Opinie o INFRACO sp. z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie poszukują na stanowisko Kosztorysanta. Pracodawca w ofercie pracy wspomina o możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Jak to wygląda w praktyce? Na jaki pakiet szkoleń może liczyć osoba nowo zatrudniona? Dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe to będzie ogromnie ważna informacja, więc warto podzielić się z innymi użytkownikami swoją opinią na ten temat.

ADAM

UWAGA FIRMA OSZUKUJE, OSTATNO ZALICZYLI WTOPĘ WIEC DRAMAT ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE

podwykonawca44

Zapewne wszystkie albo znacząca większość pozytywnych opinii to opinie nieprawdziwe pisane przez pracowników lub ich znajomych. Realizowałem jako podwykonawca 4-5 inwestycji dla tej firmy . Masakra, na budowach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich pracownicy potrafią nachlać się na budowie, towar dostarczany z opóźnieniami bo zapewne nie mają kasy aby za niego zapłacić na czas. Od półtora roku nie są w stanie zwrócić mi kaucji. A na koniec jak w ogóle zapłacą to za kilka kilkanaście miesięcy. Wszystkich potencjalnych inwestorów lub podwykonawców z całego serca przestrzegam przed współpracą z tą niesolidną firmą.

Kate

Dziwne układy rodzinne. Wyzysk. Nie polecam

kubaa
użytkownik zarejestrowany

a nie wiecie na jakie zarobki mozna tutja liczyc w firmie? jak sie ma odpowiednie kwalifikacje tylko

użytkownik zarejestrowany

To nie jest kwestia "polskości" tylko ogólnie ludzkiego nastawienia. Człowiek to dziwna konstrukcja i jak już w coś wdepnie (np praca w Infraco) to siedzi tam często wbrew zdrowemu rozsądkowi. Próba zmiany czegoś w swoim życiu jest często trudniejsza niż trwanie w jakimś toksycznym układzie. To właśnie po to są takie strony jak gowork, aby przestrzegać ludzi przed pracą np w takiej firmie jak infraco żeby potem nie musieli zmagać się z takimi wyborami. O tym, że nie ma co polecać tam pracy świadczy ilość negatywnych opinii na tym forum, jak również ilość negatywnych opinii które z tego forum zniknęły i regularnie znikają (posty z konkretami). Zresztą wystarczy sprawdzić sobie firmę Infraco jak wygląda na rynku - nie ma co jej polecać żadnemu pracownikowi. Tak jak pisali poprzednicy: wypłata zazwyczaj w terminie (ale pod stołem), zarobki kiepskie jak na branżę budowlaną szczególnie w odniesieniu do ilości pracy, stresu i jakości pracy, brak szans na większy awans (dziwne układy rodzinno - towarzyskie), ogólny deficyt "fachowców" w firmie (ludzie zarządzający tą firmą tak naprawdę albo nie mają nic wspólnego z budownictwem, albo są w swoich dziedzinach raczej słabsi niż lepsi), duża rotacja począwszy od szeregowych pracowników a na kierownictwie kończąc, która nie sprzyja ani samej pracy ani niczemu innemu (potwierdzeniem są regularnie pojawiające się ogłoszenia na dosyć kluczowe stanowiska). No i jeszcze różne dziwne historie z przeszłości firmy będące tematem tabu. Dodajmy do tego "prezesa" szarą eminencję który nie jest oficjalnie żadnym prezesem i mamy obraz firmy z którą nie warto wiązać przyszłości. P.S. Zaraz pojawią się posty od kierownictwa Infraco jaka to firma nie jest wspaniała - niech odniosą się do konkretów a nie piszą bajek dla naiwnych.

porażka
@Były pracownik 27.09.2016, 10:46

firma porażka,nie polecam nikomu

Michał

Nie polecam nikomu!

ja

Atmosfera w firmie do przyjęcia.Naburmuszony szef działu przygotowania produkcji.Młody kosztorysant w tej fimie mądrzejszy od swojego szefa. Wypłata na czas ale "pod stołem". Nie polecam.

ek

I udało się zatrudnić kogoś na stanowisko Dyrektora ds. Technicznych? Fajna firma i potrzebuje kogoś nowego z wizją.

LB WMPB

I jeszcze paszport polsatu:)

sir

Witam Pracował ktoś może w wypożyczalni szalunków na Kolejowej za Łomiankami i może coś napisać na ten temat?

xyz

No i kolejna negatywna opinia na temat firmy Infraco została usunięta, a odpowiedzi od "Pracownika" na zadane tam pytania jakoś nie widać.

ququ

a wszystkie negatywne opinie są usuwane... szkoda bo o tej firmie nie można napisać nic pozytywnego. Zatrudniać się tam to jak samemu prosić się o problemy.

