Lubax Sp.j. Hurtownia Spożywcza

Wieluń

Opinie o Lubax Sp.j. Hurtownia Spożywcza

hejka

takiego szefostwa i klimatu w pracy inni mogą tylko pozazdrościć !

vgyvvhv

w księgowości to raczej nie ma popołudniówek

xyz

może praca w tej firmie jest zmianowa i nie koniecznie w godzinach dopołudniowych jest się w pracy

lil
@xyz 01.03.2013 16:15

Ktoś kto o pracownikach napisał pożal się Boże to chyba siebie miał na myśli

serv

Szkoda tylko że wydając taką opinię boisz się współpracowników , bo żadna Olga u nas nie pracuje . A "LUBAX" to jedna z najporządniejszych firm na rynku wieluńskim tylko pracownicy tego jeszcze nie wiedzą ale kiedyś jak pójdą do innych firm to zrozumieją że mieli jak u Pana Boga za piecem :) . Firma jest ok ale pracownicy pożal się Boże

sev

lubax jest ok!

Zostaw opinię o Lubax Sp.j. Hurtownia Spożywcza - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubax Sp.j. Hurtownia Spożywcza