentów i właśnie ja spełniam ten warunek. UoP jest naprawdę wabikiem, ale z drugiej strony trochę jestem w strachu, że nie pogodzę tego ze studiami. Ktoś coś? Na ile elastycznie da się tę funkcję pełnić?

Nomad Electric
@Rysiu

Na interesującym Cię stanowisku szukamy osób, które będą dostępne w pełnym wymiarze godzin :)

Firma oferuje jakieś super warunki dla pracownika, że aż tyle tu pytań o pracę? Podzieliście się, na co tu może liczyć pracownik, jakie plusy ma zatrudnienie w firmie? Coś musi być na rzeczy ;) Szukają asystentki do dział księgowości, i bardzo chętnie bym wzięła udział w rekrutacji. Ktoś zaczynał karierę w firmie właśnie z poziomu asystenta, i awansował? Jak wygląda ścieżka kariery i rozwój obszarze księgowości i controllingu finansowego? Mile widziany jest status studenta, to chyba firma nie oczekuje na start bardzo dużych umiejętności? Jak wygląda onboarding? No i zarobki?

Nomad Electric

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Jesteśmy otwarci na osoby zarówno bez doświadczenia jak i z pierwszym doświadczeniem w ksiegowości. Są u nas możliwości awansów. Prężnie się rozwijamy i nasi pracownicy rozwijają się razem z nami. Onboarding i wdrożenie jest pełne, nie wrzucamy na głęboką wodę w żadnym z naszych działów.

kandydat

Czy mógłby ktoś napisać jaka panuje atmosfera w biurze? Zastanawiam się nad stanowiskiem księgowej.

Nowypracownik

Musk
@Nowypracownik

Bardzo szybko a niekiedy po znajomości nie weryfikując zupełnie kandydata, który może zrobić więcej szkód niż przynieść korzysci. Zatrudniają ludzi poniżej kompetencji na danym stanowisku to jest skandal

@Musk

Zuzanna

Mąż szuka pracy, znalazł ofertę pracy jako operator koparki, widełki są spoko, martwi nas tylko, że proponują umowę zlecenie. To sztywny warunek? Czy jest możliwość z biegiem czasu, gdy ktoś się sprawdzi przejście na umowę o pracę? Jak to jest z tymi delegacjami, często się wyjeżdża?

@Pracodawca
@Zuzanna

Dzień dobry, proszę napisać maila na adres rekrutacja@nomadelectric.com, przekieruję pytanie do managera odpowiedzialnego za tę rekrutację. Pozdrawiam serdecznie, Adrian Kowalski

Nikola

Szybki, telefoniczny kontakt z rekruterem oraz szukanie pozytywnych rozwiązań do podjęcia współpracy. Polecam

Szukają właśnie office managera, macie jakieś rady dotyczące ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej? Trochę tu się przewija ten temat, i wnioskuję, że od tego dużo zależy. Co to znaczy elastyczny czas pracy? W jakich godzinach pracujecie? :) No i jak wypadają zarobki na stanowisku, bo ktoś niżej pisał, że srednie.

Adrian S. Kowalski

Dzień dobry, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/tki Biura. Ze względu na charakter stanowiska jest to praca stacjonarna. Pracę rozpoczyna się w godzinach 8.00-9.00. Po więcej informacji zachęcam napisać na rekrutacje@nomadelectric.com @Pracodawca

jacek

Cześć, wiecie może czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Pracowałem w branży i szukam czegoś w PV a wiem, że firma jest długo na rynku to chyba jest też stabilnie :)

@jacek

Jeśli temat jest nadal aktualny zachęcam do kontaktu przez naszą dedykowaną skrzynkę mailową: rekrutacja@nomadelectric.com. Pozdrawiam, Adrian

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Nomad Electric Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Inżynier?

Gosc65329

Kwalifikacje i kompetencje sa w tej firmie na 2 planie. Jesli zrobisz wrazenie pracowitego i dynamicznego - zatrudnia Cie z miejsca. Firma zawala pracownikow taka iloscia tematow, ze brakuje czasu na zycie prywatne. Rotacja jest bardzo duza. Ogolnie: polecam jesli ktos chce sie czegos nauczyc i zarobic srednie w tej branzy pieniadze. Nie polecam jesli ktos szuka stabilnej pracy w ktorej nie bedzie spedzal po 10 i wiecej godzin dziennie, nie bedzie sie ciagle stresowal i mial problemow zeby wziac normalny co roczny urlop.

Adrian S. Kowalski

Nasza rozmowa rekrutacyjna ma za zadanie poznać siebie wzajemnie. My chcemy poznać kandydata - kandydat nas. Nie mam utartego schematu rozmowy. Na pewno ważne jest merytoryczne przygotowanie się do rozmowy z rekrutrem natomiast pozostała cześć rozmowa to pytania odnośnie Twojego doświadczenia, planów na przyszłość. Nasze rozmowy odbywają się w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy, sam się przekonaj.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Nomad Electric Sp. z o.o.?

Adrian S. Kowalski

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę współpracy. Zarówno UoP jak i B2B są wybierane przez naszych pracowników.

Damian N

Nie polecam. Straszna lipa - zatrudniają nie doświadczonych ludzi i wrzucają na poważne tematy ,a później mają pretensje, że coś jest nie zrobione ..... a koszty przeżucają na podwykonawcę!!! To cała prawda o tej firmie. ŻENADA

Wiesiu
@Damian N

To nie mogą ich przeszkolić zanim wrzucą na głęboką wodę? Nie ma kogoś kto na początku pilnuje i służy pomocą? Przecież jest jakiś nadzór i wiadomo z czym się pracownik nie wyrabia. Tu nie ma żadnego wsparcia dla nowych?

Damian Nowak

Dodam jeszcze, że żal do nas może mieć podwykonawca, który kafarował konstrukcje. Efektem jego pracy było 86 słupów zakafarowanych źle. Mimo wezwań do gwarancyjnej naprawy, podwykonawca nie podjął tematu przez co zostały wstrzymane płatności w połowie, w celu zrekompensowania napraw.

Kamil

Na portalu z ogłoszeniami jest oferta dla project managera ds. operacyjnych. Jak tu jest z umową bo napisali że pracownik będzie mieć możliwość zbudowania biznesu według swojego pomysłu. To znaczy że trzeba mieć swoją działalność i tylko B2B? Ktoś był już na rekrutacji i może powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Nomad Electric Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nomad Electric Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nomad Electric Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nomad Electric Sp. z o.o.?

Nomad Electric Sp. z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Warszawa

Nomad Electric Sp. z o.o.