Opinie o Woltanic Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Woltanic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Woltanic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woltanic Sp. z o.o. w Stęszew

Olgierd

Witam, chciałem podzielić się opinią nt. firmy Woltanic z perspektywy kandydata. Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjną na konkretny dzień i godzinę 13:30 z czego o godzinie 13:20 zadzwoniła do mnie Pani (bodajże asystentka), informując, iż Pani prezes po przejrzeniu mej aplikacji jeszcze raz - nie jest zainteresowana. I może nie byłoby w tym nic złego gdyby takie sytuacje zdarzały się na poziomie selekcji CV natomiast 10 min. przed rozmową? Nie mam żalu ponieważ uczestniczę w kilku innych procesach rekruracyjnych natomiast człowiek organizuje czas specjalnie po to aby się pojawić a tu taki chamski teatrzyk. Jeżeli ktoś traktuje z takim dysrespektem koandydata to co dopiero pracownika lub klienta (można się tylko domyślać) - firm fotowoltaicznych powyrastało jak grzybów po deszczu a z takim podejściem nie wróżę rezultatów w dalszej realizacji planów organizacji na tle konkurencji. Gorąco nie pozdrawiam.

@Olgierd

Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację, nie mamy tego w zwyczaju. Pracowników oraz klientów traktujemy z należytym szacunkiem. Pozdrawiamy

Beata

Firma która nie potrafi wysłać poprawnie wypełnionego z3a do zus robiąc sobie jaja ze Zleceniodawcy atrakcyjna umowa Zlecenia z najniższa stawka za godz nic tylko POLECAĆ

@Beata

Opinia napisana przez byłego pracownika, który próbuje działać na szkodę firmy. Nie możemy zgodzić się z tym komentarzem, taka sytuacja nie miała miejsca.

Ak

Witam.Z nie przyjemnością jestem. Klientwm tej firmy a mianowicie od 6msc jak bylo trxena zrobic wpłatę koncowa po montażu firma sama potrafila zadzwonic dopominac sie o swoje, twraz jak mam problem a mianowicie z panelami fotowoltaicznymi niestety jestem zbywany, nikt nie potrafi sie skontaktowac tylko email i tak cY siak brak odpowiedzie. Nie popecam firmy niestety lepeij dołożyć trosKw wiecej a byc traktowanym poważnie..

@Ak

Bardzo nam przykro, że ma Pan takie doświadczenia. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom opiekę posprzedażową na jak najwyższym poziomie. Prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem biuro@woltanic.pl lub poprzez infolinie wybierając odpowiedni dział, na pewno uzyska Pan pomoc. Pozdrawiamy serdecznie Woltanic

Jagoda

Bardzo miło wspominam pracę tutaj. Fajna atmosfera w pracy, uczynni ludzie. Można się dużo nauczyć.

Firma Woltanic Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy B2C – fotowoltaika i pompy ciepła. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Kacper

Woltanic był moim pierwszym pracodawcą. Zaczynałem od prostych rzeczy, ale miałem też szansę nauczenia się wielu nowych rzeczy. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie złapie doświadczenie i lubi tą branżę to warto.

Fajna firma do rozwoju. Można się wiele nauczyć. Bardzo fajni ludzie, którzy chętnie pomagają i podpowiadają.

Sebastian

Instalacje zamontowana fachowo przez własną ekipę firmy w krótkim czasie.bez zbędnego przesuwania terminów. Doradca fachowo dopasował wielkość do naszego faktycznego zapotrzebowania w firmie. Możemy polecić firmę innym klientom.

marek

Sympatyczny pracodawca i mili ludzie, spoko zarobki, firma zapewnia rozwój. Polecam ;)

Edyta
@marek

spoko zarobki w kontekście kwot zbieżnych z rynkowymi? czy może nieco ponad wychodzą? generalnie adekwatne do obowiązków? jakich konkretnie?

Krzysztof

Mimo, ze nie pracuje już w Woltanic bardzo miło wspominam czas kiedy współpracowaliśmy. Miejsce, w którym wiele się nauczyłem, gdzie mogłem rozwijać swoją pasje i zainteresowania. Polecam to miejsce każdemu.

Bartek

Bardzo polecam firmę Woltanic. Już po pierwszej rozmowie poczułem, że jest to odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju i to właśnie z tą firmą chcę wiązać swoją przyszłość. Dziś pracuję w ambitnym i zaangażowanym zespole ;)

Ryszard

Fantastyczna firma, bardzo mili i serdecznie ludzie, a zarazem profesjonalni w działaniu. Z czystym sumieniem polecam!

Marian

Polecam. Firma Woltanic to świetne miejsce pracy ;)

Klara

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Woltanic. Oferują dobre zarobki, a oczekiwania względem pracowników nie są z kosmosu. Polecam

Patrycja klientka

Bardzo profesjonalna firma z dobrymi cenami. Polecam ;)

Jacek

Polecam firmę jako pracodawcę nastawionego na potrzeby pracowników. Przede wszystkim od początku bardzo rzetelnie podchodzą do rekrutacji, są otwarci na rozmowy i szanują potrzeby pracownika.

Dominik

Solidna firma, bardzo dobrze wspominam naszą współpracę. Polecam! ;)

Magdalena

Praca w Woltanic była dla mnie fajnym doświadczeniem w życiu. Mili ludzie i dobre zarobki. Polecam

Przemysław

Woltanic to naprawdę fajne miejsce do pracy! Polecam

Marian

Jestem byłym pracownikiem biurowym – bardzo miło wspominam współpracę. Dobre wynagrodzenie i konkretny rozwój . Polecam

Edyta
@Marian

Opiszesz konkretniej ten wspomniany rozwój właśnie? Zwłaszcza, że podkreśliłeś to, że były, więc tym bardziej mnie to zastania. Wypalenie zawodowe? Po jakim czasie pracy?

Polecam! Praca w tej firmie to była dla mnie sama przyjemność. Bardzo miło wspominam

Zostaw merytoryczną opinię o Woltanic Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Woltanic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woltanic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woltanic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 30 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woltanic Sp. z o.o.
  • Powstańców Wielkopolskich 49 lok. 1