Opinie o Cuparius Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cuparius Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Cuparius Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cuparius Sp. z o.o. w Szczecin

Prawda

Uff, od czego zacząć, kiedy myślę o tej firmie. Może zacznę od pozytywów, niektórzy ludzie byli naprawdę świetni w swoim zachowaniu, ponieważ mogłeś dostać pomoc i nigdy jej nikt nie odmówił. Nie wiem jak jest teraz, bo już tam nie pracuję, ale było kilka osób, które próbowały przekonywać wynikami. Również ważny temat, wyniki, jeśli nie pracowałeś na co dzień jak szaleniec, miałeś kłopoty z Team Managerką i czasami krzyczała na ciebie. Menedżerów nie można traktować poważnie, ponieważ nie wyglądają na profesjonalistów, ponieważ cały czas krzyczą na pracowników lub przeklinają (przede wszystkim Team Managerka projektu), to jest po prostu żałosne. Na początku praca zaczęła się dobrze, ale potem wszystko potoczyło się w złym kierunku, ponieważ kierownik podejmował złe decyzje, które nie były nawet przemyślane. Pracowników było coraz mniej, bo wielu decydowało się na coś lepszego. Firma ma problemy z rekrutacją nowych pracowników, ponieważ osoba odpowiedzialna za rekrutację niestety nic nie rozumie z tego, czym się zajmuje. Po prostu nie można traktować firmy poważnie. Zamiast inwestować w ludzi, którzy chcą się rozwijać, próbują się ich pozbyć. Szkolenia nie mają żadnej wartości dodanej, bo trzeba w nich uczestniczyć, ale niczego się nie można nauczyć, bo treść jest przekazywana w sposób zupełnie nieprofesjonalny. Jeśli zrobisz coś źle w praktyce, Team Managerka krzyczy na ciebie, zamiast wyjaśniać, co można poprawić. Warunki pracy nie odpowiadają standardom, ponieważ nie ma klimatyzacji ani ogrzewania. Latem jest za gorąco, a zimą za zimno. Nie możesz się nawet skupić na pracy. Jesteś oceniany jak pracownik na linii montażowej, ale nie chcesz inwestować w lepsze warunki pracy. Stoły prawie się rozpadają, gdy się o nie oprzesz. Krzesła są brudne i przestarzałe, częściowo zepsute i nie są dobre dla pleców. Są inne firmy, w których masz więcej zalet, tutaj jesteś traktowany jak numerek, który musi pracować na linii montażowej, inaczej będziesz miał kłopoty z Team Managerami. Ale najgorsze jest to, że ta firma zmusza cię do pracy w święta, co jest prawnie zabronione. Nie masz wyboru, musisz się pojawić. Ta firma nie przestrzega żadnych przepisów, dlatego w przeszłości miała problemy z różnymi wizytami w pracy. Wszystko musi być zapisane na papierze, bo trzeba podpisać wszystko, co się da. Na szczęście już tam nie pracuję, bo nie ma szacunku, kierownictwo i dyrektor zarządzający znęcają się nad pracownikami, bo obgadują pracowników za ich plecami. I do tego pracownicy są zmuszani do wykonywania pracy, gdzie nie jest to nawet zapisane w umowie o pracę.

Patryk
@Prawda

Wenn jemand in diesem Unternehmen zu viele Fragen stellt und mit dem Teamleiter nicht einverstanden ist, erhält er oder sie nach der Probezeit keine Gehaltserhöhung. Es wird immer einen Grund geben. Darüber hinaus sind Personen in einer besseren Situation, die direkt mit dem Chef sprechen können (und nicht über eine Personalvermittlerin). Die getarnte Freundin des Teamleiters wird dir bestimmt nicht weiterhelfen. Schließlich dient sie auch denen, die über ihr stehen.

