Opinie o Woltanic Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Woltanic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Woltanic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woltanic Sp. z o.o. w Stęszew

Renata

Pracowałam w firmie Woltanic. Polecam, można się wiele nauczyć!

Klient

Firma ok. wszystko przebiegło sprawnie. Doradzili, zamówili i oczywiście zamontowali. Pompa działa bez problemu od kilku miesięcy

klient

może jakiś klient wypowiedzieć się na temat ich paneli? Czy jest ok? Mam ofertę i się zastanawiam którą wybrać. Dziękuje

Kornelia

Cenię sobie rzetelność firmy i szefostwa. Na początku pracy umawialiśmy się na pewien zakres obowiązków i wszyscy się z tego wywiązywali. Gdy zapytali czy chciałbym zwiększyć swoją odpowiedzialność i zakres obowiązków poszło za tym proporcjonalnie większe wynagrodzenie. To się ceni w obecnych czasach

Firma Woltanic Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy B2C – fotowoltaika i pompy ciepła. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
KM

Właśnie dostałem pracę, rekrutacja profesjonalna i miła, dobre warunki na start. Polecam.

Mati

Dużo się nauczyłem pracując w Stęszewie. Miałem też okazję poznać wiele ciekawych osób. Mam nadzieję, że dalej będę mógł się rozwijać.

Krzysztof

Zaczynając pracę w Woltanic totalnie nie miałam pojęcia czego się spodziewać. Bardzo szybko okazało się jednak, że to dobra i rzetelna firma, która docenia swoich pracowników. Oczywiście poza spoko wynagrodzeniem cenię sobie też miłą atmosferę w pracy, otwartość ludzi, w szczególności na pomoc innym. Polecam!

Olaf

Idealne miejsce pracy dla mnie. Dużo ciekawych i rozwojowych projektów, dzięki którym mogę uczyć się czegoś nowego.

Matylda

W Woltanic pracuję już dwa lata. Przez ten czas udało mi się poznać niesamowitych ludzi, zarówno w firmie jak i u klientów. Bardzo cenię sobie atmosferę i możliwości rozwoju

Olek

Woltanic to firma jakich dużo, ale to co ją wyróżnia to dbanie o pracowników. Pomagają na etapie wdrożenia, oferują różne możliwości szkoleń czy podnoszenia kompetencji. Bardzo podoba mi się atmosfera w pracy, otwartość innych, zadania, które są wyznaczane i podejście do klientów. Polecam.

Maja

Bardzo fajne miejsce do pracy. Daje dużo możliwości zdobycia doświadczenia i nauki.

Kamil

Rewelacyjna firma, mili ludzie i ciekawe zadania

Kamil

Rewelacyjna firma, mili ludzie i ciekawe zadania????

Aleksandra

Jestem bardzo nie zadowolna z usług tej firmy. Przedstawiciele wciskają kłamstwa i obiecują gruszki na wierzbie .zostawiłam u nich 80 tys za pompę 'która nie działa tak jak się należy i generuje koszty 4 razy takie o jakich mnie informowano .Co do paneli to wciśnięto mi kit ,że wyprodukują potrzebna mi moc do obsługi pompy I innych urządzeń Co jest wielkim kłamstwem bo sama pompa zabrała w miesiąc tyle ile te panele produkują przez rok .Przedstawiciele wciskają same kłamstwa.

Edyta
@Monika

Można z ciekawości się zapytać co jest zawarte w umowie między państwem? podkreśla pani że jest 4 razy drożej i ciekawa Jestem czy uwzględniona tu jest w jakikolwiek sposób W jakiejś gwarancji może? Tutaj jest specjalny dział od tego czy ktoś inny się tym zajmuje?

Edyta

wiadomo jakie warunki mają tu obecnie przedstawiciele tak w praktyce? Pytam, bo jeden z klientów się mocno skarży odnośnie mówienia jakiejś nieprawdy... Ktoś orientuje się w stawce dla PH z językiem niemieckim? Pytam, bo szukają ale nie podali. Na ile ostatecznie da się wyjść?

marian

banda oszustow .i naciagaczy .mowili co innego wyszlo inaczej .przedstawiciele klamali na kazdy temet .takich przekretow jeszcze nie widzialem.obiecywali zalatwic dotacjie ,nie zalatwili nic,oszukali w sprawie pozyskania i wysokosci dotacji. N A C I A G A C Z E !!!..U W A Z A J C I E NA FIRME W O L T A N I K ZE STESZEWA

Dziekuje za wspolprace. Nigdzie sie tyle nie nauczylem co w biurze w Steszewie. Pozdrawiam wspolpracowników.

Sylwia
@Marcin

A długo tam pracowałeś? Czego można się tam nauczyć? W ogóle to są jakieś możliwości rozwoju, szkolenia itp?

Jak wygląda praca na stanowisku Pracownik Biurowy? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Woltanic Sp. z o.o.?

Pracownik biurowy

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak stabilnosci. Ustalenia na rozmowie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nierówne zarobki w stosunku do obowiązków. Niekompetentne szefostwo. Firma (usunięte przez administratora) ludzi.

Magda
@Pracownik biurowy

Zgadzam się. Od pół roku jestem ich klientem i mogę potwierdzić, że ustalenia w rozmowach tea do tego brak informacji zwrotnej i ciągła spychologia problemów pomiędzy pracownikami firmy. Jestem bardzo niezadowolona ze współpracy z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Woltanic Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Woltanic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woltanic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woltanic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woltanic Sp. z o.o.
  • Powstańców Wielkopolskich 49 lok. 1