Opinie o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Symeon Dolcevita Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Symeon Dolcevita Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. w Warszawa

MałgorzataH

Organizacja całodobowej opieki nad osobą starszą łatwa nie jest, ale z pomocą Symeon wszystko się udaje. Polecam

Wdzięczna

Serdecznie polecam firmę Symeon i dziekuje w imieniu swoim i całej rodziny za tak duży profesjonalizm, zaangażowanie i empatię w opiece nad osobami starszymi.

@Wdzięczna

Właśnie wielu z was pisze, że osoby zatrudniane są doświadczone itp. Ktoś z pracowników wie czy bez doświadczenia można liczyć na zatrudnienie? Czy wy jako ' klienci' dostajecie informacje ile lat doświadczenia ma dany pracownik?

Pojawił się tutaj komentarz, że nie wypłacają wynagrodzenia ... Mógłbym uzyskać więcej informacji na ten temat? Czy to w ogóle prawda? A jeśli tak, to jak nie wypłacają, w ogóle czy po prostu są jakieś np. kilkudniowe albo kilkutygodniowe opóźnienia? Jak to rozumieć?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

Firma Symeon Dolcevita Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekunka osób starszych/ Ostrów Wielkopolski/ praca od zara. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Arina

Opieka domowa na najwyższym poziomie, dostosowana do potrzeb i wymagań pacjenta. warto docenić też ogromną empatię i życzliwość opiekunów, która idzie w parze z profesjonalizmem.

nie polecam, nie wypłacają wynagrodzenia, ostrzegam!!

Roksana

Ale co, jak i komu? Możesz napisać rzeczowo, ile razy się to zdarzyło, co mówili o tej sytuacji? Przez te dwa tygodnie wypłacili, czy nadal nie? Takie ostrzeżenie ma sens, kiedy jest konkretna sytuacja opisana, bo jedno zdanie to może każdy, nawet troll, napisać.

Gabi

Dużo tu pozytywnych głosów od klientów, aż chciałoby się coś dowiedzieć o pracy tutaj. Czy wewnątrz firmy też jest ok? Szukam pracy jako opiekunka, byłoby miło pracować w profesjonalnym gronie. Jestem tylko ciekawa z jakimi zarobkami można się tu liczyć i czy komunikacja między pracownikami jest ok?

Karolina Łojek

choć decyzja o zatrudnieniu osoby trzeciej do opieki nie była łatwa to dziś wiem jedno - warto. to osoby z doświadczeniem, wiedzą a do tego wielką empatią i życzliwością.

Beata

Nie wiem, skąd ta lawina peanów od klientów, przecież to portal dla pracowników, więc powinni oceniać opiekunowie swojego pracodawcę. Poza tym, jak rozumiem, firma wysyła opiekunów do Niemiec, więc skąd tu tyle klientów polskojęzycznych? Hm... Czekam na rzetelne wpisy od dziewczyn, które z firmą jeździły na stele. Piszcie prawdę, proszę.

Lidia

Kompetentni, doświadczeni, zaangażowani i empatyczni - tacy są opiekunowie z Symeon. Firma, która wspiera swoich klientów i pacjentów.

Ł.J

Polecam, Symeon dał się poznać z jak najlepszej strony,. Nie dość, że oferta pomocy jest dopasowana do potrzeb pacjenta to jeszcze miejsce to tworzą ludzie, którzy zdecydowanie powinni tu być.

@Ł.J

Masz na myśli pracowników którzy są zatrudnieni na stanowisku opiekuna? Wiesz coś o warunkach pracy? Sama chętnie spróbowałabym pracy jako opiekunka tylko ciekawa jestem jak zarobki. Znasz realia finansowe tej pracy?

Sonia

Jest pilna oferta pracy dla opiekunki z językiem niemieckim. Zaoferowane jest wyżywienie, można wiedzieć ile posiłków dziennie? Czy po dłuższym czasie przepracowanym opiekunki dostają podwyżki?

Zakrzewska

Ta firma to wybawienie dla osób, które chcą zapewnić jak najlepszą opiekę dla swoich bliskich ale sami nie bardzo mają na to czas czy warunki. Opiekunowie z wiedza, doświadczeniem i cudownym podejściem do ludzi w podeszłym wieku.

Czytałem że firma przyjmuje pielęgniarki do opieki nad starszymi osobami. A pielęgniarzy z odpowiednim doświadczeniem też? Mężczyźni nie są dyskryminowani przy rekrutacji mimo że to branża zdominowana przez panie? Pytam bo waham się czy wysyłać CV.

A.Kalicka

Serdecznie polecam, miły, pomocny i bardzo sympatyczny personel. Fachowa pomoc i doradztwo w kwestiach, o których laik nie ma zielonego pojęcia. Dziękuje, ze jesteście! Pozdrawiam A

Symeon Dolcevita Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Opiekunka Osób Starszych. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

MonikaZ

dzięki współpracy z firmą Symeon i wsparciu przez 24/7 senior zamiast przebywać w szpitalu a potem domu opieki może spokojnie funkcjonować w swoim własnym domu. Taka pomoc jest nieoceniona.

Zenia

na tej firmie zawsze można polegać. pełne zrozumienie w stosunku do potrzeb podopiecznego, polecam

Bronisław

Napiszcie jak często są zlecenia dla opiekunów mężczyzn? Bo wiem że to branża głównie dla kobiet. Ale wiedziałem wypowiedź pana który chwalił sobie prace i warunki. To można się zgłosić do firmy i coś znajdą jeśli ma się przeszkolenie medyczne i doświadczenie w opiece ze starszymi osobami?

Polla

Ta firma zatrudnia świetnych opiekunów dla seniorów, z dużym doświadczeniem i bardzo empatycznym podejściem do człowieka. jeśli szukacie wsparcia dla kogoś bliskiego to szczerze polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Symeon Dolcevita Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Symeon Dolcevita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Symeon Dolcevita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Symeon Dolcevita Sp. z o.o.
  • Wrzesińska 12 lok. 21
    03-713 Warszawa

Symeon Dolcevita Sp. z o.o.