Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

HR
Pracownik
@Pytanie

Dzień Dobry, wobec wszystkich pracowników są przestrzegane prawa wynikające z kodeksu pracy. Kobiety w ciąży są traktowane szczególną opieką i nie wynika to tylko z kodeksu pracy, ale również naszej empatii. Oczywiście wszystkie dodatkowe prawa i przywileje naszych pracowników są w pełni przestrzegane. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy pracownica w ciąży jest chroniona przed zwolnieniem przez cały okres ciąży aż do zakończenia urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego czy wychowawczego.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@HR

Ciekawe o tym przestrzeganiu prawa pracy. Jakiś czas temu byłem na rozmowie rekrutacyjnej, gdy zaczęliśmy rozmawiać o godzinach pracy, okazało się, że firma działa od godziny 7-17 (jak dla mnie ok), ale obecność pracownika w biurze także ma być od 7-17. Czyli 10 godzin zamiast przepisowych 8 godzin, i w tym temacie firma nie chciała nic ustąpić.

Mia Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. czytamy teraz z partnerem te ofertę dla kierowcy C+E z HDSem i zastanawiamy się nad czynnościami załadunku / rozładunku. Jakie urządzenia pomocnicze będzie miał do tego udostępnione? I czy u klienta zazwyczaj pomagają?

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć, jest tu ta oferta dla ogólnobudowlanego. Piszą tu w niej o dowolnej formie umowy, wymagania też nie są zbyt szczególne, gdyż wystarczy mieć wcześniejsze doświadczenie. skoro tak to czy są tu jakieś okresy próbne? I po jakim czasie dają umowę na czas nieokreślony?

anonim
Inne

Czyli zespół kosztorysantów się tworzy? Jeśli potrzeba dwóch nowych osób do tych pięciu to trzy są bardziej doświadczone? Kto zatem zarządza takim zespołem i co się dzieje w sytuacji gdyby przypuszczalnie zespół niestety się nie zgrał?

HR Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Dzień Dobry. Nie zakładamy sytuacji, w której taki zespół miałby się nie zgrać. Nie mieliśmy takiej sytuacji w historii naszej firmy. Mamy jedną osobę, która zarządza zespołem i jest odpowiedzialna za jego budowę. Pod względem doświadczenia nie możemy udzielić takiej odpowiedzi. Pracują dla nas osoby z kilku i kilkunastoletnim stażem na tym stanowisku, co nie oznacza, że osoba, która dołączy do zespołu może być bardziej doświadczona niż część jego członków. Jesteśmy również otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, które chciałyby rozpocząć swoją drogę zawodową w naszej firmie. Zachęcamy do złożenia CV na adres rekrutacja@flize-gres.pl. W czasie rozmowy na pewno odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Inżynier budowy - branża sanitarna - drogowa oferowane przez firmę Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
anonim
Inne

Co z tym kosztorysantem? Czy to jakaś rotacja może? mam na myśli te ofertę którą można zobaczyć w zakładce z nimi. Po wpisach widzę ze chyba ostatnio we wrześniu ktoś o taka prace się pytał i to bez odzewu. Czy to rotacja? Jaka atmosfera występuje na dziale? i czy polecacie pracę ze względu na zarobki?

HR
Pracownik
@anonim

Dzień Dobry, nie ma żadnej rotacji. Nie rotujemy pracownikami ;) Potrzebujemy po prostu jeszcze 2 kosztorysantów do uzupełnienia naszego obecnego składu. Docelowo skład w dziale kosztorysowym będzie 5 osobowy.

HR
Inne
@anonim

Kwestie finansowe są zawsze ustalane indywidualnie podczas rozmowy. Uzależnione są one od doświadczenia, oraz formy współpracy UOP/B2B. Obiecujemy, że w czasie rozmowy udzielimy wszystkich niezbędnych informacji ;) Zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@flize-gres.pl

Remont Biura
Inne

Jestem niezwykle zadowolona z usług firmy Flize Gres, która zajęła się odnową mojego biura. Profesjonalizm, staranność i zaangażowanie pracowników sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i efektywnie. Zespół był nie tylko kompetentny technicznie, ale także elastyczny i otwarty na moje sugestie. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania - biuro prezentuje się teraz znacznie nowocześniej i funkcjonalniej. Dziękuję za doskonałą jakość usług oraz za przyjazne i profesjonalne podejście do naszych oczekiwań. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto szuka solidnego partnera do remontu biura.

anonim
Inne

Cześć, takie pytanie. Skoro na kierownika budowy wymagają tylko rok doświadczenia, to ile mogą płacić w tej firmie? Czy ktoś się orientuje chociaż w przedziale zarobków? Ja mam więcej, no i ciekawe, czy to też może jakoś wpłynąć na zmianę stawki.

