Opinie o Mako System Małgorzata Korzeniewska w Stare Babice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mako System Małgorzata Korzeniewska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mako System Małgorzata Korzeniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mako System Małgorzata Korzeniewska w Stare Babice

Czy można liczyć w Mako System Małgorzata Korzeniewska na prywatną opiekę medyczną?

Zwabić , zdobyć zaufanie i o s z u k a ć.

Tadeusz

Szanowni Państwo ta firma oraz pseudo firma Krzysztofa Korzeniewskiego, czyli męża tej Pani Małgorzaty to niestety jeden wielki lub gigantyczny przekręt. Nie wierzcie im w żadne słowo, to są ludzie, którzy oszukali mnie oraz innych ludzi na wielką skalę, na ogromne pieniądze. Sprawa byłą w sądzie i ma nakazy komornicze więc jest to golas kompletny, który przerzucił na kogoś swoje dobra aby ich nie stracić, czyli klasyka. Uważajcie na tego człowieka, ponieważ to milutka i do rany przyłóż osóbka ale tak naprawdę to nic nie warty ktoś, kto wyciągnie od was pieniądze i tyle z tego będzie. On ma to wpisane w DNA dlatego jeśli to czytasz i się zastanawiasz to się już nie zastanawiaj tylko poczytaj więcej o samym korzeniewskim, też na goworku, choć informacja o tym przestępcy jest na wielu portalach.

@Tadeusz

Potwierdzam w 100% poniższy wpis , zapłac mu a nie zobaczysz ani kasy ani pawilonu.

Grzegorz Nowy wpis

Skoro rzekomo tak wygląda praktyka tej firmy to napisz mi proszę, jak to możliwe, że przedsiębiorstwo to w dalszym ciągu funkcjonuje? Jak dla mnie to jest bardzo niepokojąca sprawa. Masz może wiedzę, czy tak oszukanych osób, jak Ty było więcej? Ciekawi mnie, jak cała sprawa się zakończy.

Oszukany Nowy wpis
@Grzegorz

Tylko w prokuraturze Gdańskiej został złożony 1,5 roku temu pozew zbiorowy przeciwko KK. Takie mamy prawo że o s z u s t jest bardziej "chroniony" niż oszukany przedsiębiorca. Pan KK jest specjalista wy łudz eń nie tylko od przedsiębiorców ale również urząd skarbowy może mu kolokwialnie skoczyć.

PaWbud

Polecam nie wiązać się z tą firmą jak i równiez z firma męża Krzysztof Korzeniewski Ac Pawilon w Izabelin jeden wielki (usunięte przez administratora). Prosze poczytac opinie na GO work.

Brałeś udział w rekrutacji do Mako System Małgorzata Korzeniewska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Stare Babice
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka
"REST" Sp. z o.o.