Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska

Opinie o Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Polecam, rodzice zafascynowani opieka nad ich pieskiem. Również Panią z recepcji która obsłużyła ich w bardzo miły sposób i wytłumaczyła wszystko spokojnie i z uśmiechem.

Aneta

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Duża empatia,wiedza i fachowość. Wyszłam z gabinetu z przeczuciem ,że mój Louis trafił w dobre ręce. Zresztą widać było , że sam pacjent też w gabinecie czuł się doskonale i bezpiecznie ,bo wyciągnął się jak żaba :) Pozdrawiam i polecam

Jacek

Bardzo Polecam. Po wizycie na nocnym dyżurze .piesek wstał o swych siłach, a przyniosłem go na rękach

Witam, wdziałam ten wcześniejszy wątek odnośnie kandydatury do recepcji. jakie kompetencje są wymagane by móc otrzymać umowę o prace na czas nieokreślony? i czy w najbliższym czasie będzie wolny wakat? Zastanawiam się czy nie wysłać CV

Dziękujemy za zainteresowanie.Niestety obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko recepcjonistki.Pozdrawiamy

@Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska

Dzień dobry. :) a czy będą w najbliższym czasie planowane inne rekrutacje? Mam na myśli zatrudnianie techników weterynarii. Czy osoby o takim wykształceniu są teraz przyjmowane?

Dzień dobry -obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko technika weterynarii. Dziękujemy za zainteresowanie.Być może na przełomie kwietnia i maja będziemy prowadzić taki nabór - prosimy o kontakt na adres mailowy lecznicy w Brwinowie.Pozdrawiamy

@Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska

Z racji rozwoju ten planowany nabór? Czy po prostu wiedzą Państwo już teraz, że może się zwolnić miejsce? Jeżeli podeślę CV teraz to ewentualnego kontaktu mam spodziewać się w kwietniu lub maju?

Nowy wpis

Dzień dobry - tak istotnie planujemy zwiększenie liczby godzin pracy w jednej z placówek - będzie to kwiecień lub przełom kwietnia i maja Pozdrawiamy

@Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska

Liczbę godzin w kontekście przedziału kiedy lecznica jest otwarta? Zastanawiam się czy w Błoniu również wejdzie 24 na dobę? Podlegam pod ten rejon, więc jak godzina nocna będzie mogła być wynagradzana?

Nowy wpis

Zachęcam do kontaktu telefonicznego po przesłaniu CV z założeniem chęci aplikacji. Wtedy odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy

Agnes

Mój stary kotek bardzo dużo wody pił w domu. A w przychodni po nocnym pobycie Lekarka mówi do mnie że kotek nie chciał pić że tylko zjadł. Poprosiłam o miskę z wodą przy mnie wypił aż 2 miseczki. Pisze to do tej Pani żeby wiedziała że właściciel zna prawdę. !!! Nie polecam. Proszę nie myśleć że ludzie są naiwni i nie potrafią ocenić opieki nad ich zwierzakiem.

Jak się pracuje z ludźmi z Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska?

Irena

Z opinii tutaj ciężko coś wywnioskować, bo nie widzę niektórych komentarzy. W każdym bądź razie najświeższa opinia o pracodawcy jest pozytywna. Powiecie mi zatem jaką umowę mogłabym dostać na recepcji? Czy mogę liczyć od początku współpracy na umowę o pracę?

@Irena

Owszem - forma współpracy oraz wynagrodzenie ustalane jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zależy od kompetencji, doświadczenia oraz oczekiwań kandydatki.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kreska

09.05.2023 04:05

Kreskaikona wywiad

Chcę się podzielić historią pracy w tej firmie.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Kreskaikona wywiad

Pracuję jako technik weterynarii.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Kreskaikona wywiad

Od 3,5 do 5 tysięcy złotych netto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

4 lata.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Kreskaikona wywiad

Tak. W firmie panują bardzo fajne warunki pracy. Mam tu na myśli przede wszystkim dobry kontakt z szefową, a także zgrany zespół, w którym świetnie się między sobą dogadujemy.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Kreskaikona wywiad

Najbardziej lubię zespół, w jakim pracujemy. Doceniam też elastyczny grafik pracy. Oczywiście obowiązują pewne godziny pracy, ale szefowa podchodzi do nich bardzo elastycznie i możemy dopasować swój czas pracy np. w przypadku losowych wydarzeń czy prywatnych potrzeb. W zespole pracują również studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy spokojnie mogą połączyć naukę z pracą właśnie dzięki takiemu podejściu.