Dział Budowlany
Pracownik
@anonim

Cześć, to zależy ponieważ na chwilę obecną jest realizowanych kilkanaście inwestycji. Kilka w kubaturze, kilka w sanitarce i drogówce. Na część inwestycji jest szukany np. drugi kierownik budowy. Część inwestycji jest mniejszych i nie potrzebujemy bardzo doświadczonego kierownika budowy. W realizacji są prowadzone również duże inwestycje, gdzie potrzebujemy doświadczonych kierowników, z uprawnieniami i realizacjami wcześniejszych inwestycji. Tak więc inwestycja jest zawsze dobierana indywidualnie w czasie spotkania i dostosowywana do doświadczenia kandydata. Jeżeli na chwilę obecną jest opublikowane ogłoszenie, gdzie poszukiwany jest kierownik z rocznym doświadczeniem, to od razu możemy założyć, że jest to albo mała budowa, albo jest poszukiwany drugi kierownik do pomocy, który nie będzie samodzielnie prowadził inwestycji.

Dom w Gdańsku
Inne

Polecam serdecznie. Firma Flize Gres budowała mi dom w Gdańsku. Budowa przebiegła bez najmniejszych problemów oraz stresu, który towarzyszy takiej inwestycji. Kontakt zarówno z firmą jak i ich pracownikami bezproblemowy. Dom wykończony pod klucz. Szczerzę mogę polecić.

anonim
Inne

Cześć, pasowałaby mi ta oferta na kierownika budowy, zwłaszcza jak nie ma delegacji, bo ja to lubię stałą pracę w jednym miejscu i o konkretnej godzinie. Tylko ilu tych ludzi w tej firmie pod sobą ma człowiek? Nie napisali nic o zespole, jak patrzę.

Witold Witold
Pracownik
@anonim

Chłopie daj se apokoj ludzie w tej firmie pozjadali wszystkie ostatnie pracujące szare komórki . Kierownictwo na budowach aż szkoda gadać, brak minimalnego poszanowania, gburowate, Ludzie traktowani jak (usunięte przez administratora) i do usługiwania. NIE POLECAM

Inzynier
Pracownik
@anonim

To u nich jest dobre. Dostajesz jedna budowę, której pilnujesz. W innych firmach latasz od budowy do budowy czując się jak piłeczka tenisowa. Fajna firma gdzie można się rozwijać. Wcześniej pracowałem w wielkiej budowlanej korpo gdzie byłem tabelka exela. Polecam. Ps. Konkurencje chyba boli że przez ostatnie lata ta firma tak się rozwinęła bo czytając opinie zupełnie nie wiem o co im chodzi.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak. Jak najbardziej. Zapraszamy do składania CV.

anonim
Inne
@Pracownik

A są gdzieś jakieś aktualne oferty? Bo na stronie firmy nie znalazłem, a chciałbym poczytać. Czy po prostu jest jakaś rekrutacja ciągła i cały czas można się zgłaszać do was?

HR
Pracownik
@anonim

Rekrutacja prowadzona jest głównie przez portale do tego przeznaczone, takie jak pracuj lub OLX. Dodatkowo można śledzić nas na Facebooki i LinkedIn, gdzie umieszczamy aktualne oferty pracy. Staramy się, aby strona dotyczyła oferty firmy, chodź rozważymy kwestię publikacji ogłoszeń w dedykowanej do tego zakładce.

Inżynier Budowy
Pracownik

Polecam. Kończę z nimi 2 kubaturową budowę. Wcześniej pracowałem w jednym z większych Trójmiejskich graczy. W obecnej firmie jest dużo więcej spokoju i jest to jakoś bardziej poukładane. Nie gubisz się w kolejce inżynierów i kierowników, tak więc jest szansa na awans i rozwój. Firma prężnie się rozwija realizując coraz większe inwestycję. Pracuję 2 lata i nie zamierzam zmieniać. Ogólnie polecam

anonim
Inne
@Inżynier Budowy

Interesuje mnie sprawa ze wspomnianym rozwojem z perspektywy właśnie kierownika robot. Jest teraz oferta na to stanowisko. podane zostały widełki liczone on 4000 do 6000 zł. natomiast o szkoleniach już nic takiego nie widzę, jakich kursów można się spodziewać? Jakie certyfikaty są do zdobycia?