kleines

Cuparius to niesamowicie pozytywny pracodawca, który zasługuje na najwyższe pochwały. Mam przyjemność pracować dla tej firmy i doświadczenie to jest wyjątkowe pod każdym względem. Po pierwsze, atmosfera w Cuparius jest przyjazna i wspierająca. Zarówno kadra zarządzająca, jak i wszyscy pracownicy są otwarci, życzliwi i gotowi do pomocy. Od samego początku czuję się mile widziana i doceniana za moje umiejętności i wkład w rozwój firmy. Cuparius stawia na budowanie silnego zespołu, co przekłada się na współpracę i efektywność w pracy. Pracodawca dba również o rozwój zawodowy swoich pracowników. Firma oferuje szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności i doskonalenie obecnych. Miałam okazję uczestniczyć w różnych szkoleniach, które znacząco wpłynęły na moją karierę. Cuparius dba także o dobre warunki pracy. Biura są nowocześnie urządzone, ergonomiczne i dobrze wyposażone, co wpływa na komfort pracy i wydajność. Do dyspozycji pracowników są napoje, przekąski, kawa, herbata. Cuparius zasługuje na ogromne pochwały za organizację imprez dla pracowników. To fantastyczny pracodawca, który naprawdę dba o dobre relacje w zespole i tworzy przyjazne środowisko pracy. Imprezy organizowane przez Cuparius są zawsze niezapomniane i pełne radości. Bez względu na to, czy to jest coroczne spotkanie firmowe, piknik czy choćby niewielkie wyjście na spotkane lub lunch, Cuparius zawsze stara się zapewnić pracownikom niezapomniane doświadczenia. Cuparius przejawia niezwykłą kreatywność i troskę o szczegóły podczas organizacji imprez. Wszystko jest starannie zaplanowane, a atmosfera jest zawsze pełna radości i entuzjazmu. Wspaniałe jedzenie, atrakcje, niespodzianki i gry integracyjne - wszystko to sprawia, że każda impreza jest wyjątkowa i niezapomniana. Wreszcie, wynagrodzenie i pakiet benefitów oferowany przez Cuparius są konkurencyjne i sprawiedliwe. Pracownicy są doceniani za swoje zaangażowanie i osiągnięcia, co motywuje do jeszcze większych wysiłków. Podsumowując, Cuparius to wspaniały pracodawca, który stawia na ludzi, rozwój i społeczne zaangażowanie. Mam ogromną przyjemność być częścią tej firmy i gorąco polecam ją każdemu, kto poszukuje pracy w miejscu, gdzie można osiągnąć sukces zawodowy i jednocześnie czuć się spełnionym.

Firma Cuparius Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Manager w mieście Szceczin. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Komasz

tak.

Julka Nowy wpis

Cześć, widziałam, że dopiero co firma miała rekrutacje na posadę specjalista ds. kadrowo administracyjnych. Zaznaczyli, że dają 30 dni urlopowych dla pracownika. Ale te dni urlopowe to jakieś dodatkowe, inne niż te wynikające z kodeksu pracy? No bo jak to te same no to żadnej benefit.

RS Nowy wpis
@Julka

Skoro wg kodeksu pracy możesz mieć max. 26 dni urlopu, to wg Ciebie dodatkowe 4 dni to nie benefit? :P Te 30 dni to również dla świeżaków, którzy zgodnie z latami pracy / szkoły mieliby 20 dni urlopu. To też nie benefit? :D

Menedżerowie plotkują o swoich pracownikach za zamkniętymi drzwiami. Naprawdę szkoda!

Ich bin „immer noch“ hier Nowy wpis
@Tomek

Mitarbeiterräume müssen geöffnet bleiben. Aber wenn die „Mächtigen“ jemanden verunglimpfen oder loswerden wollen, weil er für sie unbequem ist und mit den dort herrschenden Arbeitsbedingungen und Regeln nicht einverstanden ist, schließen sie die Tür und niemand darf dort rein.

Prawda

Justa
@Prawda

Hej! Możesz napisać coś więcej o tej pracy w święta? To jest 4 brygadowka? Czy jakieś nadgodziny w wolne dni się pracuje? One są dodatkowo płatne czy wolne się odbiera?

