Opinie o Strefajob Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Strefajob Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Strefajob Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strefajob Sp. z o.o. w Poznań

Regi

Autobus który miał zabrać nas na miejsce zlecenia spóźnił się półtorej godziny i cały ten czas trzeba było stać na mrozie! Szkolenie trwało może z trzy minuty i nie wszystko zostało wytłumaczone. Potem koordynatorka nawrzeszczała na mnie za błędy których można było uniknąć gdyby szkolenie zostało przeprowadzone porządnie, a nie na odwal. Ogólnie koordynatorka bardzo niemiła, wyżyła się na mnie krzycząc i doprowadziła mnie do łez, co nie zdarzyło się NIGDY w moich poprzednich pracach. Inni ludzie zarządzający inwentaryzacją też nieprzyjemni, patrzyli się z wyższością i zwracali się chamsko i bez szacunku do pracowników. Kasa też bardzo słaba... Szkoda czasu i nerwów na taką robotę. Nie dam się traktować jak (usunięte przez administratora)

K455 C0MP4N*

Pracowałem wiele wyjazdów aż tu nagle ban permanentny od osoby z rekrutowania osób za wolne tempo,za dużo błędów a bądź co bądź to kasa totalnie się nie zgadzała niby mają dużo współprac ale pracowniczki (z ich firmy) bezczelne,aroganckie szczerze wolałbym na wybiegu z Tygrysem niż dalej pracować w ich firmie nie warto :) K.

@K455 C0MP4N*

Czy przed "banem" dawali jakieś ostrzeżenia? W sensie, może ktoś mówił co możesz poprawić żeby pracować lepiej? No i jak bardzo ta twoja kasa się nie zgadzała?

martagarbacz0@gmail.com

Witam jak można z państwem firmą się skontaktować telefonicznie?

JOB
@martagarbacz0@gmail.com

Oczywiście: Centrala Poznań Adres biura ul. Ptasia 10 60-319 Poznań Godziny otwarcia: pn - pt: 8:00 - 16:00 61 662 34 00 centrala@jobimpulse.pl jeśli chodzi o kontakt do specjalistów ze strefy to są dostępne pod każdym zleceniem na www.strefajob.pl

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Strefajob Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Inwentaryzacja?

Zuzanna

Ok widzę, że ktoś przedobrzył z tym zapytaniem. :D chociaż może hybryda jeśli chodzi o zwrotkę z jakiegoś nadzoru czy coś? Swoją drogą jakie teraz są warunki na tej całej inwentaryzacji? Ostatnie relacje są sprzed dwóch miesięcy. Ja i tak będę się interesować od kolejnego roku, bo wtedy pracy będę potrzebować. Tu w ogóle jakieś zmiany są planowane?

r.k.
@Zuzanna

Przy wyborze zleceń fajnie jest mieć większy wybór. Dlatego warto mieć też podgląd do zleceń zamieszczanych w Internecie bezpośrednio przez firmę Inventory. Aby móc przeglądać te dodatkowe zlecenia, trzeba zarejestrować się na stronie internetowej: https://crm.inventorysolutions.pl/ (podczas rejestracji trzeba jednak podać swoje dane, bo są one niezbędne do wystawienia umowy zlecenie). Warto to rozważyć bo w Inventory możesz wypisać się ze zlecenia, do 3 dni roboczych, poprzedzających termin tego zlecenia. A w strefie nie możesz wypisać się ze zlecenia. Musisz szukać zastępstwa, jeśli nie możesz przyjść. A w pozostałych kwestiach między warunkami współpracy oferowanymi przez: strejafob.pl, a ofertami zleceń na: crm.inventorysolutions.pl jest więcej podobieństw, niż różnic. Czyli: wysoka kara finansowa za niestawienie się na zleceniu (220 zł), sms przypominający o konieczności stawienia się na zleceniu, minimalna stawka za zlecenie: 23,50 zł/ h (chociaż w Strefie można też załapać się na dodatkową premię za samodzielny dojazd na zlecenie), przy każdym zleceniu płacą minimum za trzy godziny, więc jeśli inwentaryzacja trwałaby np. półtorej godziny, to otrzymasz wynagrodzenie za trzy godziny. Wynagrodzenie wypłacane do 14-go dnia przyszłego miesiąca (chociaż w Strefie są zlecenia oznaczone: WNŻ, co oznacza, że na życzenie można mieć wypłacone pieniądze kilka godzin po zakończeniu danego zlecenia). P.S.: Nie jestem pracownikiem tej firmy. Jestem zwykłym zleceniobiorcą zapisującym się na zlecenia w obu tych firmach. Stefajob to raczej agencja pracy. Inventory to firma, która przeprowadza inwentaryzacje. A przy okazji chciałam tylko zaznaczyć, że nie rozumiem sformułowania: ,,chodzi o zwrotkę z jakiegoś nadzoru''.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Strefajob Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.
Ruru

Cała firma jest świetnie zaprojektowana jako (usunięte przez administratora) Udają że są firmą która szuka pracowników na krótkie zlecenia a tak naprawdę próbują "wepchnąć" pracowników na kary umowne. Przykładowo (tak mnie urobili) dali złą nazwę sklepu w centrum handlowym a tak właściwie nie złą tylko 2 nazwy sklepów. Pierwszy sklep który był widoczny od pierwszego dnia kiedy pojawiło się zlecenie i drugi który pojawił się tego samego dnia co zlecenie. Oczywiście inwentaryzacja była w tym drugim. Teoretycznie można powiedzieć że "Twoja wina bo nie zauważyłeś drugiego sklepu" ale właśnie dlatego to jest tak świetnie zaprojektowane (usunięte przez administratora) I gwarantuje każdemu że nikt by tego nie zauważył no chyba że wie w jaki sposób działają w tej firmie. Więc w skrócie. Oszukają cię i to tak że aż sam im przyklaśniesz za pomysłowość.