Inżynier Budowy
Pracownik
@anonim

Widełki są zawsze. Zależy to od 2 kwestii. Pierwszą z nich jest forma zatrudnienia B2B czy umowa o pracę. Druga kwestia to kwestia doświadczenia zawodowego. Przykładowo pracownik z rocznym stażem, dostanie mniejszą stawkę niż z 10 letni doświadczeniem. Sam rozwój jeżeli chodzi o firmę również jest traktowany indywidualnie. Sam proces awansu jak w każdej firmie zależy od zaangażowania i umiejętności. W moim przypadku, było tak, że dostałem małą budowę, później większą, na której się sprawdziłem i tak dalej. Myślę, że najlepszą opcją będzie wysłać CV spotkać się i porozmawiać.

Jonny z Ameryka
Były pracownik

Ludzie odradzam brak szacunku. Pracownik ma(usunięte przez administratora) bez zadnego ale, nie możesz nawet na 3 minuty stanąć. Bezczelni i aroganccy wylewają na ciebie swoja flustracje myślą że są bogami i ponad prawem.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Matt
Inne

O co ten cały szum? Dużo mocnych słów, a gdzie konkretne sytuacje. Ludzie, jak ja, próbują się czegoś przed wysyłką dowiedzieć i nie wiadomo w sumie, jak te Twoje enigmatyczne rewelacje traktować. CV planuję wysyłać na Kierowcę kat. C+E HDS. A piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu i miłej atmosferze pracy. Może Ty się orientujesz, ile płacą i jak ludzie zachowują się tu względem siebie?

Witek
Inne
@Matt

Chłopie daj se spokój jak chcesz chodzić do pracy bo np ją lubisz to poszukaj innego pracodawcy. Jak podpiszesz umowe to będziesz tylko żałował, znam temat z autopsji i załują już inni.

Kierowca
Pracownik
@Matt

Cześć ja latam u nich od kilku lat jest Ok. Robisz swoje i za to Ci płaca. Wysyłaj, pojedź na rozmowę i zobacz ile oferują. Jak dla mnie stawki rynkowe wiec nie ma tragedii. A praca jest ok

Marzena
Inne

Piszę, bo widzę, że od zaraz przyjmą kosztorysanta budowlanego, nie chciałabym za późno się do nich odezwać, ale no jednak zależy mi też na informacji, jak tam jest. duża różnica jest w stawce pomiędzy UoP a B2B? Bo widziałam, że obie proponują w ogłoszeniu.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kamil Lejkowski

Firma - Prezes firmy

12.09.2023 09:09

Czym zajmuje się Państwa firma?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Zajmujemy się realizowaniem szeroko pojętych inwestycji ogólnobudowlanych, drogowych oraz sieciowych na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku, przy ulicy Leszczynowej 4, w sąsiedztwie nowoczesnych kompleksów usługowych i wystawowych. Zatrudniamy około 100 osób, których praca koordynowana jest przez kilka zespołów. Osobiście w firmie pełnię funkcję Prezesa Zarządu.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Firma powstała na bazie istniejącego niegdyś, mniejszego przedsiębiorstwa budowlanego o charakterze rodzinnym. Zwiększająca się, z roku na rok, liczba klientów, skłoniła nas do poszerzenia oferty, a także rozbudowy firmowego parku maszynowego oraz zwiększenia liczebności brygad. W ciągu naszej kilkunastoletniej historii staliśmy się jednym z czołowych generalnych wykonawców w rejonie. Na swoim koncie mamy kilkaset zakończonych sukcesem inwestycji budowlanych.

