Opinie o PG Doradztwo Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PG Doradztwo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PG Doradztwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PG Doradztwo Sp. z o.o. w Wieluń

Baśka Nowy wpis

Są tu może aktualni przedstawiciele handlowi i opowiedzieliby o tegorocznych warunkach? Widziałam dawniejsza ofertę, w której było napisane, że można pracować również na część etatu, jak na razie byłoby to dla mnie wystarczające. Do dziś to możliwe?

Jajahhshd Nowy wpis

Rok temu kupiłem panele . Na początku wszystko dobrze jednak do dziś nie mam kontaktu odnośnie zwrotu z dotacji. Przedstawiciel z którym załatwiałem papiery zapewniał mnie że dotacja niebawem będzie . Pół roku cisza

Z ta faktura o której ktoś pisał z parę miesięcy temu to faktycznie tak było? wiecie tak przy okazji czy temat jest już rozmówiony? Kiedyś w internecie wyświetlała mi się oferta dla doradcy z tego roku żadnej nie widzę. Mam doświadczenie w branży stad też zainteresowanie pracą. czy teraz w najbliższym czasie będą kogoś szukać?

Solum Service Nowy wpis

Firma niestety od ponad 120 dni nie wywiązała się z płatności za fakturę wystawioną za odebrany towar. Najgorsze jest jednak to, że telefony do osób odpowiedzialnych i decyzyjnych milczą, brak jest ze strony firmy jakiejkolwiek chęci porozumienia i współpracy. Niestety widzimy, że nie jesteśmy jedyni i oddajemy sprawę na drogę sądową. W świetle zaistniałej sytuacji stanowczo odradzamy współpracę!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PG Doradztwo Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

A montażyści jak teraz ze swojej pracy są rozliczani? Zaciekawiła mnie ta opinia dotycząca niezrealizowanej umowy na montaż. To akord? Widzę tez opinie o tym, że od marca jakaś faktura chyba nie była do końca zrealizowana czy to prawda? Jeśli tak to co z wypłatami? w tym obszarze jest ok?

Hub

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą. Wystawiliśmy fakturę spredaży za pobrane materiały w dniu 30.03.2023, do dziaisiaj nie została uregulowana, sprawa trafiła do sądu.

Jak długo czekaliście na odzew z PG Doradztwo Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nie polecam wspolpracy z tą firma. Umowa na montaz magazynu podpisana 16.01.2023 r. Wpłata zaliczki 18.01.2023 r. Montaż miał byc w ciagu 3 tygodni od wpłaty zaliczki. Data montażu wyznaczona przez PG Doradztwo na 18.02.2023 r. Nikt sie nie pojawił i nie odbierali telefonow. Podpisana ugoda, ze firma nie wywiazala sie z umowy. Wystawiona faktura korekta w dniu 02.03.2023 r. Do tej pory nie oddali pieniędzy. Członek zarządu i prokurent kłamią i zwodzą, ze oddadzą pieniądze. Sprawa skierowana do sądu.

Niestety ???? wcześniejsza opinia się potwierdza, zastanawiam się nad zgłoszeniem tego faktu do Urzędu gminy. Naciągacze

Grażyna
@Andrzej

Po tylu dniach decyzja odnośnie tego zgłoszenia chyba została podjęta? jaki był ostateczny efekt? zgłoszono czy nie było co jednak?

Polecam firmę Pg Doradztwo co prawda nie korzystałem z usług montażowych, jedynie ze złożenia wniosku do dofinansowania. Każdy mówił że się nie da a oni załatwili.

Firma godna polecenia, mimo młodego wieku.

Tomasz

Znam firmę i z czystym sumieniem polecam. Znam również Prezesa firmy, gdyż pochodzi z jednej wioski obok. Firma wygrała przetarg, będzie realizowała instalacje fotowoltaiczną u mnie. Widziałem również dotychczasowe montaże, gdyż wykonywałem usługi koperkowe dla firmy, pełen profesjonalizm i estetyka zachowana.

Irena Sradomska

Polecam firmę z czystym sumieniem. Instalacja dobrana w sposób prawidłowy, przedstawiciel konkretny, wie o czym mówi, widać iż jego kompetencje są na wysokim poziomie, pomimo młodego wieku. Poleciłem firmę już dwóm znajomym, oni również zadowoleni

Artur

Pragnę przestrzec wszystkich potencjalnych pracowników tej firmy, spóźniają się z wynagrodzenie zaniżają ustaloną prowizje za sprzedaż nie wypłacają ostatniego wynagrodzenia po ustaniu stosunku pracy. Prezes to istny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) obecny przedstawiciel jest przez niego namawiany na wzięcie na siebie najmu auta, a za plecami śmieje się ze obniży sobie koszty działalności. Firma zalega tak ze z płatnościami w Wieluńskich hurtowniach elektrycznych między innymi w centrum elektrycznym „Ania” oraz jest wpisana w KRD

Grażyna
@Artur

Można prosić o szczegóły odnośnie tej wspomnianej prowizji? Jakie konkretnie są jej zasady ujęte na umowie, że mogłoby dochodzić do tego typu przytaczanych sytuacji? Ile w normalnych warunkach powinno wyjść i za jaką konkretnie pracę?

Pawel

Firma (usunięte przez administratora) klientów!!!!!! Podczas audytów dofinansowanych ze środków gminnych handlowiec namawia na powiększenie instalacji oczywiście w 100% płatne dla firmy deklarując zbyt mała moc instalacji przyznanej przez gminie dla jasności złożycie roczne na poziome 3000 kWh dofinansowana instalacja 3800 kWh Przestrzegam wszystkich klientów firma (usunięte przez administratora) klientów

Zostaw merytoryczną opinię o PG Doradztwo Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w PG Doradztwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PG Doradztwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG Doradztwo Sp. z o.o.?

PG Doradztwo Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 63