Aro
@Ruru

Trochę osób wspomina tu o karach. To za co one są, i ile wynoszą? Zwłaszcza w porównaniu do stawki godzinowej, czy jak jest się tu rozliczanym? Coś też i Ciebie i innych zachęca do kontaktu z nimi i podpisania umowy.

Nie ma żadnych danych kontaktowych w celu komunikacji z firmą itp mogli by państwo podać albo dodać jakiś numer telefonu ewentualnie e-mail na który odpowiadają państwo ? Bo na razie wygląda to jak firma krzak

barbarawolska78@gmail.com

Mam pytanie kiedy będzie wypłacane wynagrodzenie za inwenture w Szkaradowie

Wik

Dramat, odradzam każdemu.

Sonia

Minęły dwa miesiące od czasu, kiedy napisałam odwołanie od blokady. Do tej pory nie mam odpowiedzi. Powodem blokady były bodajże błędy w liczeniu, co nie jest zgodne z prawdą. Była to inwentaryzacja krótka i prosta. Trwała 1 i pół godziny. Udało mi się uzyskać informacje od pracownika sklepu, że spis został przeprowadzony dobrze. Takie zachowanie jest nieprofesjonalne .

@Sonia

O co tak naprawdę chodzi z tą całą blokadą? Bo chyba pierwsze słyszę o tym

Sonia
@Iwona

Jak coś się nie podoba kordynatorowi to może nałożyć blokadę czyli jesteś usunięta ze zleceń w danym rejonie.

@Sonia

Aaa rozumiem, no to tylko nie rozumiem tego z jakiego powodu została ona nałożona, skoro tamten człowiek deklaruje, że wszystko jest w porządku? A z drugiej strony to czemu mieliby chcieć Cię zablokować? Co im by to dało?

Dzień dobry. Gdzie mogę znaleźć pasek wynagrodzenia za przepracowany miesiąc?

Niezadowolona

Witam, czuję się (usunięte przez administratora) przez firmę. W marcu byłam zapisana na 4 inwentaryzacje, niestety 1 marca skręciłam kostkę i wylądowałam na zwolnieniu. Zadzwoniłam do Strefyjob, zgłosiłam zwolnienie, konsultantka potwierdziła, że na zwolnieniu pracować nie mogę, anulowała umowy i sprawa zakończona. A przynajmniej tak mi się wydawało... Kilka dni temu (czerwiec) nagle dostałam wezwanie do zapłaty - kara 200 zł za niestawienie się na inwentaryzację w marcu (jedna z czterech zgłaszanych wcześniej przeze mnie). 7 dni na zapłatę lub kontakt celem wyjaśnienia. Oczywiście skontaktowałam się mejlowo z firmą, od prawie tygodnia piszę wyjaśnienia, wysyłam zwolnienia, mówię o rozmowach telefonicznych z marca, ale odbijam się od ściany... W odpowiedzi czytam jedną formułkę przetwarzaną w różne zdania: jest już za późno na wyjaśnienia, inwentaryzacja była w marcu, a teraz jest czerwiec, karę trzeba zapłacić! I nieważne jest tu, że to firma popełniła błąd, bo pominęła jedną umowę. Ja teraz mam płacić za błędy firmy. Oburzające!

@Niezadowolona

No nie, nie Ty masz płacić tylko firma chyba powinna skoro faktycznie nie wykonała swoich obowiązków w sposób właściwy. Nie wystarczy tego udowodnić? Chyba, że o 200 zł nie chce Ci się z nimi kopać?

Iwona

Ale wiesz, że za takie wskazywanie ludzi po nazwiskach i oczernianie tu publicznie możesz mieć problemy, co nie? Co one takiego Ci narobiły niby, że masz tak okropne mniemanie o nich? :/

jd

firma charakteryzuje się brakiem szacunku do pracowników obecnych i byłych, nie mam ochoty na dalsze korzystanie z jej usług a nadal jestem obrzucany ogromną ilością spamu, pomimo zamknięcia konta tej firmy. zastanawiam się jak można zrezygnować z informacji pochodzących od tej firemki co nie szanuje ludzi

Hania
@jd

Nie szanuje? niech Pan się jasniej wyrazi. jeżdze na te zlecenia już kilka lat i nigdy nie miałam problemu ze specjalistkami. Panie ze strefyjob są bardzo pomocne, inwentaryzacje nie są ich tylko z firmy zewnetrznej.

Job Impulse kontakt
@jd

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Prosimy o kontakt na adres kontakt@jobimpulse.pl Postaramy się jak najszybciej rozpatrzyć sprawę związaną z wyłączeniem powiadomień z serwisu strefajob.pl i wrócić z odpowiedzią. Pozdrawiam, Zespół Job Impulse

@jd

Co przez to rozumiesz? Wyjasnij czy nie płaca czy jak chce wiedzieć czego się spodziewać

Agata
@Hania

a powiedz mi czy nie ma problemów z wypłatami? Są zawsze na czas?

Zostaw merytoryczną opinię o Strefajob Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Strefajob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strefajob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strefajob Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Strefajob Sp. z o.o.
  • Ptasia 10