Ahv Poland Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ahv Poland Sp. z o.o.

Aga

"Nowa" :) takim mianem zazwyczaj czuje się osoba która zaczyna pracę w nieznanym środowisku. W firmie AHV nie czułam takiego ciężaru, od pierwszego dnia przywitał mnie uśmiech i pomocna dłoń - zarówno ze strony współpracowników jak i kierownictwa. Pragnę zaznaczyć że obecnie firma mieści się w Brwinowie. Zarząd kierujący firmą dba o poszerzenie wiedzy swoich pracowników, wychodzi również na przeciw nowym pomysłom i skutecznie je realizuje. Panuje również zasada pracy po 8godz., co dla osób przechodzących ze świata korporacji jest abstrakcjom. Pracuje dla tej organizacji od niedawna, ale mam szczerą nadzieje że zostanę tu na stałe. Firma ma duży potencjał, i zaczyna mocno klasyfikować się na Polskim rynku. Szczerze mogę polecić pracę w tym zespole :)

@Aga

Jak się nie robi targetów i firma nie ma nic do tego to pracuje się świetnie. A czy Ty dalas pomocną dłoń osoba którzy byli zatrudnieni po Tobie? Bardzo ładnie piszesz ale to co piszesz to abstrakcja dla osób nowo zatrudnionych. Oby Twoja gwiazda nie zgasła

AW

Polecam każdemu, kto chce się uczyć i rozwijać. Warunki pracy bardzo dobre, międzynarodowy wspierający się nawzajem zespół i cele możliwe do osiągnięcia przy odrobinie zaangażowania ze strony pracownika.

Żaklina Nowy wpis

Dzień dobry, zdaje sobie sprawę z tego, że oferta nie jest teraz aktualna, ale jakiś czas temu wystawione zostało ogłoszenie dla specjalisty ds. marketingu. Czy możecie mi opowiedzieć o pracy na dziale? może wyśle swoje dokumenty, ponieważ spełniam wymogi. Pracownicy na dziale zatrudniają się latami?

Nowy wpis

@Żaklina

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie się firmą AHV Poland. Na obecną chwilę zamknęliśmy z sukcesem rekrutacje na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Oczywiście zachęcam do wysłania swojego CV, tak jak już było wspomniane - nasza firma wciąż się rozrasta, za czym również będzie podążać powiększanie zespołu.

@Ahv Poland Sp. z o.o.

Witam, ile mniej więcej mógł zabrać czas na proces rekrutacyjny? Mam na myśli to ile mogło minąć od podesłania przykładowego CV a podpisania już samej umowy? Jak długo zazwyczaj oczekuje się na feedback?

Jaki jest wkład kierownictwa Ahv Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aga* Nowy wpis

Witam, zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej - w zakładce "znajdź doradcę" można zapoznać się z obecnie pracującą kadrą :)

Jak długo czekaliście na odzew z Ahv Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

A

Jeżeli byłaś/eś na rozmowie kwalifikacyjnej to na pewno dostaniesz odpowiedź.

Adka
@A

Jak bardzo wyczerpującą? Mam na myśli ten negatywny scenariusz. Czy zostanie to jakoś szerzej wyjaśnione? I czy są osoby, które po kilka razy starają się o wakat? I czy ta oferta na stronie dla kierownika sprzedaży jest aktualna? Wyżej widnieje komunikat, że nie ma wolnych miejsc i się zastanawiam

Witam, firma dokłada wszelkich starań by każdy kandydat otrzymał odpowiedź po procesie rekrutacji. Jeżeli twierdzi Pan/i że takowej nie otrzymał/a, proszę o kontakt - chętnie omówię wszelkie wątpliwości. Agnieszka 662901028

Zarzadzanie czym masz na myśli w tym momencie? Firma z jakich działów się składa tak w ogóle? na stronie jak widać nie ma żadnych ofert i zastanawiam się na który z nich będą szukać w najbliższym czasie. Nie ma jednak rotacji teraz?

Pracownik firmy

Agnieszka jest office managerem i nie zarządza, a dba o to zeby wszystko bylo dobrze zorganizowane. Widzę, że jako były pracownik firmy jesteś wciąż bardzo zaangażowana/y w to co się tam dzieje, może czas już odpuścić ten rozdział i ruszyć z życiem dalej? :)

W obecnej chwili nie prowadzimy żadnej rekrutacji. Struktura firmy jest ustabilizowana, jednakże cały czas się rozwijamy - także jeżeli jest Pan/i zainteresowana jakimś stanowiskiem, zachęcam do odwiedzania naszej strony. Istnieje również możliwość wysłania swojego CV do biura (proszę oczywiście dodać zgodę na przetwarzanie swoich danych) wówczas gdy pojawi się odpowiednia oferta pracy, skontaktujemy się z Panem / Panią. Odpowiadając również na pytanie odnośnie działów firmy, tak jak wspomniała już koleżanka - mamy kilka "odnóg", za które są odpowiedzialne konkretne osoby.

