Opinie o Prime Logic Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Prime Logic Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prime Logic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Logic Sp. z o.o. w Wrocław

Mateusz

OSTRZEGAM WSZYSTKICH, zarówno Inwestorów jak i przyszłych Pracowników/ Podwykonawców. (usunięte przez administratora) i naciągacze ! Firma prowadzona na tyle sprytnie żeby każdego, ale to każdego Klienta doprowadzić o finansowy zawał serca. Podwykonawcy oszukiwani, nieopłacani. Wszystkie moje informacje są sprawdzone i pewne. Wystarczy zapytać o referencje z powiedzmy 5 ostatnich robót i spotkanie z Inwestorami :) Ta firma występuje pod wieloma nazwami, ale nie dajcie się oszukać, że inne działają w inny sposób!!! INTELI, blastech, Prime logic, i inne. UWAGA NA MARIUSZA KORZANOWSKIEGO i ŁUKASZA PAŁYSA !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Logic Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Prime Logic Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.