Obecny pracownik
@Prawda

Zgadzam się z tą opinią ponieważ pracuję aktualnie w tej firmie (poważnie rozważam rezygnację) i niestety wszystko się zgadza, w szczególności treści dotyczące głównej kierowniczki (prawej ręki szefa) i pani od HR. Żadnego szacunku dla pracowników, obmawianie obecnych i byłych pracowniów Cupariusa, są na porządku dziennym. Główna kierowniczka krzyczy na pracowników, wyśmiewa ich i w sytuacjach, gdy zrobią coś źle (bo sama tak im powiedziała), wmawia im że to oni coś źle zrozumieli. Osoby zarządzające w tej firmie nie posiadają wykształcenia ani odpowiednich kompetencji do kierowania innymi. Ich jedyną domeną jest to, że znają niemiecki, bo mieszkali albo pracowali w Niemczech. Niestety to właśnie ci ludzie mają szkolić innych i na podstawie ich opinii, szef podejmuje decyzje o czyimś być albo nie być, o podwyżkach czy awansach. A doceniają oni ludzi podobnych do siebie, czyli lizusów i donosicieli bez szkoły. Osoby wykształcone, które chcą spokojnie pracować, zarabiać, rozwijać się i awansować, nie zrobią tutaj kariery. Niestety taka jest smutna prawda o tej firmie.

Patryk Nowy wpis

Bartek

Pisano, zwłaszcza w 2022, że szkoleń jako takich się tu nie przeprowadza, że jak już to są raczej treningi kompetencji, a poza tym, wszystko mają opanowane i bez tego, bo to miejsce dla specjalistów. Jeśli więc jest to prawdą, to jak z wdrożeniem, jest jakieś? Co do kwot, to widzę natomiast, że proponują obecnie 6 000–8 000 zł brutto + UoP dla Specjalisty ds. backoffice ze znajomością języka niemieckiego B1. A właściwie specjalistów, bo zaznaczono, że potrzeba wielu kandydatów. Z czego więc to zwiększone zapotrzebowanie na pracowników wynika?

Mitarbeiter
@Bartek

Die Mitarbeiter von Cuparius sind eine Ansammlung ehemaliger UniCredit- und CSP-Mitarbeiter, aber auch Kollegen der Personalvermittlerin. Das Unternehmen gibt an, dass eine Berufsausbildung nicht notwendig sei, da es Spezialisten beschäftige. Die Frage ist, auf welchem ​​Gebiet können diese 20- und 20+-Jährigen, die es beschäftigt, Spezialisten sein?

Firma Cuparius Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka zarządu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Jak firma patrzy na aplikacje kandydatów, którzy wysyłają cv mimo braku lub nieaktualnych ofert, chętnie je rozpatrują? Chciałbym się starać o posadę back office specialist, a właśnie było ważne rok temu... Rok temu można było dostać 6-8k podstawy, teraz to są te same kwoty?

Jak szefostwo w Cuparius Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Ta atmosfera wprowadzana jest przez szefostwo tylko? Tak się zastanawiam, że nad organizacją powinni też dbać kierownicy chociażby. Jak przebiega z nimi współpraca, już lepiej da się ocenić? W związku z tymi zachowaniami dużej rotacji trzeba się spodziewać w firmie?

Iwona

Aktualnie stawiamy na rozwój pracowników i prace zespołową. Nikt nie został menagerem.

Elżbieta
@Iwona

Jeśli stawiacie na rozwój to macie jakieś szkolenia? :)

@Elżbieta

Nie są to typowe szkolenia, ale raczej treningi kompetencji ;)

@Elżbieta

Wystarczy nam wyczucie.Nie zastanawiamy sie nad procedurami.Ocena generuje sie w glowie i jest obiektywnie fajna.Mamy wiele innych problemow na glowie.Szkolenie jezt dobre dla nowicjuszy.Zatrydniamy tylko specjalistow

Komasz

tak.

Legenda

Nie polecam firmy ludziom o słabych nerwach. Przełożona i szef traktują pracowników zupełnie bez szacunku. Drwiny i sarkazm na porządku dziennym. Bardzo często wprowadzane zmiany zasad pracy, które nie są nigdzie zapisane, aż ciężko spamiętać. Jeśli masz inne zdanie niż wcześniej wspomina przełożona, to nie jest one brane pod uwagę. Racja jest tylko po jednej stronie.

