Opinie o Heltmed Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Heltmed Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Heltmed Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heltmed Sp. z o.o. w Warszawa

Monika W.

jestem bardzo zadowolona. Ekstra miejsce. Chodzę po pracy i odpoczywam.

@Heltmed Sp. z o.o.

To w takim razie ja jestem chętny na etat fizjoterapeuty, bo dwa lata temu dodaliście ogłoszenie. Mogę złożyć normalnie papiery i będą one rozpatrzone czy dopiero jak będzie wakat? Wtedy w tym ogłoszeniu na początek dawaliście umowę zlecenie, a po jakimś czasie była opcja przejścia na umowę o pracę. A jak jest teraz, ile minimum trzeba przepracować na zleceniówce żeby przejść na tą drugą umowę?

Lena Nowy wpis

Szukam pracy jako fizjoterapeuta, więc zainteresowałam się tym pracodawcą :). Ktoś wie, czy aktualnie potrzebują pracowników? W internecie natrafiłam tylko na stare oferty pracy, o które tutaj już ktoś wypytywał. Widzę, że w listopadzie ktoś z firmy tutaj napisał, że są wolne różne stanowiska - aktualnie także?

Ewelina Nowy wpis

Lubię tu przychodzić. W końcu jakaś alternatywa do Medicover, gdzie nie mogę się doczekać na wizyty.

Monika W.

jestem bardzo zadowolona. Ekstra miejsce. Chodzę po pracy i odpoczywam.

Elżbieta
@Monika W.

aż tak, że odpoczynek? Ciekawe. Ale chętnie się dowiem, co takiego jest tu extra. Chodzi też o pensję? Ile płacą juniorom na start i czy po jakimś okresie próbnym podnoszą pensję? Pod jakim kątem jest tu extra?

@Elżbieta

Przyjemny klimat, mili ludzie, którzy o mnie dbają i przede wszystkim świetna lokalizacja - szczególnie, że pracuję w Warsaw Financial Center, to obok. Pyta mnie Pani o płace, ale ja jestem pacjentem a nie pracownikiem. Pozdrawiam

Ewka
@Monika W.

A orientujesz się chociaż czy dużo osób tam pracuje? Po prostu myślę, czy nie aplikować, ale nie wiem czy szukają kogoś w ogóle, zdarzają się rekrutacje? Tu nic nie widzę…

@Ewka

Heh, ja nie pomogę niestety :) ale chyba jak Pani pójdzie do firmy i się zapyta to się Pani dowie

Julka
@Monika W.

A można zostawić swoje cv w siedzibie nawet jak nie są prowadzone rekrutacje? Jak się pojawia wolny etat to pierwsze co biorą pod uwagę właśnie osoby, które zostawiły swoje papiery?

@Julka

Tak, oczywiście - zapraszamy 8-20. Kto pierwszy ten lepszy. A są różne stanowiska. Powodzenia!

@Heltmed Sp. z o.o.

Anna Nowy wpis

Przed zabiegiem poczułam się bardzo zaopiekowana po zabiegu bardzo zrelaksowano Ból ustąpił do tego wszystkiego bardzo nowoczesne wnętrza i ciepła atmosfera lokalizacja centrum Warszawy podczas wizyty można również uzyskać fachowe i cenne porady dotyczące naszych dolegliwości bardzo fajne miejsce na mapie Warszawy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heltmed Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Danuta

Fizjoterapia dostosowana do indywidualnych potrzeb. Przyjazna atmosfera, profesjonalni pracownicy. Gorąco polecam !

Pacjentka kliniki

Heltmed to wspaniałe miejsce do rehabilitacji dolegliwości związanych z układem kostnym oraz poprawy kondycji fizycznej.Zalety:profesjonalni,zaangażowani terapeuci,mila atmosfera,eleganckie,nowoczesne wnętrza,lokalizacja-centrum,dogodny dojazd z wielu dzielnic Warszawy.Polecam.

Ewela

Nie jestem pewna, czy ktoś kojarzy, ale kiedyś były oferty na Fizjoterapeutę. Aktualne? Po jakim czasie jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Bo napisali, że najpierw zlecenie.

Daria

Super miejsce! Idealne, aby znaleźć czas dla siebie po pracy, przynamniej dwa razy w tygodniu :)

Agata
@Daria

Możesz napisać coś więcej? O co chodzi z tym czasem dla siebie? Firma działa w myśl zasady work life balance? Jak w ogóle z zarobkami tutaj? Dobrze płacą?

Daria
@Agata

Cześć Agata, ja jestem klientką :) i mówię, że jak przychodzę po pracy na Rondo ONZ to mam czas dla siebie w końcu i się odprężam. Skąd mam wiedzieć jak tu płacą? A czym dla Ciebie jest work life balance?

