Opinie o People And Work Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie People And Work Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w People And Work Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o People And Work Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Pracownik Damian Nowy wpis

Czego sie od nich nie dowiesz tylko pozytywy przedstawiają, to tak Za 9dni w tyrce na nożu w chłodni drętwieją dłonie ze nieidzie nic zrobić dostaliśmy wraz z kobietą po 582euro żal plus dojazd do pracy w dwie strony 40km Uważajcie cała szefowa tej firmy pracowała jako koordynator w contrain, otworzyła swoją agencje tą właśnie podbierając contrainowi zlecenia(cwaniara) ludzie przy 8h pracy za miesiąc po 1350e zarabiają chyba ze narobią godzin kosztem zdrowia przy 250 godzinach moze 2tys euro zobaczą moge załączyć zdjęcie rozliczenia, póki co czekam na lekarza bo nie moge ręki zacisnąć panie rekrurerki kłamią, a dodam ze po przyjeździe 2 dni bez umowy pracowaliśmy do póki sie nie zaczęliśmy odzywać nie polecam zgłaszać trzeba takich (usunięte przez administratora) wczoraj jak z nią rozmawiałem pod praca to jawnie w oczy sie śmieje ze prawnie wyciska z naiwnych ludzie ile sie tylko da chore to jest ze w 21 wieku jeszcze takie praktyki mają miejsce z 13.50 e brutto macie 8e na czysto ona zeruje na ludziach jawnie trzeba prawdę mówić zrobiłem screnna tego w razie wu jak usuną

People and Work Sp. z o.o. Nowy wpis
@Pracownik Damian

Panie Damianie, mieliśmy już okazję odpowiadać na Pana zarzuty wobec naszej firmy. Pozwolimy sobie więc na powtórzenie. Dziękujemy, że poświęcił Pan chwilę na wypowiedzenie się na temat działalności naszej firmy. Jednak naszą dewizą nie jest “niech mówią źle, byleby mówili”, dlatego pragniemy odnieść się do opisanych przez Pana okoliczności. Przede wszystkim chcemy podkreślić, że takie aspekty, jak stawka godzinowa oraz warunki pracy, które opisuje Pan w negatywny sposób, nie zostały przez nas utajnione w żadnym z momentów zatrudnienia nowych pracowników/-czek, również nie miało to miejsca w Pana przypadku. W przeciwieństwie do konkurencji uciekamy od takich praktyk, ponieważ staramy się zaoszczędzić cenny czas kandydatów/-tek oraz nasz. Śmiemy więc twierdzić, że z pełną świadomością i odpowiedzialnością za swoje czyny zdecydował się Pan na podjęcie pracy na produkcji sałatek owocowo-warzywnych. Wspomina Pan o braku pozytywnych aspektów zatrudnienia: z naszej perspektywy ogromnym atutem pozostaje czas, jaki upływa od zgłoszenia się do wzięcia udziału w rekrutacji, do momentu podjęcia pracy. Ponadto każdy z zainteresowanych otrzymuje jawne warunki owego zatrudnienia, zależnie od oferty potrzebne narzędzia (w tym odzież i obuwie robocze), zakwaterowanie i nierzadko dojazd do miejsca pracy. Jako People and Work staramy się, aby każdy z naszych pracowników i pracowniczek czuli się w pełni zaopiekowani od momentu rozpoczęcia współpracy. Proszę jednak pamiętać, że wszystkie z zatrudnianych przez nas osób pozostają pełnoletnie i ponoszą odpowiedzialność za swoje czyny, nie możemy więc przyjmować na swoje imię nieodpowiednich działań współpracowników, których spotkał Pan na swojej drodze zawodowej. Z pewnością wie Pan, że rekrutacja na oferowane przez nas stanowiska nie jest rekrutacją typu headhuntig i nierzadko może dojść do sytuacji, w której nasz Dział Rekrutacji sprzecznie oceni poziom kultury osobistej potencjalnych pracowników/-czek. Przykro nam, jeśli uważa Pan, że dobrym sposobem na komunikację między pracownikiem, a pracodawcą po przepracowanym miesiącu jest “wszczynanie awantury”. Jako firma z ponad dziewiętnastoletnim doświadczeniem, mamy w swoich szeregach oddanych, zaufanych i uczciwych pracowników, z którymi każda konfrontacja, niezależnie od intencji, przebiega w profesjonalnych warunkach i w obecności szacunku, należnemu każdej ze stron. Jeśli jest Pan zainteresowany taką formą dialogu, to zapraszamy do kontaktu w dostępny z formalnych sposobów. Pozdrawiamy, P&W

Firma People and Work pomogła mi znaleźć pracę w Niemczech. Pomimo wymaganego własnego auta, aby dojechać do pracy jestem zadowolony. Nie znam języka niemieckiego więc była obawa.... na miejscu fajny polski koordynator, który tłumaczy i pomaga wszystko ogarnac

Zostaw merytoryczną opinię o People And Work Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w People And Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy People And Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w People And Work Sp. z o.o.?

People And Work Sp. z o.o.
  • Władysława Jagiełły 3
    66-400 Gorzów Wielkopolski

People And Work Sp. z o.o.