Opinie o Lux-Błysk Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lux-Błysk Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lux-Błysk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux-Błysk Sp. z o.o. w Konin

Poszkodowa

Przestrzegam przed podejmowaniem pracy w firmach tych ludzi. Złodziejstwo w czystej postaci. Moja mama do dzisiaj nie otrzymała wynagrodzenia za pracę, karma wróci i to że zdwojoną siłą!

@@ Pracodawca

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, jak to w zasadzie wygląda? na jakim etapie jest? pisano wyżej, że umowa o prace może zostać podpisana. To oczekiwanie jest sprawdzone? Powiedzieli kiedy mniej więcej można oczekiwać ruchu z ich strony?

wkurzona

szukam ludzi (usunięte przez administratora) przez ta firmę proszę się zgłaszać na Facebooku jak najszybciej chodzi o nie wpłacenie wynagrodzenia na pewno jest tu dużo osób ...Znajdziecie mnie.na profilu Dominika Zielona sprawę zgłosiłam gdzie trzeba czekam na odpowiedź

Brawo Ktos powinien nagłośnić działalność Budzynskich Tez jestem osoba której zalegają z wypłata plus niewykorzystany urlop Aktualnie adwokat walczy Rozważam również zgłoszenie zawiadomienia do prokuratury

Tutaj miesięczne można było zarabiać 5,500 zł? mam przed sobą właśnie ofertę dla sprzątaczki i nie było w niej wskazanych widełek, tylko właśnie ze na umowie o prace można się zatrudnić na pełny etat. po niektórych opiniach jednak zastanawiam się czy więcej osób miała jeszcze podobne problemy z finansami?

Poszkodowa

@Poszkodowa

Jak dokładnie do tego doszło, po prostu od tak ją zwolnili i zostawili na lodzie? Czy umowa nie obliguje ich do uregulowania zobowiązań przypadkiem?

Aga
@Poszkodowa

Zgadzam się ...to.szusci ,płacą za jeden miesiąc żeby zrobić dobrą minę ...później już nie bardzo...a umowa jest lewa okazało się że nie odprowadzają składek...oszuści !!! Luxblysk, i inne ich firmy hjak hydrobud ,wikbud itd... nie pracujcie u nich

@Aga

jak to umowa lewa? co w niej jest nie tak?

Poszkodowani
@Poszkodowa

Może zgłosić sprawę do telewizji uwaga albo interwencja ??? Zebrać więcej poszkodowanych ludzi może wtedy coś ruszy. Dorabiają się na szkodzie ludzi .

Junior
@Poszkodowani

polecam telewizję TVN uwaga oni się nimi zajmą ,może w końcu przestaną ludzi (usunięte przez administratora) nie płacą ,a każdy ma rodzinę i chce ją utrzymać ta firma (usunięte przez administratora) od wielu lat ludzi z tego co się dowiedziałem , w Koninie również i innych miastach. ta pseudo firma nie jest p.Jacka tylko jego żony i córki ,jak wpiszesz w neta o tej i innych jego firmach tak się wszytko pokazuje .... życzę powodzenia i czekam z niecierpliwością na Odzimek uwagi !!!

@Junior

Poważnie to na taką skalę jest jak piszesz? Faktycznie ktoś to będzie zgłaszał do TV czy tak tylko piszecie?

Junior

widzę ,że są chętni . trzymam kciuki . powodzenia

@Poszkodowa

Ja pracuje w tej Firmie dopiero zaczelam i nie wiem jak to bedzie jak czytam komentarze to sie boje .????

@xxx
@Joasia 15

Uciekaj jak najszybciej !!!! Mam na potwierdzenie wiadomości od szefa jak się prosi o pieniądze których od października do dnia dzisiejszego nie otrzymalam

@@xxx

W Radomiu Pani Pracowałam w Szpitalu ? Ale tam pracują takie Dwie Pani Alicja i Pani Ela i bardzo dlugo pracują po 12 lat i nadal pracują. Nie wiem co robic bardzo mi zalezy na pracy ale za darmo nikt by nie chcial pracowac ????

@Joasia 15

Nie w Katowicach i do dziś się nie potrafię doprosić o pieniądze mało tego wraz z koleżanka zostałyśmy zablokowane przez właściciela i ze swoich numerów telefonów nie możemy się z nim w żaden sposób skontaktować

@Xxx

Trzeba iść na Policje bo widze duzo komentarzy a ten pan dalej działa wiec trzeba zgłosić . Sama nie wiem co robić .

@Joasia 15

U mnie zgłoszone do odpowiednich służb teraz trzeba czekać

@Xxx

Nie wiem co myśleć o tym dużo komentarzy jest dopiero zaczełam tą pracę

@Joasia 15

Ja przeracowalam w tej firmie 1 miesiąc i do dziś nie mam wypłaty a o umówię która miałam mieć dostarczona nawet nie wspomnę tylke tylko ze mam bardzo wielu świadków i to mnie ratuje

@Xxx

No ja mam Umowę o Pracę . Musze zobaczyc po Miesiacu po prostu ????