@ququ 17.02.2015, 15:46

A jakieś konkrety ? Czy tylko krytyka bez poparcia argumentami (jak w piaskownicy) ??

ququ
@Pracownik 17.02.2015, 22:13

Po prostu atmosfera jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kierownik budowy nastawiony tylko na wynik, nie liczy się z pracownikiem, dodatki poza pensją typu Benefit czy dodatkowe ubezpieczenie? (nie znane pojęcie w INFRACO)... Cieszę się ,że odeszłem...

Inwestor

Jako Inwestor mogę wypowiedzieć na temat mojej budowy realizowanej przez INFRACO. Fachowość na wysokim poziomie, pracownicy na budowie zawsze w kaskach i kamizelkach, o kierowniku budowy mogę powiedzieć ,że jest fachowcem w swojej branży. Firma przygotowała mi budynek z projektem i nie ma naprawdę do czego się przyczepić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze współpracy i Polecam.

klasyk
użytkownik zarejestrowany

a co mi w wyrobieniu sobie zdanie o tej konkretnej firmie INFRACO sp. z o.o. pomoże wpis w krs? inne ewentualne dzialalności wlaścicieli mnie nic nie obchodzą totalnie. biorę poprawkę na opinie znalezione w internetach ale możecie powiedzieć ile na rękę zarabia nowy pracownik jak się zatrudni u nich w INFRACO sp. z o.o.?

Obecny_pracownik
@klasyk 27.12.2014, 17:04

Kolego na to pytanie nie dostaniesz odpowiedzi... Przecież w firmie pracują ludzie na różnych stanowiskach i szczeblach... Najmniej będzie zarabiał np. stróż a zarząd to nikt nie wie ile zarabia. Powiem jedno zarobki poniżej 2500 zł w firmie są rzadko spotykane. Najlepiej przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną i osobiście zadaj to pytanie (nie ma chyba prostszej drogi aby uzyskać odpowiedź)

misiek
użytkownik zarejestrowany

faktycznie to prawda, że nie mamy kontaktu z drugą osobą twarzą w twarz, która wypowiada się na forum i nie wiemy jakie ma emocje ani tak naprwde czy pracuje obecnie, czy została zwolniona, więc też trzeba miec takie wyczucie, bo ludzie faktycznie czasem przesadzą i wyolbrzymiają rzeczywistość jaka jest.

Łukasz

Podobno szukają kierownika budowy, warto?

Piotr
@Łukasz 11.10.2014, 15:54
Podobno szukają kierownika budowy, warto?

Witam, obecnie jestem kierownikiem budowy prowadzę budowę w Warszawie i powiem szczerze ,że większych powodów do narzekań nie ma. Największy minus to lokalizacja inwestycji (mam ponad 200km do domu), więc powrót z delegacji tylko w weekendy. Co do szefostwa to z szefem idzie dojść do porozumienia. Wynagrodzenia można powiedzieć ,że przeciętnie ale ja tam jakiś wyjątkowych powodów do narzekań nie mam. Na koniec inwestycji mam dostać premię od wypracowanego zysku z mojej budowy, a takowy się zanosi ;) Pozdrawiam Piotr

Adam

zgodnie z wpisem z KRS firma istnieje od 2012 r, a na stronie firmy są realizacje nawet z 2005r. Można prosić o info o co chodzi z tymi realizacjami?

Jan
@Adam 09.10.2014, 22:58

hehehe dobry dowcip

malik

Tomek
@malik 10.09.2014, 20:11
a prócz atmosfery to jak????? pensja jest regularna po słyszałem że bywa z tym różnie?? i jak z umowami itp...

Umowy o pracę na całość stawki (nic na czarno). Nie przypominam sobie by jakieś wynagrodzenie było spóźnione. Pozdrawiam

operativ

Nie polecam tej firmy żadnemu pracownikowi (podwykonawcom, dostawcom, inwestorom również nie) Zdecydowanie ocena negatywna. Zainteresowani będą w stanie znaleźć więcej informacji po wpisach KRS i nazwiskach w internecie. ZDECYDOWANIE NEGATYWNA OCENA POD KAŻDYM WZGLĘDEM (jakość, fachowość, płatności) Nie można napisać nic pozytywnego na temat firmy Infraco. (usunięte przez administratora)

Pracuje i polecam. Jest OK

Jeżeli chodzi atmosferę w firmie to jest to dość "młody" zespół więc i atmosfera nie jest sztywna. Nawet ostatnio (Piątek) wyskoczyliśmy na piwko na starówkę by pożegnać koleżankę która przeprowadza się do Warszawy (długo z nami pracowała). Jeżeli chcesz pracować w miłym i kompetentnym zespole POLECAM ;)

Zostaw opinię o INFRACO sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFRACO sp. z o.o.