Alex
@Legenda

Drwiny i sarkazm przy jakich okazjach mogą mieć miejsce, gdy się czegoś nie pamięta lub nie wie? I czy ktokolwiek z osób decyzyjnych wyjaśnia, czemu służą te zmiany zasad pracy?

@Legenda

A czym niby szantażuje się pracowników? Jest to kwestia być albo nie być we firmie? Co takiego ulega zmianom, możesz podać przykład? Godzinny są inne czy rodzaj obowiązków?

Firma Cuparius nie płaci ZUSU ani NFZ, omijać szerokim łukiem.

Pomocne

Witam wszystkich, którzy zastanawiąją się nad pracą w tej firmie. W skrócie podaję wady i zalety tego miejsca pracy. Mam nadzieję, że pomogą w podjęciu Waszej decyzji:) Zalety: - słodycze, kawa, herbaty, woda, soki - do woli i no limits. Typowo niemieckie podejście i to jednoznacznie jest in plus, - szkolenia firmowe dotyczące bardzo wielu zagadnień związanych ze stanowiskiem pracy. Bardzo ciekawe i pomocne, choć prowadzone często przez ludzi, którzy niezbyt dobrze potrafią przekazywać wiedzę, - spotkania integracyjne. Wady: - spotkania integracyjne - na ten czas nie chciano dawać urlopów. Jeśli nie lubisz wchodzić komuś w przysłowiowy (usunięte przez administratora) i podzlizywać się, będziesz na straconej pozycji, - chcesz "tylko pracować"? - daj sobie spokój. Jeśli twoim głównym celem jest przychodzić do pracy i pracować, to także będziesz na straconej pozycji, bo w tym miejscu należy puszczać do głównej managerki oczka i udawać, że wszystko co mówi, jest cudne i mądre. Jeśli, nie daj Boże, masz własne zdanie, jesteś niezależną osobą w sensie opinii i myślenia, to wcześniej lub później usłyszysz, że nie pasujesz do Teamu i zostaniesz zwolniony. - święta państwowe polskie - pracuje się tu w każde święta. Niby w polskie nie trzeba, jak się nie chce, ale spróbuj tylko kilkakrotnie zwolnić się na te dni... Zostanie to skrzętnie odnotowane i z pewnością możesz już szukać czegoś innego. - szef - generalnie niewiele go obchodzi, nie interesuje się zbytnio pracownikami, oprócz samego momentu zatrudnienia, zwolnienia, albo jakiś tam szkoleń. Wszystkie obowiązki powierza głównej managerce, w związku z tym, gdy coś jest nie tak, to bazuje wówczas tylko na jej opinii, która niestety jest bardzo stronnicza i subiektywna. Warto zaznaczyć, że szef nie dotrzymuje słowa w kluczowych ustaleniach, dlatego nie dziwi mnie to, co tu czytam, bo u mnie było tak samo. Po okresie próbnym dowiedziałem się, że warunki ustalone wspólnie podczas zatrudniania, już nie obowiązują. Z poprzedniego miejsca pracy zrezygnowałem praktycznie tylko ze względu na te warunki, które ustaliliśmy wspólnie na rozmowie kwalifikacyjnej, zatem, gdy dowiedziałem się po okresie próbnym, że to, co ustaliliśmy, nie zostanie spełnione przez szefa, zostałem postawiony w sytuacji bez wyjścia. Nie rezygnowałbym po prostu z poprzedniego miejsca pracy, gdybym wiedział, że słowo szefa jest nic nie warte. Warto o tym pamiętać, szczególnie wtedy, gdy zależy Wam na jakichś ustaleniach, bo raczej na pewno, strona zatrudniająca nigdy ich nie spełni. Nie traktowałbym także poważnie żadnych objetnic, jakie na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszycie od szefa, bo raczej na pewno po okresie próbnym usłyszycie, że ich spełnienie nie było możliwe lub "przesunie się w czasie", czyli nigdy nie dojdzie do skutku. Brak komentarza - Główna managerka (prawa ręka szefa) - na pierwszy rzut oka jest miła. Z czasem krzyczy na pracowników (brak kultury), wykazuje brak szacunku do pracowników, chyba że należy się do jej grona ulubieńców, wówczas jest grzeczna. - osoba "godna zaufania" - choć na rozmowie kwalifikacyjnej wydaje się być kimś dojrzałym, to w gruncie rzeczy jest zakamuflowaną koleżanką głównej pani manager. Wyróżnia ją w sytuacjach konfliktowych/spornych: zero obiektywizmu oraz brak własnego zdania. Gdy coś jest nie tak, zawsze trzyma stronę głównej managerki i/lub szefa - nigdy pracownika. Jeśli pracownik nie jest w najlepszej komitywie z panią manager/i/lub osobą "godną zaufania" i/lub szefem to trzeba się liczyć z częstymi naganami ew. wezwaniami na przysłowiowy dywanik. Warto także nadmienić, że doświadczenie zawodowe zebrane w tej firmie, z razji branży, raczej na niewiele się zda w CV, gdyż nie jest to typowa obsługa klienta. Jeśli nie zraziłeś/-aś się powyższym opisem lub/i chcesz pracować w przyszłości w branży zarządzania nieruchomościami (nie mylić ze sprzedażą) to może to być coś dla Ciebie. W przeciwnym wypadku szkoda Twojego czasu.