Ja pracuje w tej firmie 3 lata i nienarzekam

@Ona

Naprawdę wszystko jest ok ? ???????? bo nie wiem co robic

Można jakoś prywatnie pogadać ? Pozdrawiam

Tak wszystko jest ok

@Ona

To czemu ludzie tak piszą Kurczę ????

@Joasia 15

Niewiem czemu ludzie tak piszą jakby było coś nie tak to bym już dawno nie pracowala

@Joasia 15

Witam, z tego co widzę praktycznie miesiąc już minął, można więc prosić o opinię na temat pracy? Zwłaszcza obecne początki by mnie interesowały a widzę że pani była bardzo zmartwiona w tym wątku... ostatecznie jaki efekt? będzie przedłużana umowa?

Teresa

No ale chwila, jak to? Tzn., mam na myśli tę umowę o pracę, o której Pani pisała przecież jeszcze w styczniu. Wobec niej na spokojnie można sobie wszystko wyegzekwować? Z czego wynika brak finansów, firma ma problemy?

Joasia15
@Teresa

Umowa była ale ja pracowałam miesiąc czasu nie ma wypłaty nie ma pracy zablokował mnie olał mnie całkowicie i tyle ja nie będę robić darmo ja Mam rodzinę na utrzymaniu wiec ja dalam sobie spokój z ta niby praca ???? powodzenia do widzenia

@ Pracodawca Nowy wpis
@Poszkodowa

Też już prawie od roku czekam na wynagrodzenie o do tej pory czekam naprawdę oni są (usunięte przez administratora)

@@ Pracodawca

M

Praca w firmie lux-błysk to jeden wielki cyrk . P Budziński to zwykły (usunięte przez administratora). Kłamie ,zwodzi nie wypłacają wynagrodzenia . Uważajcie i nie dajcie się zwieść ...

@M

Nie wyplacaja pieniedzy poniewaz maja kimornika

Ksenia Nowy wpis

Czy to oznacza, że także już nie zatrudniają? Nie widzę ogłoszeń, kiedyś tu zaglądałam to aktualnych opinii nie było ale teraz widzę, że w październiku ktoś chciał kandydować. to gdzieś są jeszcze ogłoszenia wystawiane jednak? Gdzie je znaleźć?

Wpadłam na ich starsze ogłoszenie gdzie szukali na pozycje Samodzielna księgowa. To jak oni tam napisali, że mile widziana jest znajomośc Excela, a jednocześnie nie chcą innego programu branżowego. To na czym się tu pracuje? Jakie narzędzia, programy specjalistyczne ma księgowa do dyspozycji??

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lux-Błysk Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Lux-Błysk Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Sprzedawca?

wkurzona

@wkurzona

Gdzie poszło zgłoszenie, o którym wspominasz?

Sylwia
@wkurzona

Proszę o kontakt poszukuje osób poszkodowanych przez ta firmę w celu złożenia pozwu zbiorowego

Sylwia
@wkurzona

Proszę o kontakt na fb Sylwia Magdalena nie potrafię pani znaleść

@Sylwia

Tez zostalam (usunięte przez administratora) prosze wyslac mi dane do facbuka swoje dziekuje

mati
@Sylwia

Witam czy dalej poszukuje pani ludzi (usunięte przez administratora) przez ta firmę ?

Magdalena

Na czym stoi sprawa tego pozwu? Coś się ruszyło w tej kwestii? Ktoś z was odzyskał kasę może już?

Xxx

Firma niewypłacalna nie wypłacają wynagrodzeń ,nie odbierają telefonów a jak już ktoś raczy odebrać to zbywają że kasa będzie za tydzień za dwa i tak w nieskończoność .Omijac z daleka chyba że chcesz pracować w wolontariacie...

Witam,nie polecam pracy w tej firmie chyba ze ktos lubi prace w wolontariacie czyli za darmo.nie wyplacil mi pensji za dwa miesiace i za niewykorzystany urlop.,oszusci.

Widzieliście, że Lux-Błysk Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Nie

Firma nie dba o pracowników i nie płaci

mati

Ludzie przestrzegam przed tą firmą są niewypłacalni. Mama moja prosi się o wypłatę i nawet odpisać i odebrać tel nie raczą a winni są jej za 2 miesiące. Tragedia. Jest dużo ludzi (usunięte przez administratora) przez nich.

A

Ta cała firmy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Cała ta firma nadaje się do zamknięcia jak i kierownictwo tak i szef ! Czekam od ponad 3 tygodni na wypłatę. Zbywają mnie nie potrafią zapłacić. Ich wymówki to że szef jest w szpitalu i czeka na pieniądze jak się potrafi zarządzać firma to się nie jest szefem. Jedno wielkie (usunięte przez administratora).. A sprawa jest zgłoszona do pip

Izabela
@A

Udało się odzyskać wypłatę? To jest wypłata z jednego miesiąca czy z większej ilości? Jak często zdarzają się w firmie tego typu opóźnienia?