Ala
@Ahv Poland Sp. z o.o.

Czy teraz po nowym roku wiadomo już cos o ewentualnych rekrutacjach? Ja chętnie CV podeślę ale chciałabym mniej więcej wiedzieć, kiedy ewentualnie jakiegoś odzewu można się spodziewać. Konkretnie interesuje mnie dział handlowy i praca w terenie.

@Ala

Witam Pani Alu, bardzo proszę o przesłanie CV na dabrowska@ahvint.com, zawsze warto porozmawiać.

Aldona

Czy ostatecznie czyjaś gwiazda zgasła? Ostatni watek został pod dość rozbieżnym znakiem zapytania. Ma ktoś aktualną opinie dotycząca pracy? przed tym jednak fajnie byłoby dowiedzieć się jakie mniej więcej pytania padają na rozmowie, widziałam, że ktoś kiedyś podkreślał duża ilość tych technicznych. Jaki zakres? I czy do dziś pada ich stała ilość?

Piszesz będąc na bieżąco, tak? a co się dzieje z atmosferą? Opinii od około trzech miesięcy tu już nie widać, co ciekawe ofert o prace także… co to może oznaczać w praktyce? Jednak rotacji nie ma? będą w ogóle ludzi szukać od kolejnego kwartału? Kiedyś gdy tu zaglądałam więcej się działo

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Ahv Poland Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Dagmara

Hej, jestem pracownikiem AHV Poland i jestem bardzo zadowolona z pracy. W teamie panuje super atmosfera, a co ważne od początku dostaje się umowę o pracę :) Polecam i zapraszam w nasze szeregi!

@Dagmara

mogła byś powiedzieć jak wygladają zarobki w tej firmie nie chodzi mi o dokładna pensje ale mniej wiecej zakres czy jest 5 , 7 tys czy wiecej na rękę pozdrawiam Tomek

odp
@Tomek

Hej Tomku, zarobki są ustalane indywidualnie - wszystko zależy od doświadczenia, terenu i zaangażowania. Trzeba również dodać że oprócz podstawy są także premie. Warto umówić się na rozmowę :)

Aga

@Aga

Kamil

No nieźle, zwłaszcza końcówka. Poważnie, robota góra na 3 m-ce? daj proszę znać, ile płacą, czy jest sama podstawa czy również prowizja?

Olka

Zero odzewu po rozmowie o prace. Szkoda, że nie szanują niechcianych kandydatów, ktorzy poswięcili swoj czas na przygotowanie sie do rekrutacji.

Elżbieta
@Olka

Eh ta klątwa feedbacków. :/ A masz może ochotę opowiedzieć jak wyglądała tutaj Twoja rozmowa tak z ciekawości?

Olka
@Elżbieta

Mnostwo osób na rozmowie, sporo pytań technicznych.

Aneta
@Olka

Ale chodzi Ci o mnóstwo osób z firmy czy po prostu siedziałaś wśród innych kandydatów?

Elżbieta
@Olka

Ciekawa jestem na jakie stanowisko wtedy kandydowałaś i czy można pamiętasz jeszcze część niektórych pytań?

AW

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Brak wsparcia od kierownictwa, zwalanie winy przez pracownika biurowego na osoby terenowe i inne, ze samemu sie czegis nie zrobilo. Brak kompetencji tej osoby w współpracy z pracownikami terenowymi bardzo utrudnia prace- wizytowki dopoero sie dostaje w 2 miesiacu pracy. Kierownik sprzedazy generalnie tylko wymaga coraz to wyzszej sprzedaży, ale nie pomaga w sprawach wiedzowych. Praca na poczatku zapowiadala sie bardzo fajnie. Część pracownikow wspiera sie wzajemnie, a druga część myśli tylko o sobie. Firma nie daje dodatkowego ubezpieczenia co przy pracy w ciaglych rozjazdach jest bardzo wazne. Faworyzowanie pewnych osob tez nie pomaga atmosferze w firmie. Premie od sprzedaży sa nierealne do zdobycia w pierwszym roku pracy.

Franciszek

Czemu tak długo czeka się na wizytówki? Boją się, że "zainwestują", a ktoś zrezygnuje w pierwszym tygodniu czy o co chodzi?

@Franciszek

Menadzer biura zwalal wine na drukarnie oraz osoby z zewnatrz ze to one sie nie wywiazuja z terminow co jest kłamstwem. Pewnie zapomnial tego zrobic albo co gorsza nie chcialo sie tego zrobic, bo wolal robic wszystko oprocz pracowac

Czy w firmie Ahv Poland Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

DS

Tak, wszyscy otrzymują umowę o pracę (jeśli ktoś będzie preferował inny rodzaj umowy również jest taka możliwość)

Zostaw merytoryczną opinię o Ahv Poland Sp. z o.o. - Brwinów

• Jak się pracuje w Ahv Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ahv Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahv Poland Sp. z o.o.?

Ahv Poland Sp. z o.o.