@Pomocne

A to kto konkretnie prowadzi te szkolenia firmowe? To inni pracownicy na wyższych posadach? Czy raczej firmy, osoby zewnętrzne? Fajnie, ze wgl są, ale jak często w roku się odbywają i czy one są w godzinach pracy?

Nike

Witajcie ludzie, też tam byłem, szczerze mówiąc, miałem złe przeczucia. Siedzisz w jednym pokoju z szefem i HR. To, co ci powiedziano, brzmi w jakiś sposób błędnie. Problem w tym, że mówi się dużo i odnosi się wrażenie, że ktoś cię okłamuje lub upiększa. Następna sprawa to polskie wakacje trzeba działać według pierwszych informacji bo kochani Niemcy chcą dotrzeć do kogokolwiek. Z mojego punktu widzenia to dziwne, święto jest czymś wyjątkowym i wtedy trzeba pracować, hmm. Nie potrafię powiedzieć, czy jest pan zmuszony, nie wiem, ale mogę to sobie wyobrazić, tak. Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Nawet po dniu pracy próbnej nie czujesz, że musisz to robić z jakiegokolwiek powodu (to moje osobiste stwierdzenie).Kiedy skończyłem, naprawdę miałem poczucie, że wszystko w tej firmie jest świetne. dziwne uczucie, dlatego trzymam ręce z dala od tego, nie będziemy w stanie stwierdzić, czy to dobrze, czy nie.

@Nike

A mnie ten dzień pracy próbnej bardzo interesuje. Czy płaca za taki dzień pracy, czy to jest na zasadzie wolontariatu? I taki dzien to jest faktycznie praca, czy takie wdrożenie i tłumaczenie, co trzeba zrobić i jak dane obowiązki się wykonuje?

@kandydat

Brałam udział w rekrutacji do tej firmy. Pierwsze wrażenie było naprawdę bardzo dobre, Pani rekrutująca mnie naprawdę przemiła, szef również w porządku. Problemy zaczęły się w momencie negocjacji wynagrodzenia. Przy pierwszej rozmowie moje warunki zostały zaakceptowane, jednak po dniu próbnym szef zaproponował mi nieco mniejsze wynagrodzenie ze względu na brak doświadczenia w tej konkretnie branży, na co byłam w stanie się zgodzić. Jakie było moje zdziwienie kiedy mailowo otrzymałam ofertę pracy z o wiele niższym wynagrodzeniem niż zostało uzgodnione kilka dni wcześniej ustnie z szefem. Myślałam początkowo, że to pomyłka ale okazało się, że nie. W skrócie mimo tego, że ostatecznie nie podjęłam tam pracy to nie polecam z perspektyw kandydata. Szkoda czasu na dwie rozmowy rekrutacyjne(oczywiście stacjonarnie, firma nie zgadza się również na HO) i dzień próbny.