Na czym polega oferowana przez Państwa usługa generalnego wykonawstwa?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Jest to model organizacyjny w przemyśle budowlanym, w którym jeden podmiot, zwany generalnym wykonawcą, zajmuje się kompleksową realizacją prac budowlanych, zleconych przez inwestora. W odróżnieniu od firm będących podwykonawcami, generalny wykonawca odpowiada za całość procesu budowlanego — od początkowego planowania do finalnej realizacji. Może być on zatrudniony zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy, które planują budowę domu, biurowca lub obiektu użyteczności publicznej.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Działamy na trójmiejskim rynku budowlanym, który silnie rozwija się w aspekcie industrialnym i usługowym. Mamy świadomość tego, że mierzymy się z dużą konkurencją, ponieważ przedsiębiorstw o podobnej profesji, w samym Gdańsku jest co najmniej kilkanaście. Jednakże, w naszej strategii biznesowej nie chcemy tylko i wyłącznie porównywać się do innych. Naszą cechą charakterystyczną jest pewnego rodzaju indywidualizm, a co za tym idzie bezprecedensowość, polegająca na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań budowlanych, niestosowanych wcześniej przez lokalne przedsiębiorstwa.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Decyzje dotyczące działalności firmy podejmowane są przez Zarząd, pod który podlegają Działy (budowlany, projektowy oraz biuro) oraz 5 zespołów (ds. realizacji inwestycji, inwestycji drogowych i sanitarnych, przetargów i przygotowania inwestycji, logistyki i zakupów oraz organizacyjno-księgowy). Nasz zespół stanowią osoby: kreatywne, energiczne, doświadczone w swoim fachu oraz cały czas poszerzające wiedzę w zakresie wykonywanej profesji.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Proces rekrutacyjny przebiega różnorodnie i jest uzależniony od konkretnych stanowisk. Ze względu na charakter przedsiębiorstwa, rekrutację prowadzimy w formie hybrydowej. Składa się ona z kilku etapów.

Od czego zaczyna się proces rekrutacyjny?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Na samym początku analizujemy nasze potrzeby kadrowe i określamy wymagania na konkretne stanowiska. W następnej kolejności zajmujemy się przygotowaniem ogłoszeń i ich publikacją. Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać nam swoje CV drogą elektroniczną lub pocztą.

Co dzieje się, kiedy dotrze do Państwa wystarczająca liczba CV?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Dokonujemy wstępnej selekcji aplikacji. Sprawdzamy CV kandydatów, a z wybranymi osobami odbywamy krótką rozmowę telefoniczną. Następnie organizujemy spotkania rekrutacyjne. W ich trakcie oceniamy kompetencje i umiejętności zawodowe kandydatów. Na podstawie zebranych informacji, wybieramy osoby, które chcemy zatrudnić. Następnie przygotowujemy odpowiednie dokumenty oraz przeprowadzamy negocjacje dotyczące wysokości wynagrodzenia i warunków umowy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

W trakcie onboardingu skupiamy się na zapewnieniu nowym pracownikom wszystkich niezbędnych informacji, materiałów oraz narzędzi potrzebnych do pracy.

W jaki sposób sprawdzają Państwo, czy pracownik dobrze radzi sobie ze swoimi obowiązkami?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Początkowo pracownik przechodzi przez okres próbny, w trakcie którego możemy ocenić to, jak radzi on sobie w swoim nowym środowisku. Jeżeli jego praca zostanie oceniona pozytywnie, to podpisujemy z nim umowę bezterminową oraz zapewniamy szkolenia rozwojowe.

Jakie cechy charakteru cenią sobie Państwo u pracowników?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Zależy nam na pracownikach otwartych i chcących rozwijać się zawodowo. Cenimy sobie współpracę z osobami doświadczonymi, które są komunikatywne oraz dobrze zorganizowane.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

Mimo panujących trudności rynkowo-ekonomicznych (inflacja, wzrost kosztów) nie zwalniamy tempa i podejmujemy się realizacji nowych przedsięwzięć. Obecnie w regionie przeprowadzane jest coraz więcej inwestycji deweloperskich oraz drogowych, do których realizacji bywamy często rekomendowani. Zatrudnienie nowych pracowników jest więc dla nas priorytetem. Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych, a także osób wyspecjalizowanych w konkretnych sektorach budownictwa.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Kamil Lejkowskiikona wywiad

W obecnej chwili skupiamy się na realizowaniu inwestycji w regionie pomorskim. W perspektywie kilku najbliższych lat nie wykluczamy jednak rozszerzenia działalności na inne części Polski. Mając na uwadze rozbudowującą się w regionie sieć drogowo-kolejową z pewnością zechcemy podjąć się nowych inicjatyw realizacyjnych.Administrator

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Flize Gres Sp. z o.o.?

