Opinie o Woltair.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Woltair.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Woltair.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Woltair.Pl Sp. z o.o. w Warszawa

Czesio

Zarzad robi wszystko aby bylo lepiej. Minus ze zarzad nie jest w Polsce i nie wie co sie dzieje. Niektórzy robią prywatę, graja pod siebie. Pracownicy na szczeblach kierowniczych zero wiedzy technicznej, nie pomagaja w pracy a można powiedziec ze przeszkadzaja w realizacji, a wymagaja aby wszystko robić. Brak kompetencji na szczeblach kierowniczych tylko potrafia zwalać prace na innych, aby tylko oni byli czysci. Powinno być lepiej a jest coraz gorzej. Odechciewa sie pracować.

Kryśka
@Czesio

Czyli w firmie jest spychologia obowiązków na pracowników z niższego szczebla? A to generuje jakieś nadgodziny, czy nie?

Zobaczyłem w necie rekrutacje na serwisanta pomp ciepła z uprawnieniami F-GAZ i SEP. Dodatkowo prawo jazdy kat.B. A jak z autem? Dają służbowe czy jeździ się na montaż własnym?

Kamila - klient Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam firmy Woltair, zostaliśmy bardzo brzydko potraktowani jako klienci kupujący pompę ciepła. Firma nie ma pojęcia kogo zatrudnia jako podwykonawców. Panowie źle wykonali całą instalację, wrócili dopiero po miesiącu (miesiąc październik) i dopiero okazało się, że wszystko jest do przerobienia. Naprawdę mieszkanie w domu bez ogrzewania i ciepłej wody kiedy jest 10 stopni nie było łatwe. Zero zainteresowania dobrem klienta ze strony koordynatorów oraz całej firmy. Jako rekompensatę zaproponowano nam pierwszy serwis za darmo. Jest to zwyczajnie przykre i żałosne proponować coś takiego po takich poważnych utrudnieniach jakie ta firma nam dostarczyła.

Dobrze, że tu kobiety są chwalone jako pomocne i dobre koleżanki. A jak jest w CC? Wjechało dwa dni temu ogłoszenie na telefonicznego doradcę Klienta ds. OZE i tak się zastanawiam. Niewiele tam napisano, a już widełek płacowych nie ma wcale. Pomożecie? PS. nie ma multisportu naprawdę?

Czesio

Kryśka
@Czesio

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. technicznych HVAC oferowane przez firmę Woltair.Pl Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
dobrypracownik Nowy wpis

+ wypłata na czas + 1/2 ludzi zwłaszcza kobiet HR&Administracja bardzo w porządku pomocne sympatyczne pracowite - atmosfera 1/2pracowników toksyczna i fałszywa zwłaszcza magazyn oraz ci "ważni" - totalny brak organizacji, jakichkolwiek struktur podziału obowiązków. Często 1 osoba robi robote za 2,3 osoby a inni nie wykonują połowy tego co powinni

Czy istnieje możliwość rozwoju w Woltair.Pl Sp. z o.o.?

Xyz

Z perspektywy byłego pracownika: Na minus: - 3 ludzi na stanowiskach managera uprawiających wyścig po aprobatę prezesa, a prezes z kategorii - zostaw mnie, ja tu tylko wypłatę odbieram - brak jasnej ścieżki decyzyjności - wszechobecny bałagan w dokumentach, procesie, zamówieniach itp - zrzucanie odpowiedzialności na innych - dzial realizacji nie potrafi wykonać realizacji w stopniu przynajmniej dostatecznym - brak kontaktu z klientem który zakupił jakieś urządzenie - bałagan w księgowości (windykowali klientów którzy wpłacili zaliczki) Plusy: - płacą na czas (zazwyczaj) Raczej odradzam.

sdc

Firma dostarczająca sypiący się szajs. Nie korzystać jeśli cenicie spokój. Proszę nie kasować bez kontaktu wszystko jest udokumentowane protokołami i zdjęciami.

Interesuje mnie praca na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy 6500 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Xd

„Administrator” XDD

.........

Typowy Start-up. Raczej bez przyszłości. Tak duża firma powinna na stanowiskach zatrudniać osoby odpowiedzialne. Tu niestety tak nie jest chociaż oni uważają że wiedzą co robią :) Wykonawstwo? Podwykonawcy. Proces wewnętrzny? Opiera się na kilku osobach. Osobiście nie polecam. Chyba że jesteś początkujący.

Zostaw merytoryczną opinię o Woltair.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Woltair.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woltair.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woltair.Pl Sp. z o.o.?

Woltair.Pl Sp. z o.o.
  • Tytusa Chałubińskiego 8