Kreskaikona wywiad

Tak. Można bardzo dużo się nauczyć i zdobyć doświadczenie, wynikające z interesujących przypadków, z jakim przyszło nam pracować.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Kreskaikona wywiad

Spotykamy się raz w miesiącu z szefową i mamy krótkie szkolenia dotyczące różnych zagadnień.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Kreskaikona wywiad

Atmosfera jest bardzo przyjemna. Pracownicy mają ze sobą dobry kontakt.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Kreskaikona wywiad

Mogę stwierdzić, że ustalone na początku współpracy warunki są przestrzegane.

Lunita

Super zespół, miła atmosfera, ciekawa praca.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska? Chętnie zatrudniają?

Julia

Taka informacja miałaby być podana wprost, że bez umowy czy to tylko takie dopowiedzenie teraz? to w Twoim przypadku jak z tym było i jak praca wyglądała?

Julia

Super podejście do zwierząt! Zaangażowanie, indywidualne podejście i udzielone cenne uwagi. Wyszłam z poczuciem, że moje zwierzaki są pod dobrą opieką.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sylwia

A co jest nie tak? Chodzi o wprowadzanie złej atmosfery czy o co?

Julia

Skoro podobno "łaknie" to jaka jest reakcja po podaniu informacji o zamiarze odejścia? Czy coś ewentualnego może zostać zaoferowane w celu zatrzymania odchodzących?

Xyz
@Julia

Zazwyczaj nie ma reakcji - szefowa zdaje się wierzyć, że rynek pracowników jest nieskończony.

@Xyz

Aha no ok. A jak to się sprawdza obecnie tutaj? Faktycznie jest tak sporo kandydatów, że w pewnym sensie można sobie na takie działanie pozwolić i obłożenie stałe będzie? Generalnie na dzień dzisiejszy to trudno jest się tu dostać?

Julia

Padła bezpośrednia wzmianka o jakimś łamaniu prawa pracy i zastanawiam się do czego konkretnie mogło się to odnosić. Pisane z własnego doświadczenia? Więc o czym mowa?

Julia

Ale wiesz, że tu jest opcja na włączenie sobie powiadomienia, prawda? ;p Sugerujesz przy tym, że ktoś z firmy miałby tak pisać? W zasadzie po co, co ich to interesuje? Obecnie mogą tu narzekać na brak kandydatów?

Aneta

Jacek

Anonimowy

Czy można prosić o kontakt na priv?

@Anonimowy

Ciebie też spotkała podobna sytuacja? Zastanawiam się nad aplikacją do firmy, jestem ciekawa czy traktują tak każdego..

Kasia K
@Anonimowy

Zostaw namiary to się z tobą skontaktuję.

A to ile jest tych dyżurów wdrożeniowych? Ile dni one trwają?

Zuza

Czy mogłabym prosić o kontakt na priv?

Halina

Co ma szacunek do samego siebie a praca w tej firmie?

Halina

Czyli umowa zlecenie, o dzieło, B2B? Czy w ogóle bez umowy? Bo jak to tak że stawki niższe od najniższej krajowej? :/

@Halina

Z ciekawości weszłam dzisiaj na portal dla lekarzy VetContakt. A tam jak w kiosku gazeta codzienna : 05.06.2022 Całodobowa lecznica weterynaryjna w Brwinowie oraz Lecznica w Błoniu zatrudni: samodzielnego lekarza na dyżury nocne i lub weekendow......... Rekrutacja i testowanie ciągle trwa

@Kasia

I co, myślisz, że niedługo kogoś zatrudnią?

Jak możesz napisać jak wyglądają zarobki? Obecnie szukają technika i z rozmowy wywnioskowałam, że na cały etat.

@Kasia

@Kasia czy mogłabyś coś więcej powiedzieć na temat pracy w lecznicy w Brwinowie? Ja się ma sprawa grafiku czy w etacie dużo jest dyżurów weekendowych. Jak z płatnościami wiem, że umowa jest inna niż umówiona stawka, ale czy zdarzało się, że kwota umowna nie była wypłacona w całości?

@Anonim

Masz pewność odnośnie tej innej stawki?

Ale podpisywałaś coś?

Gal Anonim

Zdecydowanie nie polecam, drogie wizyty, naciąganie na niepotrzebne badania, drogie ceny w sklepiku nawet dwukrotnie większe niż u konkurencji, słaba obsługa medyczna, dyskryminacja klientów, nierzetelnie prowadzone usługi, brak stałej osoby na recepcji i czasami ciężko o obsługę, czasami jedna osoba obsługuje kilka stanowisk pracy, przez co powstaje chaos. Zdarzają się sytuacje, że nikogo nie można dopytać o wynik badań, bo nikt nic nie wie. Stanowczo odradzam. Oświadczam również, że to moja subiektywna opinia, przekonajcie się państwo sami. Lecznicę odwiedzałem bardzo często, wiec miałem czas na wyrobienie sobie opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska - Brwinów

• Jak się pracuje w Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska?

Zobacz opinie na temat firmy Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska?

Vet Med Vet Vita Małgorzata Guzowska