Martysia
@@kandydat

Wyjaśniono chociaż, dlaczego finalnie wyslano mailowo ofertę z jeszcze niższa stawka? Czy decydował o tym również brak doświadczenia? Czyli osoby bez doświadczenia są mile widziane ale nie mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie?

@Martysia

Przekazano mi tylko informację, że szef zostaje przy swojej propozycji bez podawania przyczyny. Jeśli chodzi o brak doświadczenia to owszem w nieruchomościach go nie miałam, ale w Customer Service po niemiecku już jak najbardziej, więc szczerze mówiąc wydaje mi się, że to tylko takie gadanie, a praktyce większości proponują wynagrodzenie najniższe jakie mieli zaznaczone w widełkach.

Ilona
@Kandydat

Pytałaś może o jakieś możliwości podwyżki po okresie próbnym, albo systemy premiowe? Może na początek tyle chcieli dać, bo nie byli pewni jak przebiegnie współpraca?

Jakie wartości są cenione w Cuparius Sp. z o.o.?

Halina

Liczyłam, że powtórzy się kiedyś to ogłoszenie Specjalista ds. procesów backoffice, co było swego czasu, ale wchodzę tutaj co jakiś czas i nadal nic. Może jest coś podobnego i aktualnego? Najlepiej w formie zdalnej?

kleines

Nono

Praca w tej firmie wyglada nastepujaco. Biuro maja w kamienicy sa 3 pokoje bez klimatyzacji a nawet porzadnego ogrzewania. Zamykaja cie w jednym z nich i tylko do tego pokoju mozesz wejsc w ktorym pracujesz. Wiec jak chcesz z kims porozmawiac z innego pomieszczenia to albo przed praca po pracy albo na przerwie (przerwy masz z reguly z tymi samymi osobami) Komorki mozesz tylko uzywac jak ci na to pozwoli "managerka" (oczywiscie sa ludzie ktorzy nie musza ;) mowic po Polsku mozesz tylko na przerwach daja ci Papier do podpisania gdzie sie na to zgadzasz :D szkolenie na zasadzie siadaj i ucz sie sam. Ogolnie nie polecam.

Elżbieta
@Nono

To w jakim języku się porozumiewacie w pracy, skoro po polsku tylko w przerwach mozna? No i jak z wypłatą, adekwatna do obowiązków chociaż? Premie jakieś dają?

Zainteresowanni z D&engl
@Nono

Ten lokal mieszkalny znajduje w Centrum Szczecina? Jakis parking? Sa juz zausznice szefa? Kto jest drugi po Bogu ,a kto jest tym z ktorego opinia trzeba sie liczyc?

Mmhhh....

Za polecenie Pracownikow tez mieli placić. Ale... nie zapłacili.

Jak jest z pakietem medycznym w Cuparius Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

i odp.

Pytasz,a ja odp.Przy kapitale zakladowym 5 0 tys zeta to jak sadzisz co to jest za rodzaj krzaka? Porzeczka,malyna czy chwast. Aplikowalem ale nic wiecej gdy znalazlem czas aby sie temu czemus przyjrzec....Ktos cos tworzy.Unikam takich tworcow.

Hej, Mam dylemat tyczący się możliwości współpracy w firmie Cuparius Sp. z o.o.. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się stacjonarnie? Czy firma gwarantuje "wczasy pod gruszą"?

Iwona

Hej, spotkanie rekrutacyjne odbywa się stacjonarnie. Wczasy pod gruszą nie, ale jest wiele innych benefitów. Z całego serca polecam.

Natalia__

Praca typowa zwiazana z obsluga klienta telefonicznego, slownictwo latwe w opanowaniu, duzym pozytwem jest bezposredni kontakt z szefem i teamleiterem. Atmosfera przyjemna pracownicy sympatyczni.

Zostaw merytoryczną opinię o Cuparius Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cuparius Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cuparius Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cuparius Sp. z o.o.?

Cuparius Sp. z o.o.