Ktoś

Złodzieje nie wypłacają pieniadzy na czas szef ro katastrofa zawsze nie ma pieniędzy a prowadzi firmę na wakacje ma a ludzia na wypłaty nie ma nie polecam utopie ta firmę juz jest zgłoszenie do pip o niewypłacalność

@Ktoś

Poczekaj, czemu od razu "złodzieje" skoro po prostu są opóźnienia jak już? Bo ostatecznie co do ostatniej złotówki wszystko wpływało, tak?

Mm
@Teresa

Szef tej firmy nigdy niewyplaca na czas jak ktoś się zwalnia ino zbywa ludzi !!! Teraz mojemu partnerowi nie chce wyplacic

@Mm

Ale zwolnił go i nie chce? Jakiego rzędu to kwota? Jednej pensji?

Firma Lux błysk (usunięte przez administratora) Nie wypłacają wypłat korzystają tylko z Pefronu z naszych pieniędzy i za usługi które wykonujemy

Wladyslawslobodzian@gmail.com

(usunięte przez administratora) Nie wypłacają wypłaty nie zapłacili mi za cały miesiąc (usunięte przez administratora) osoby niepełnosprawne i korzystają jeszcze z dopłat z pfron-u

Ta firma, jej właściciele mają kilka innych, naciągacze, brak umowy, pracujesz na czarno! nie wypłacają pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Kikq
@Anna

Bylam pracownikiem z jednej z 6 firm u Pana Jacka Budzińskiego brak z jego strony wyplat oraz umów jeżeli są wystawione umowy to nie są odprowadzane składki dla pracowników proszę poczytać opinie o wszystkich jego firmach to są hydrobud hydrotech ewenement lux błysk wikbud niestety firmy są na różnych pracowników oraz prezesów luxbłysk jest na teścia Żadna z wymienionych firm nie jest na niego są podstawione słupy (prezesi)Od lat facet wygrywa przetargi państwowych firmach zus krus URE straz pod płaszczykiem okrada zatrudnionych ludzi lub fikcyje umowy wystawia nie opłaca składek do urzędu skarbowego

Kikq
@Anna

Szczera prawda (usunięte przez administratora) i nic innego zastanawiam się dlaczego administratorzy kasują prawdę żeby ludzie za dużo nie dowiedzieli się od lat pracowali inni i dużo mogą powiedzieć (usunięte przez administratora) i nic więcej świadomie to robią

Krystyna
@Kikq

Tez byłam pracownikiem Jacka Budzyńskiego firma hydrotech nie odprowadzał składek na podatek,a 320 zł szło do jego kieszeni w tym roku mam się rozliczać z podatkiem jezeli każą mi wracać za nie zapłacony podatek dochodowy sprawę oddaję do sądu. I moją umowę wysyłał na Wisłę oraz biblioteki A byłam zatrudniona na Krusie. A administrator nie powinien usuwać komentarzy ludzie powinni wiedzieć co to za (usunięte przez administratora)

Agencja
@Krystyna

Są to (usunięte przez administratora) nie odbierają telefonu blokują numery. Zbywają ze za płaca w tym tygodniu i później ze w następnym. Czuja ze są bez karni ale do czasu .

@Krystyna

Szukam osób które zostały oszukane przez firmę lux błysk z Konina też zostałam oszukana i 3 miesiące już nie dostaje wypłaty pozdrawiam

nowa

Ana jakiej jest Pani umowie

@nowa

Na umowie o pracę

@Ela

No to tyle dobrze, raczej problemów z odzyskaniem należności w takiej sytuacji nie będzie? Czyli sąd pracy będzie uruchamiany?

nowa
@Ela

z umowy o prace wynagrodzenie musi isc na konto,trzeba zglosic do pip,nie ma mozliwosci zby nie wyplacil wynagrodzenia w takiej kwocie jak jest na umowie.

@nowa

I tak w sumie to myślisz, że ktokolwiek serio angażował inspekcję?

wściekła

(usunięte przez administratora)jakich mało !!! Gdzie są wypłaty ludzie czekają !!! Szanowny szef tego burdelu nie odbiera telefonu zbywa ludzi smsami że wypłatą będzie jak dostanie przelew I cisza !!!zostaje zgłoszony skończyły się żarty !!!

(usunięte przez administratora) Nie wypłacają wypłat są winni mi za jeden miesiąc

@6655566665

A długo już czekasz? Słyszałeś wgl o tym, że podobno do tv chce ktoś to podać?

Jutrzenkaj

Jedynie co ofiaruje firma to okradanie ludzi dlatego przeszczegam przed pracą w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Lux-Błysk Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Lux-Błysk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux-Błysk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux-Błysk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lux-Błysk Sp. z o.o.
  • 11 Listopada 42C