Renata
Inne

A to super, że jesteś zadowolony. A możesz powiedzieć jakie są plus, chodzi o pensję? Z ciekawości zapytam na jakim stanowisku robisz i jaka umowa?

Majster1
Pracownik
@Renata

Uop, umowy i stanowiska wolę nie pisać. Ale jest ok

Dawny pracownik
Były pracownik
@Administrator

Pracowałam tam parę miesięcy. ODRADZAM. (usunięte przez administratora) Pozytywne opnie piszą jego coraz to nowsze pracownice, które zmieniają się co parę miesięcy lub jego brat. Praca tam to obrzydliwe wspomnienie, do którego nie chce wracać. Długo śnił mi się po nocach. Pieniądze płaci pod stołem i to też (usunięte przez administratora). Obiecuje kokosy, a później wiecznie coś nie tak i ucina.

Flize Gres
Pracownik
@Dawny pracownik

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo nam przykro, że Twoje doświadczenia z naszą firmą były negatywne. Jako firma, zawsze jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i dążymy do poprawy naszej kultury i praktyk biznesowych. Dążymy do tworzenia zdrowego, bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy dla wszystkich naszych pracowników.

Chojny
Pracownik

Jestem zadowolony z firmy pieniądze na czas a naj częściej przed czasem .... Mile kierownictwo i reszta ..... Trzeba sobie pracę organizować tak żeby było dobrze i szef był zadowolony ... Obowiązki jak w każdej firmie .... Jak chcesz to się starasz jak nie to piszesz bzdury i wymagasz .... Albo pracujesz na 100% albo walisz przysłowiowe w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam operator

Patka
Inne
@Chojny

Heja, a ile taki operator zarabia? Zwłaszcza z doświadczeniem 4 lata na takim stanowisku? Wiecie jaka to pensja zasadnicza i jakie premie jeszcze tu są?

Flize Gres
Pracownik
@Patka

Stawki dogadywane są indywidualnie z pracownikiem. Polecam skontaktowanie się z działem rekrutacji i umówienie na spotkanie. Odpowiedzialna osoba z chęcią odpowie na wszystkie pytania.

anonim
Inne
@Chojny

Aha czyli to pracownik sam sobie czas organizuje? A pracodawca nie narzuca kto co robi i kiedy? Nie ma nad tym nadzoru przełożonego, tylko jest dowolność? Jak szef zadowolony to mozna robić jak się chce?

Flize Gres
Pracownik
@anonim

Oferujemy naszym pracownikom pewien zakres dowolności w działaniach, jednak prowadzimy również ciągły nadzór nad postępami i efektami prac.

Pytanie
 Pytanie

Czy urlop w Flize Gres Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Flize Gres
Pracownik
@Pytanie

Tak, jest płatny w 100%

Halina
Inne

Ok, a jest też jakieś dofinansowanie do wypoczynku? Albo dla pracowników albo dla dzieci pracowników? Jest taki dodatek?

Flize Gres
Pracodawca
@Halina

Oferujemy atrakcyjne systemy premiowe za wyniki oraz uznaniowe.

Kamila
Inne
@Flize Gres

Heh uznaniowe. A kto uznaje, czy dany pracownik dostaje premie? bezpośredni szef, dział finansowy, właściciel firmy? Kto to rozsądza?

IB
Kandydat
 Pytanie

Witam, Czy firma rekrutuje na stanowisko inżyniera budowy?

Flize Gres
Pracownik
@IB

Tak, prowadzimy nabór również na stanowisko inżyniera budowy. Serdecznie zapraszamy do składania cv pod adresem kadry@flize-gres.pl

Halina
Inne
@Flize Gres

Jeszcze przed złożeniem aplikacji, to chciałabym wiedzieć, ile etapów jest na rekrutacji dla takiego Inżyniera? Czy jakiś etap to zadanie rekrutacyjne?

Halina
Inne

Można spodziewać się odpowiedzi? No bo czasami nie ma feedbacku, ale czy tutaj zawsze jest odpowiedź, nawet negatywna dla kandydatów?

Flize Gres
Pracownik
@Halina

Witam p. Halino. Staramy się odpowiedzieć na każde CV w momencie zakończenia rekrutacji jednak nie zawsze się to udaje.

