Opinie o Kupauto24 Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kupauto24 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kupauto24 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kupauto24 Sp. z o.o. w Rybnik

pracownik firmy

Kompletnie się nie zgadzam z krytyką firmy, pracuję i jestem zadowolona z warunków i płacy. Szef sam dba o rozwój firmy w każdej sferze również o rozwój osobisty siebie i pracowników, Szkoda że Ci co dają negatywne opinie zapomnieli chociażby o integracjach które Szef dla Nas organizował od pobytu w hotelu po wigilijkę.

Gosia
@pracownik firmy

Moze i szef dba o rozwoj firmy ale o klientow raczej w ostatnim czasie bardzo zle nie zwraca pieniedzy i ze tak sie wyraze olewa klienta nawet na meile nie raczy odpisywac nie dotrzymuje umowy

Gabor

Bardzo miły dealer, miałem wrażenie, że ludzie tutaj wiedzą o czym mówią. Wszystko poszło cudownie! Z przyjemnością ponownie!

Adela Nowy wpis

Witam. w ofercie dla doradcy klienta została podkreślona opieka nad klientem. Czytając te pojawiające się komentarze od nich samych zastanawiam się czy przydzielona jest określona liczba stałych klientów czy jednak doradcy się nimi zamieniają?

Karol Nowy wpis

Jestem całkowicie zadowolony z obsługi, jaką otrzymałem w Autohus, serwisu i zakupu samochodu. Rozmowa była miła i nieformalna.

Hubert Nowy wpis

Szybki i nieskomplikowany proces zakupu. Właściciel był bardzo przyjazny i kompetentny oraz udzielił nam dobrych rad. Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o zakupie i samochodu.

Mateusz Nowy wpis

Super przyjazny, najlepsze porady, wszystko zgodnie z obietnicą i więcej.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kupauto24 Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dyrektor Handlowy?
Bruno

Mój zakup samochodu został przeprowadzony doskonale. Sprzedawca naprawdę wykazał się dużym zaangażowaniem i wiedzą. Niestety w dzisiejszych czasach nie jest to już rzeczą oczywistą. Jestem więcej niż zadowolony i mogę tylko polecić tego dealera.

Natan

Wszystko poszło idealnie i poważnie, natychmiast możliwa była obszerna jazda próbna.

Dominik

Byłem bardzo zadowolony z usługi. Porady były doskonałe, a firma sprawiała przejrzyste wrażenie. Mogę tylko polecić :)

Bartosz

Cena była bardzo przystępna i najlepsza w porównaniu do innych dealerów, a pojazd był w stanie zgodnym z opisem. Wszystko było naprawione i przygotowane, kiedy go odebrałem

Krzysztof

Mój doradca udzielił mi dobrych rad i był bardzo zaangażowany w moje osobiste interesy, aby szybko wprowadzić pojazd na drogę - bardzo za to dziękuję - również za miłą rozmowę oprócz porady.

Dawid

Bardzo dobrze utrzymane pojazdy, nawet w wyższej klasie. Doradztwo i sprzedaż były bardzo profesjonalne. Z przyjemnością zrobilibyśmy to ponownie.

Gabriel

Bardzo miły, zawsze pomocny personel. Zawsze czujesz, że jesteś pod dobrą opieką, a pojazd jest w dobrych rękach.

Oskar

Szczególnie dziękuję za porady i nieskomplikowaną obsługę mojego nowego samochodu! :-)

Odebrałem mój nowy samochód. Przekazanie było przyjazne i wszystko zostało cierpliwie wyjaśnione.

Julian

Porady są nieskomplikowane i nie pozostawiają nic do życzenia. Z czystym sumieniem polecam każdemu ????.

Igor

Bardzo przyjazny, bardzo pomocny, piękne pojazdy zdecydowanie warte obejrzenia

Miłosz

Dealer zdecydowanie zasługuje na 5 . Zobaczyliśmy nasz samochód w Internecie, po prostu przejechaliśmy obok bez umawiania się na spotkanie i otrzymaliśmy bardzo przyjazne powitanie i porady. Udało nam się również spontanicznie przetestować samochód, więc decyzja została podjęta. Rejestracja odbyła się w mgnieniu oka, a nasz samochód był gotowy do odbioru, świeżo umyty. Przyjazna, kompetentna, uprzejma i świetna obsługa. Wielkie dzięki dla wszystkich! Chętnie tu wrócimy

Tymon

Kupuję samochód taki, jaki chcę. Kompetentne, przyjazne doradztwo, sprawny proces zarówno podczas pierwszej wizyty i jazdy próbnej, jak i przy odbiorze. Wszystko było gotowe zgodnie z ustaleniami, dobra rada.

Stanisław

Mogłem spokojnie obejrzeć pojazd bez obecności sprzedawcy. Pojazd nie był mi wciskany na siłę, ale mogłem skontaktować się ze sprzedawcą. Na życzenie mogłem od razu odbyć jazdę próbną. Na moje pytania udzielono kompetentnych odpowiedzi, a proces zakupu był szybki i nieskomplikowany.

Mikołaj

Bardzo przyjazny i pomocny. Tak powinien wyglądać zakup samochodu! Zdecydowanie mój pierwszy wybór przy następnym zakupie samochodu!

Franciszek

Super najlepszy sprzedawca samochodów. Każda wizyta jest przeżyciem. Jeśli jest jakiś sprzedawca, któremu można zaufać, to właśnie jemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kupauto24 Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Kupauto24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kupauto24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kupauto24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kupauto24 Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zebrzydowicka 46
    44-217 Rybnik