Opinie o Flexi House Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Flexi House Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Flexi House Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flexi House Sp. z o.o. w Zabrze

Krzysztof Nowy wpis

Odradzam jakiekolwiek nawiązywanie współpracy z Flexi House! Na początku kontakt z właścicielem rewelacyjny, w superlatywach opowiadał o swojej firmie i sprawności działania. Oględziny aktualnej kotłowni w której jest piec gazowy ze współistniejącym kominkiem z płaszczem wodnym. Podłączenie do tego systemu pompy ciepła nie stanowiło w tym momencie żadnych problemów. Umowa zawarta w lutym 2022, planowany montaż - marzec 2022r. W marcu zostałem poproszony o przesunięcie terminu na przełom kwietnia i maja ze względu na ilość zleceń .... Oczywiście nie miałem nic przeciwko, przecież do zimy daleko .... W maju montaż się nie odbył. Pod koniec maja pojawiła się na oględzinach ekipa montażowa lecz szybko się "ulotniła". Jak się okazało wpięcie pompy do istniejącej instalacji przerasta ich możliwości i umiejętności. Od tego momentu kontakt z Flexi House praktycznie się urwał. Wielokrotnie wydzwanianie nie pomagało. Jedynie zmiana numeru telefonu okazywała się skuteczna. Od czerwca z właścicielem nie ma żadnego kontaktu. Jego pracownicy miernie próbowali temat załatwić ... nie kojarząc, że jestem ich klientem od lutego 2022. Ostatecznie w połowie lipca 2022 udało mi się wymusić na firmie aby na zakupioną pompę wystawiła mi fakturę końcową. Jeśli chodzi o montaż ... nabrali wody w usta. Dzisiaj kończy się lipiec a ja szukam firmy, która zamontuje mi pompę przed zimą. Teoretycznie mógłbym pójść do sądu, ale nie mam w naturze udowadniania racji. Nawet gdyby ostatecznie wykonali tą usługę to miałbym poważne obawy co do jakości montażu, a ewentualny serwis i przeglądy przy moich doświadczeniach z unikaniem kontaktu przysporzyłyby mi tylko dodatkowych nerwów i problemów ..... Generalnie nie tyle - nie polecam korzystania z usług tej firmy ... co ODRADZAM.

Mariusz Szemplinski Nowy wpis
@Krzysztof

Sytuacja prawie identyczna; na początku kontakt z właścicielem rewelacyjny. Osobiście przywiózł mi pompę do domu. Umowa podpisana, gotówką zapłacone za pompę ciepła i (usunięte przez administratora) montaż na umowie koniec lipca początek sierpnia, następnie prośba o przesunięcie montażu ponieważ maja tyle pracy, zgodziłem sie na początek września zostałem (usunięte przez administratora) !!!!!!!! Mamy listopad i jestem bez zamontowanej pomy. Kontaktu praktycznie brak numer telefonu nie odpowiada jak by był wyłączony od kilku dni. Jestem bez zamontowanej pompy zostałem z ręka w nocniku !!!! Pracownicy maja ,,totalną ,, zlewkę.. MOŻE JAKIŚ WSPÓLNY POZEW DO SĄDU BYŁBY ROZWIĄZANIEM ?

Niezadowolony

Oszuści, kłamią o dostępności pomp ciepła, że już je wysyłają, czekam od 2 miesięcy na transport z ich magazynu, a teraz piszą że pomp nie mają. Przetrzymują zaliczkę i oszukują, unikają kontaktu.

kajot Nowy wpis
@Niezadowolony

witam , jak Pan poradził sobie z Flexi Hause bo mam ten sam problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexi House Sp. z o.o. - Zabrze

Flexi House Sp. z o.o.