Jolanta - wierny Klient :)

Dzień dobry, powiem tak - uczęszczam wraz z mężem i jestem zachwycona. Korzystam z usług dwa razy w tygodniu do godziny 16stej, więc jest taniej a mój mąż przychodzi na ósmą rano co tydzień. Uwielbiam to miejsce i cały personel. Polecam z całego serca. Weszliśmy w promocję za 3500 zł za pół roku za osobę (z ulotki), ale dosłownie rzutem na taśmę. Jedyne do czego „mogę się przyczepić” to że samochodem parking jest za pierwszą godzina za 2 zł, a druga za 9 zł bo nigdy nie mogę się wyrobić w godzinę, gdyż odpoczywam po zabiegach. Polecam też dietetyka klinicznego, dzięki której zeszłam z tabletek na cukrzycę.

Natalia

Widzę że wielu tu pacjentów, a czy jacyś pracownicy odwiedzają to forum? Bo mam pytanko. Znalazłam w starej ofercie na fizjoterapeutę stawkę 3 573 zł. Ciekawi mnie czy coś się zwiększyło po nowym roku? I czy pod względem atmosfery polecacie to miejsce do pracy? Bo nie wiem czy śledzić ogłoszenia.

@Natalia

Hey! Stawki fizjoterapeutów zaczynają się od 5776 zł brutto przy umowie o pracę na godziny poranne 8-16. Wieczorne są trochę inne. Mówię tu o pracy stacjonarnej. Natomiast jeśli chodzi o fizjoterapię domową, to zajmuje się nią inny dział i nie wiem jak to wygląda konkretnie. Jest miło, bo pacjentami są stałe osoby w różnym wieku, sporo młodych. Praktycznie jest bardzo mało pacjentów na zabiegi jednorazowe. Wiem, że kolejna rekrutacja rozpoczyna się od połowy kwietnia przy Rondzie ONZ 1. Pozdrawiam!

Agata
@Klaudia

Zaciekawiły mnie te stawki wieczorne dla fizjoterapeutów. Piszesz, że są one inne od dziennych, możesz powiedzieć ile dokładnie wynoszą? Jakieś benefity wchodzą w skład zatrudnienie np dofinansowanie do miltisportu? Jakieś dodatkowe ubezpieczenia?

Mateusz
@Agata

Najlepiej przyjść na rozmowę i samemu się dowiedzieć, ale na dole masz siłownię Zdrofit i ona ma tanie karnety ;P

Elżbieta
@Klaudia

A można liczyć na jakieś podwyżki? No bo to jest pensja startowa, tak? A z czasem, jak się ma kilka lat stażu w firmie, to dają więcej takim osobom?

@Elżbieta

Tak, ale to też zależy na jakim stanowisku Pani Elu. Bo na przykład z tego co wiem, działy handlowe mają inne pensje, uzależnione od innych czynników. Mogę Panią zaprosić do przetestowania, jako naszego przyszłego Pacjenta :) Udanego długiego weekendu!

Klaudia

Szok, że taka jakość w końcu zawitała do naszego kraju! :D Poza tym budynek i lokalizacja jest fenomenalna, bo metro jest obok a do złotych tarasów mam 5 minut. Bardziej przychodzę tu psychicznie odpocząć i dobrze się poczuć. Bardzo zadowolona. Polecam panią Paulinę na godziny popołudniowe :)

Marzena I.

Chodzę ja, moja córka i mój mąż. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku ze względu na moje problemy z napięciem mięśni szyjnych, a potem to już w ramach relaksu i profilaktyki. Polecam z całego serca

Rafał

Bardzo fajnie spędzam tu czas. Nic mi nie dolega poza chronicznym stresem i napięciem, ale rzeczywiście jest lepiej.

Jan R.

Uczęszczam regularnie od dwóch lat i tak się przyzwyczaiłem, że kiedy zrobiłem przerwę na okres wakacyjny to autentycznie tęskniłem i mi brakowało. Bardzo polecam!

Zuzanna L.

Bardzo lubię tutaj chodzić. Nic mi nie dolega ale robię to profilaktycznie. Natomiast moja mama korzysta, bo sanatorium ją doprowadziło prawie do kalectwa, ale już jest lepiej - dziękuje! Polecam 5*

Angelina

Lubię przyjemnie zakończyć tydzień podczas sensualnej terapii typu SPA i napić się czegoś rozkosznego ; )

Matylda

Moja Babcia i Mama chodzą regularnie, więc też się zapisałam ale głównie dla relaksu :) przyjemnie. Polecam!. Chodzę na AL. JPII 45A

Angelina
@Matylda

też chodzę, kocham to miejsce. A najbardziej niektórych ludzi stamtąd… ; )

Jacek i Monika

bardzo przyjemnie, chodzimy regularnie i czujemy się f e n o m e n a l n i e. ! : )

Zdzisław

Jestem kierowcą ciągników siodłowych na kontrakcie i gdy jestem w domu to regularnie chodzę na zabiegi. Bez nich nie wyobrażam sobie życia. Polecam Panią Paulinę!

Gabriela

Jestem ZACHWYCONA!!! Koniec z NFZ'em na który nie mogę się doczekać. POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Heltmed Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Heltmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heltmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heltmed Sp. z o.o.?

Heltmed Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Rondo ONZ 1
    00-124 Warszawa