Flize Gres
Pracownik
@Halina

Jeśli złożyła Pani cv i nie otrzymała odpowiedzi, warto spytać, kiedy kończy się rekrutacja - na niektóre stanowiska prowadzimy kilkumiesięczny nabór. Mail do rekrutacji: rekrutacja@flize-gres.pl

NoName
Kandydat

Natrafiłem ostatnio na ogłoszenie o prace tej firmy na stanowisko "Magazynier", niby nic dziwnego ale jak zacząłem czytać to doznałem szoku :) Prawo jazdy B,C (akurat posiadam wszystkie kategorie) uprawnienia na wózek widłowy (na magazynie to norma), dyspozycyjność od zaraz(czyt. robota po 12h) obowiązków nie będę wypisywał bo miejsca by zabrakło, jednym słowem "zamieszkaj Pan we firmie a życie prywatne i rodzinne olej" i na koniec wisienka na torcie wynagrodzenie 2700 netto :):):):):). Właściciel lub ten co pisał to ogłoszenie przeleżał pod lodem pół wieku i nie zdaje sobie sprawy jakie są realia placowe na rynku. P.S Mi by było wstyd takie cos wysmarować i publicznie to umieścić, ośmieszając siebie i "wizerunek" firmy który wygląda marnie po takim ogłoszeniu. Stanowczo odradzam, no chyba ze ktoś lubi uprawiać wolontariat :) Pozdrawiam

Flize Gres
Pracodawca
@NoName

Witam. Koleżanka zapewne chciała być możliwie najbardziej dokładna publikując to ogłoszenie. Zapewniamy, że wszyscy Nasi pracownicy są zadowoleni z pracy. Każdy ma swój określony zakres pracy i godziny. Zależnie od umówionego stanowiska od 8 do 10 dziennie. Dodatkowo oferujemy atrakcyjny system premiowania i wynagradzania.

NoName
Kandydat
@Flize Gres

Witam. Ładnie to Pan\Pani napisał\a "atrakcyjny system premiowania i wynagradzania" czyli rozumiem ze trzeba "wyrabiać" godziny ponad normę aby dostać premie a wynagrodzenie za prace jako magazynier oraz kierowca w jednym (dwa stanowiska jeden etat) w wysokości 3600 brutto nie jest atrakcyjne, wręcz zniechęca do wysłania CV do firmy. "Pracownicy są zadowoleni z pracy" czytając większość wpisów na tej stronie jestem raczej odmiennego zdania, jeżeli było by tak kolorowo to i rotacja była by mniejsza.

Flize Gres
Pracownik
@NoName

Witam. Nadgodziny i premie uznaniowe to u nas osobny temat i wypłacane są za inne rzeczy. Rozumiem podejrzliwość, na rynku jest sporo firm wykorzystujących pracowników.

Magdalena
Inne
@NoName

Cały czas na 12h? Może wiesz, czy jakoś za te dodatkowe godziny dopłacają? Dobrze byłoby wiedzieć, jak to rozwiązują tam, bo ogólnie to różnie bywa w firmach. A jak płacą to więcej niż normalnie?

Flize Gres
Pracownik
@Magdalena

Zależy od stanowiska. W biurze najczęściej pracownicy pracują po 8 godzin. Na budowach zależy to od sezonu :)

Magdalena
Inne
@Flize Gres

To w takim razie jak często się zdarzają nadgodziny, jeśli ta praca po 12h jest okazyjnie? Mam na myśli bardziej biurową pracę, nie tą wspomnianą budowę :) I czy są przymusowe, czy można zdecydować, czy chce się przychodzić w dodatkowych godzinach do pracy?

Flize Gres
Pracownik
@Magdalena

Pani Magdo w biurze bardzo rzadko i naprawdę nie są przymusowe. Traktujemy to bardzie jako zakres godzin - niektórzy pracownicy pracują 7-15, inni np. 8-16 lub 9-17. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji - staramy się dopasować do pracowników.

Halina
Inne
@Flize Gres

Ok, a jak już są nadgodziny, to płatne czy do odebrania innego dnia? Czy pracownik ma jasne info, czy dostanie kasę czy nie, a może pracownik może sobie wybrać, czy co woli?

Flize Gres
Pracownik
@Halina

Są dodatkowo płatne, ewentualnie można indywidualnie umawiać się z kierownikiem działu.

Zostaw merytoryczną opinię o Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. - Kartuzy

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii